آخرین ارسال‌ها

آموزش تصویری نصب پلاگین Omnisphere

11/8/14
39
بستگی داره از چه دیدی نگاه کنی مثلا برای یکی مثل من که اتمسفر و تریلیان رو دارم و امینسفر هم داخلش هر دوی اینا رو بعلاوه یه عالمه پریسیت های سینتی دیگه رو داره و از اونجایی که +امینسفر از این دید که من اتمسفر و تریلیان رو جداگونه دارم پس از این لحاظ حدود 40 گیگش برای من به درد نمیخوره(حجم تریلیان و اتمسفر روی هم چیزی حدود 35 تا 40 گیگ هستش که 40 گیگ امینسفر رو شامل میشه)میمونه اون 16 گیگش که مربوط به بخش های سینتی سایزری هستش که اونم من ترجیح میدم از یه سینتی سایزر فدرتمند و انحصاری که منحصرا مختص سینتی سایزر هستش و برای همین مورد ساخته شده استفاده کنم(اینجوری حسرت اینم نمیخورم که منی که تریلیان و اتمیفر رو دارم چرا الکی 56 هزار تومن دادم برای خرید وی استی که عملا 40 گیگش تکراریه برام و به دردم نمیخوره).اینجوری دیگه پول الکی 56 گیگی برای امینسفر نمیدم به سیتمم هم فشار نمیاد(چون نصبش نمیکنم) از اینورم 56 گیگ هاردم خالی میمونه میتونم تو این 56 گیگ به جای امینسفر وی استی های واجب دیگه مثل درامر یا بانک های کنتاکتی که خیلی واجبتر از امینسفر هست رو نصب کنم و استفاده کنم.
من کلا با سینتی سایزر کار میکنم, علاقه ی شدیدی به طراحی صدا دارم.اما دنبال پلاگینی هستم که درام خوبی داشته باشه.یه جا شنیدم که ترلیان, درام خوبی داره.درسته؟
منم کلا فکر نکنم کامپیوترم یه پلاگین 50 گیگی رو بتونه بکشه.

samandar

عضو سایت
23/3/11
767
ایران
من کلا با سینتی سایزر کار میکنم, علاقه ی شدیدی به طراحی صدا دارم.اما دنبال پلاگینی هستم که درام خوبی داشته باشه.یه جا شنیدم که ترلیان, درام خوبی داره.درسته؟
منم کلا فکر نکنم کامپیوترم یه پلاگین 50 گیگی رو بتونه بکشه.
عزیز تریلیان بیسه نه درام.توصیه میکنم اگه سیتمتون پایینه از وی استی درامر ایزیدرامر یا هم خانوادش سوپریور استفاده کنید.بی دی اف فوق العاده ست ولی رم بالای 16 میخواد.فقط یه نکته ی مهم اینجاست که اگه شما کار بلد باشین به هیچکدوم این درامر ها نیاز ندارید و حتی میتونید با سمپلای خود داوتون بهترین ریتم ها رو بسازین.

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,857
تهران
عزیز تریلیان بیسه نه درام.توصیه میکنم اگه سیتمتون پایینه از وی استی درامر ایزیدرامر یا هم خانوادش سوپریور استفاده کنید.بی دی اف فوق العاده ست ولی رم بالای 16 میخواد.فقط یه نکته ی مهم اینجاست که اگه شما کار بلد باشین به هیچکدوم این درامر ها نیاز ندارید و حتی میتونید با سمپلای خود داوتون بهترین ریتم ها رو بسازین.
دوستمون از addictive drum هم میتونند استفاده کنند. حجم و کیفیتش خوب و مناسبه

samandar

عضو سایت
23/3/11
767
ایران
دوستمون از addictive drum هم میتونند استفاده کنند. حجم و کیفیتش خوب و مناسبه
وی استی درامر که زیاده ام درامر هم هست و الی اخر .یکمی هم به سلیفهی طرف مربوطه ولی اگه من به جای ایشون بودم با توجه به سیستم پایینشون درامرای کانتکت رو توصیه میکردم بهشون

