آموزش تصویری نصب پلاگین Nexus 2.2

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,358
2,209
113
35
Vengeance Land
soheil0monfared.bandcamp.com
سلام یه سوال داشتم من نکسوز و دانلود کردم از سایت دیگه نصب کردم موقعی که Expansion ها رو می خوام وارد نکسوز کنم این تصویر میاد لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست
مشاهده پیوست 176663 مشاهده پیوست 176663
اکس پنشن هارو کپی کن تو یه فلدر / فلدرو بزار رو دستکتاپ از تو نکسوز بزن دستکتاپو بگرده

Ahmadmwla

عضو سایت
22/4/20
6
0
1

خب میریم سروقت آموزش.

در ابتدا Setup را اجرا نموده و از گزینه Browse مسیری که پلاگین باید در آن قسمت نصب شود را انتخاب کرده و Next را کلیک می کنید.

توی این مرحله بسته به نوع ساپورت DAW شما تیک مورد نظر رو انتخاب می کنیم، من چون از Fl استفاده می کنم پس فقط تیک VST رو فعال می کنم و به بقیه مراحل نصب پلاگین ادامه میدیم.

بعد از نصب کامل Nexus اون رو از داخل برنامه Load می کنیم، توی تصویر که با فِلش قرمز رنگ مشخص کردم میبینیم که برنامه داره تعدادی از بانک های خودش رو (که اکثرا بانک های قدیمی تر هستن) سرچ و تک تک شناسایی شون میکنه.

الان داریم میبینیم که تعدادی از بانک ها رو شناخته ولی تعداد دیگه ای هنوز مونده که باید به صورت دستی بهش بشناسونیم.

برای شناسوندن سایر بانک ها به این شکل عمل می کنیم، ابتدا بر روی sys کلیک کرده و سپس import data را انتخاب می کنیم، اما قبل از این کار بهتر اول بانک های جدیدمون رو کرک کنیم.

خب هر بانک فایل کرک (Licens) مربوط به خودش رو داره که فقط کافیه روی اون دابل کلیک کرده و اجراش کنید.

میشه گفت سخت ترین مرحله کار اینجاست، یعنی شما باید روی Next کلیک کنید و در مرحله بعدی Finish رو بزنید، این کار رو باید برای تک تک بانک ها انجام بدید. واقعه مشکل بود همگی خسته نباشید. :d

دیگه وقت اون رسیده که از همون گزینه ای که قبلا گفته بودم (import data) بانک ها رو یکی یکی Load کنیم.

در جریان باشید که بعد از هر بار Load کردن بانک ها، با یه همچین پیغامی روبرو میشید که جای هیچ نگرانی نیست و فقط Ok کنید پیغام بره تا دیگه کار به طور کامل تموم بشه.

شما رو نمیدونم ولی من عاشق تم مشکی (Matrix) پلاگین Nexus هستم، برای Load تم هم می تونید توی همون قسمت sys از گزینه gui-skin این کار رو انجام بدید ولی قبلش باید این تم ها رو روی سیستمتون داشته باشید یا از توی نت دانلود کنید.

مشخصات سیستم:
ویندوز : XP 32 بیت
Ram : باس 800 و 2 گیگ
CPU : چهار هسته ای اینتل
Fl Studio 9 : DAW

مثل همیشه امیدوارم از این آموزش نهایت استفاده رو برده باشید و دیگه مشکلی توی نصب این پلاگین براتون پیش نیاد. اگر سوال، پیشنهاد و انتقادی داشتید یا در این آموزش اشکالی دیدید در همین تاپیک مطرح کنید تا در اولین فرصت من یا سایر مدیران عزیز و همچنین کاربران گل سایت رسیدگی کنیم.

منتظر آموزش های بعدی باشید.

:smile (70):

تهیه آموزش : Amin Norollahi
منبع : www.persian-music.org
سلام. خسته نباشید. عذر میخوام من nexus2 رو دانلود کردم ا حجم 38 گیگ. الان که نصبش کردم. متوجه شدم که نسخه 32 بیت هست و سیستم من 7 64 بیت هستش. چیکار کنم؟ اصلا نمیشه کاری کرد یا قسمت تنظیمات تنظیم خاصی داره؟؟؟؟

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,541
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
سلام. خسته نباشید. عذر میخوام من nexus2 رو دانلود کردم ا حجم 38 گیگ. الان که نصبش کردم. متوجه شدم که نسخه 32 بیت هست و سیستم من 7 64 بیت هستش. چیکار کنم؟ اصلا نمیشه کاری کرد یا قسمت تنظیمات تنظیم خاصی داره؟؟؟؟
دوست عزیزم خیلی وقت هست که دنیای 32 بیتی به آخرش رسیده
اما اگر اصرار داری که از این پلاگین خیلی قدیمی در هاست 64 بیتی استفاده کنی تنها راهش استفاده از برنامه Jbridge و تبدیل dll هست

آخرین ویرایش:

Ahmadmwla

عضو سایت
22/4/20
6
0
1
تبدیل کردم اما بازم هنگه. فایل کرک باز نمیشه. Air-nexus2 دارمش اما اجرا نمیکنه اصلا باز نمیشه این عکسو ببین یه پروژه که از قبل کار شده رو باز میکنم نکسوس تا اخر همینطوری هنگه در اخر از برنامه خارج میشه