آخرین ارسال‌ها

آموزش تصویری گرفتن Backup با نرم افزار Acronis True Image Home 2011

akhavan

کاربر با تجربه
9/9/12
1,683
39
Tehran
دوستانی ک فکر می کنن بوت ساختم دردسر داره می تونن فایل بک اپ رو تو یه درایو دیگه (مثلا هارد اکسترنال ) ذخیره کنن
و در صورتی که ویندوزشون مشکل پیدا کرد اون داریو ویندوز رو فرمت و اول کار بعد نصب نصب ویندوز جدید نصب اکروزنیز رو انجام بدن
و بعد فراخوانی کنن بک آپ رو .
در حالتیکه ویندوز اسیب دیده باشه هم میشه فایل رو بک اپ رو فراخوانی کرد اما به نظر فرمت درایو مطمن تره و ویروس ها رو کامل از بین می بره .
هنگام ریستور کردن بکاپ اتفاقی شبیه به wipe انجام میشه که بر اثر اون تمامی دیتاها بر روی سکتورها ریپلیس میشوند. پس تمامی فایلهای موجود بر روی هارد هم پاک میشوند.
نیازی به فرمت نیست .

دوستان اگر هاردم درایو سی که وی اس تی و پلاگین هام نسبه 400 گیگ باشه !! بک آپش چند گیگ میشه ؟؟؟

اگه فایل بک آپ با این حجم باشه !! دیگه فایده نداره

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
معمولا فایلهای حجی رو که بیشتر شامل بانکهای صدایی وی اس تی ها هستش رو بهتره در درایو دیگه کپی کنید
و فقط فایلهای dll و برخی vst fx ها و برنامه ها رو در سی بریزید
نهایتا زمان شما برای کپی کردن یک سری بانک صرف خواهد شد اما دیگه به سختی تعویض ویندوز نیست.
برای بانکها هم اگه یه هارد اکسترنال ارشیو وی اس تی ها داشته باشید و در صورت خراب شدنم اونها رو کجددا کپی کنیدخیلی بهتره
درایو سی من یک هارد اس اس دی 128 گیگ هستش که 13 گیگ اون خالیه و بک آپ من حجمی حدود 72 گیگ داره

akhavan

کاربر با تجربه
9/9/12
1,683
39
Tehran
اندازه فایل بکاپ برابر اندازه حجم فایلهای شماست .

مثال :‌اگر حجم هاردی ۱ TB باشد و درایو C نیز ۲۰۰ GB باشد و فایلهای درایو C نیز ۱۲۰ GB باشد . در این صورت حجم فایل بکاپ برابر با ۱۲۰ GB است .
این ۱۲۰ GB رو میتونید رو میتونید روی چند تا بلوری یا هارد اکسترنال کپی کنید .
البته دقت کنید که فرمت درایوهای هارد پشتیبان NTFS باشد.

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
31
نیشابور
درود فراوان دوستان و اساتید گرامی ...
می خواستم بدونم این کار رو میشه با Paragon Backup and Recovery هم انجام داد ؟؟ یا فقط با Acronis میشه اینکار رو کرد ؟؟
سپاس پیشاپیش و منتظر پاسخ عزیزان هستم ...

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
درود فراوان دوستان و اساتید گرامی ...
می خواستم بدونم این کار رو میشه با Paragon Backup and Recovery هم انجام داد ؟؟ یا فقط با Acronis میشه اینکار رو کرد ؟؟
سپاس پیشاپیش و منتظر پاسخ عزیزان هستم ...
والله من که تجربه کار با این برنامه رو ندارم.
اما اکرونیس امتحان خودش رو پس داده :D

مرسی جناب محبی

منظورتون اینه !! مثلا بانک صدای استایلوس رو حدا کنم !! و بدور از بانک صدا بک آپ بگیرم !! و بعدا که بک آپ رو ریکاوری کردم

فایل بانک صدارو بصورت دستی وارد کنم ؟

معمولا فایلهای حجی رو که بیشتر شامل بانکهای صدایی وی اس تی ها هستش رو بهتره در درایو دیگه کپی کنید
و فقط فایلهای dll و برخی vst fx ها و برنامه ها رو در سی بریزید
نهایتا زمان شما برای کپی کردن یک سری بانک صرف خواهد شد اما دیگه به سختی تعویض ویندوز نیست.
برای بانکها هم اگه یه هارد اکسترنال ارشیو وی اس تی ها داشته باشید و در صورت خراب شدنم اونها رو کجددا کپی کنیدخیلی بهتره
درایو سی من یک هارد اس اس دی 128 گیگ هستش که 13 گیگ اون خالیه و بک آپ من حجمی حدود 72 گیگ داره

hamed jahanbakhsh

هنرمند
23/11/10
246
tehran
سلام دوستان خسته نباشید-عزیزانی که این ورژن از نرم افزار رو دارن ممنون میشم لینکی برای دانلود بزارن اینجا-متاسفانه هرچی دانلود کردم یا سریال جواب نمیداد یا نصب نمیشد کامل.با تشکر

hamed jahanbakhsh

هنرمند
23/11/10
246
tehran
h
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

برای دوستانی که مثل من خیلی دنبالش گشتن

سریال :
E52FGZKJ-N6QYEVYA-RNRL8E23-SQLNYBBW-U2NKLFZU-YRBEVXVB-BKE8HK3Z-G7SLRBTG

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

impartible

هنرمند
عضو سایت
3/8/09
235
34
تهران
دوستان کرک یا سریال نامبر ورژن 2009 این نرم افزار رو کسی داره ؟

من یه سریال نامبر ازش دارم و قبلا کار میکرد ولی متاسفانه الان کار نمیکنه ...

ممنون

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
کرمان
دوستان کرک یا سریال نامبر ورژن 2009 این نرم افزار رو کسی داره ؟

من یه سریال نامبر ازش دارم و قبلا کار میکرد ولی متاسفانه الان کار نمیکنه ...

ممنون
دوس عزیز درست بالای پست شما یکی از کاربرا سریال رو قرار داده، لطفا قبل از ارسال پست بیشتر دقت کنید.

E52FGZKJ-N6QYEVYA-RNRL8E23-SQLNYBBW-U2NKLFZU-YRBEVXVB-BKE8HK3Z-G7SLRBTG

impartible

هنرمند
عضو سایت
3/8/09
235
34
تهران
ممنونم دوست عزیز ولی من دقت کردم و دوست عزیزمون حامد جان ابتدا لینک دانلود نسخه 2011 را قرار دادند و سپس سریال نامبر را که مشخص هست مربوط به ورژن 2011 آن میباشد و درخواست بنده سریال نامبر ورژن 2009 بود که البته پیدا کردم و ممنونم .

20/8/09
57
درود دوستان
چطور میشه با نسخه 2011 این نرم افزار از یک فایل Backup گرفت
مثال:
E:\Program Files\VstPlugins

منظورم فقط پوشه VstPlugins

صفحه ما در اینستاگرام

بالا