Arvin_Parsi

عضو سایت
29/3/12
104
بوشهر
طبق آموزش پیش رفتم، برنامه نصب شده اما برای اجرای صدا ها خطای زیر رو دارم،لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

فایل های ضمیمه

Arvin_Parsi

عضو سایت
29/3/12
104
بوشهر
درود
از دوستان کسی میتونه لایبرری امنیسفر رو برام آپلود کنه لدفن؟
خیلی بهش نیاز دارم...
[doublepost=1444587219,1444587120][/doublepost]
[doublepost=1444057690,1444057389][/doublepost]
شما دقیقن چیکار کردین ک مشکل ارور لایبرری برطرف شد؟؟
لطفن راهنمایی کنید
سپاس

Arvin_Parsi

عضو سایت
29/3/12
104
بوشهر
ولی برای من با همون روشی ک گفتم حل شد
و دیگه چنین اخطاری نداد
[doublepost=1445255583,1445255504][/doublepost]دوستان گرامی اگه ممکنه راهنمایی کنید مشکلم حل شه
سپاس از مهربونیتون

خیلی ممنون از آموزشتون
یه مشکل خیلی بدی برای من پیش اومده ممنون میشم کمک برسونید:
اول اینکه امنیسفر 2 رو نصب کردم و بانک هارو جای خودشون در پوشه Steam ریختم اما وقتی پلاگینو اجرا میکنم تو اف ال این ارور میاد:
cannot load multi dadta beacuse it's currupted (either from song or from multi file ) try to load another multi from multi browser
و یه مشکل دیگه هم اینکه این وی اس تی خیلی حجمش بالاس مثل اینکه ، من موقعهایی که از نکسوز استفاده میکردم شاید 10 بار نکسوزو میارودم و یه ساز انتخاب میکردم و جداگونه کارم رو با پلاگینا انجام میدادم اما با امنیسفر فقط میتونم 2 یا 3 تا پلاگینشو اجرا کنم ، بیشتر که بیارم مینویسه no memory space
درحالی که درایو C ام 5 گیگ فضای خالی داره و توی لب تاپ هم که امنیسفر رو اجرا کردم با اینکه 20 گیگ فضای خالی داشت بازم این ارورو میداد.
تشکر.

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,275
34
Vengeance Land
احتمال زیاد این آمنیسفری که داری بانکاش دستکاری شدس!

اگه از وی استی فروشی خریدی....

اکثرا بانکارو دستکاری میکنن و یه پریست رو چنبار کپی میکنن با اسمای مختلف که حجم بانک بره بالا !!!!

تو جمهوری 8 مدل امنیسفر وجود داره !

یک گیگی
10 گیگی
50 گیگی
هفتاد گیگی
200 گیگی !!!

:D

بله از وی اس تی فروشی جمهوری خریدم 55 گیگ هم حجمشه.
امکان داره بخش بخش بانکا رو به چن تا امینسفر تقسیم کرد؟ که مثلا برای استفاده از این سری بانکا از یه امینسفری جدا گونه استفاده کرد؟
راه حلش کلا چیه باید چیکار کرد که CPU انقد ارور نده و کمتر حجم بگیره؟

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,275
34
Vengeance Land
البته نسبت به حجم و صدایی که میده 50 گیگ واقعا زیاده...!

البته ممکنه سی پی یو سیسیتمت هم پایین با شه....

حد اقل Core i5 باید باشه...

سی پی یو ام خوبه فک نکنم مشکل از اون باشه والا هزار تا نکسوز باز میکردم بنده خدا هیچی نمیگفت.اون کاری که گفتمو میشه انجام داد؟

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,275
34
Vengeance Land
از ورژن یک استفاده کن ممکنه مشکلت حل بشه...;)

من ورژن 2 رو نصب کردم بنظر کمی سنگین میومد رو سیستمم...

صفحه ما در اینستاگرام

بالا