آخرین ارسال‌ها

آموزش تصویری نصب پلاگین Ultra Focus و X-Treme FX

منم همین مشکلو داشتم اول پرزتهارو تو محل نصب کپی کردم و با run as administrator باز کردم درست شد

سلام دوستان بالاخره کسی نتونست این مشکل رو حل کنه ویندوز 64 بیتی و نصب ultra focus-xtreme fx-plug sound منم همچین مشکلی دارم هر کار کردم نمیشه لطفا کسی راهنمایی کنه

5/10/09
5
سلام و خسته نباشید .
یه سوال ؟
ایا شما این برنامه xtreme fx رو توی ویندوز 7 اونم 64 بیتی نصب کردید؟ من قبلا تو ویندوز ایکس پی بدون مشکل نصبشو داشتم ولی تا اونجایی که اطلاع دارم نصبش رو ویندوز 7 نمیشه . اگه فایل نصبیش رو ویندوز 7 رو دارید ممنون میشم در اختیار ما هم بزارید تا استفاده کنیم. خواهشا جواب بدید

16/6/10
17
من هم نمیتونم روی ویندوز سون نصب کنم
خواهشا یک راه عملی بگید

5/10/09
5
ممنون حمید رضای عزیز از بابت پاسخ

دوست من میتونید فایل تورنتشو دانلود کنید .من نصب کردم . با سون 64 هم مشکلی نداره . از ا
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
دانلود کنید .

حمید رضا جان ممنون که به سوالم پاسخ دادید ولی لینک مشکل داره ممنون میشم یکبار دیگه لینک سالم بزارید . چون اسمی هم نبردید از نوع فایل نمیشه جای دیگه جستجو کرد . اگه لطف کنی یکبار دیگه لینک سالم بزار .به این نرم افزار خیلی نیاز دارم . نداشتن این نرم افزار مشکل خیلیا هم هست .بازم ممنون

حمید رضا جان ممنون که به سوالم پاسخ دادید ولی لینک مشکل داره ممنون میشم یکبار دیگه لینک سالم بزارید . چون اسمی هم نبردید از نوع فایل نمیشه جای دیگه جستجو کرد . اگه لطف کنی یکبار دیگه لینک سالم بزار .به این نرم افزار خیلی نیاز دارم . نداشتن این نرم افزار مشکل خیلیا هم هست .بازم ممنون
سلام مهران جان. فکر می کنم ک صفحات سایت کمی جا ب جا شدن . در هر صورت این هم لینک خدمت شما :

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

فایل تورنت با حجم 8.5 گیگ ک واستون آپ کردم . بعد از دانلود فایل :
روش نصب در سون 64 :
ابتدا فایل 8.5 گیگ رو کپی کنید در دسکتاپ - بعد , دی وی دی 1 رو باز کنید . از پوشه ی Windows Installer , فایل X-treme FX Installer رو نصب کنید . nextکنید و صبر کنید تا فایل ها رو پیدا کنه . مطابق عکس , وقتی فایل ها رو پیدا کرد. 01-13-2014 12-17-27 ق.jpg

ok کنید و فینیش .
حالا برنامه رو به daw بشناسونید . از درایو ویندوز و پوشه ی (Program Files (x86 و بعد Vstplugins و بعد X-tremeFX
همینطور ک در عکس زیر میبینید برنامه شناخته شده به همراه بانک صداها :
01-13-2014 12-36-35 ق.jpg

فایل های ضمیمه

25/9/17
6
30
سلام دوستان
تمامی مراحلی که آقای نورالهی انجام دادن رو انجام بدین فقط 2 نکته مهم اینه که
1-سعی کنید بانک وی اس تی رو در جایی که نصب میکنید بریزید که وقتی ستاپ برنامه میخواد اونو سرچ کنه به مشکل نخورید و راحت تر این کار صورت بگیره چون ممکنه ارور بده
2- روی Windows Installer که میخواین دبل کلیک کنید برای ریختن وی اس تی (اگر ویندوز 7 دارید) ابتدا کلیک راست کنید و در گزینه compatibility و گزینه Run This Program compatibility mod foe:
گزینه windows 7 رو تیک بزنید
و بعد گزینه Run this program an as administrator
رو بزنید
و بعد ستاپ رو اجرا کنید

صفحه ما در اینستاگرام

بالا