آخرین ارسال‌ها

آموزش تصویری نصب پلاگین Nexus 2.2

سلام دوستان، من نکسوس رو نصب کردم و موقع وارد کردن بانک صداها یه سریاش فرمتشون nxp بود که با موفقیت تونستم واردشون کنم اما یه سری از بانک صداها فرمتشون bin بود... اینارو چجوری وارد کنم؟؟؟ چون بانک صداهای مهمی هم برام هستند... مرسی

سلام دوست عزیز دو درخواست ازتون داشتم
یک اینکه لطفا لینک دانلود برنامه کرکر یا همون لایسنسر اکسپنشن هارو بذارید ممنون میشم چون یه مشکل بدی دارم
و دوم هم اینکه مشکل بدی که دارم اینه که یه سری اکسپنشن هارو خریداری کردم حدودا نصفشونو ایمپورت کردم تو نکسوز و جواب دادن
ولی نصف بقیه وقتی که ایمپورت میکنم و میرم تو لایبرری و روی یکی از صدا ها کلیک میکنم ارور میده و نمیاد
فک کنم بخاطر همین لایسنس یا کرکش باشه
چون واسه بیت هایی که میزنم نیاز به استرینگ های خوب دارم و توی کلیپ های آموزشی علی مجیک ام جی دیدم که از اکسپنشن TheBig80 برای درام و از اکسپنشن The Rom Extention برای استرینگ و ویولن استفاده میکنه
لطفا کمک کنید مرسی

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,273
34
Vengeance Land
سلام دوست عزیز دو درخواست ازتون داشتم
یک اینکه لطفا لینک دانلود برنامه کرکر یا همون لایسنسر اکسپنشن هارو بذارید ممنون میشم چون یه مشکل بدی دارم
و دوم هم اینکه مشکل بدی که دارم اینه که یه سری اکسپنشن هارو خریداری کردم حدودا نصفشونو ایمپورت کردم تو نکسوز و جواب دادن
ولی نصف بقیه وقتی که ایمپورت میکنم و میرم تو لایبرری و روی یکی از صدا ها کلیک میکنم ارور میده و نمیاد
فک کنم بخاطر همین لایسنس یا کرکش باشه
چون واسه بیت هایی که میزنم نیاز به استرینگ های خوب دارم و توی کلیپ های آموزشی علی مجیک ام جی دیدم که از اکسپنشن TheBig80 برای درام و از اکسپنشن The Rom Extention برای استرینگ و ویولن استفاده میکنه
لطفا کمک کنید مرسی
سلام دوست عزیز در اسرع وقت فایلی شامل نصب نکسوز و لایسنس مخصوص بانک هارو برات میزارم...;)

این مشکلاتی گفتی از همین میتونه باشه...;)

5/2/16
1
21
سلام دوستان من نکسوز 2.2 رو نصب کردم اما هیچ کدوم از بانک های صدا رو شناسایی نمی کنه حتی بانک های قدیمی خودشو ممنون میشم مشکل این مورد رو به من توضح دهید

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
کرمان
سلام دوستان من نکسوز 2.2 رو نصب کردم اما هیچ کدوم از بانک های صدا رو شناسایی نمی کنه حتی بانک های قدیمی خودشو ممنون میشم مشکل این مورد رو به من توضح دهید
سلام دوست عزیز
اگر درست مثل آموزش پیش رفته باشید نباید مشکلی باشه. بانک ها رو کرک کردید ؟

29/5/16
2
17
سلام تو رو خدا یکی کمکم کنه
من نکسوزم از هیچ کدوم بانک ها هیچ صدایی نمیاد
وقتی هم ک روی دسکتاب برای پیدا کردن صدا ها میزنم ارور میده
هر کاری میکنم کار نمیکنه
[doublepost=1464789173,1464785745][/doublepost]سلام من از نکسوز استقاده میکنم .همه چی درست کار میگنه اما هیچ کدام از فایل های لایبریری هیچ صدایی نمیدند توی پیانو رول .
لطفا یکی کمکم کنه لطفا
خیلی کارم گبره
کسی نیست جواب بده

26/10/17
11
28
سلام ،من کیوبیس المنت ۹دارم وفقط وی اس تی ۶۴بیتی رو ساپورت میکنه،نکسوز۲/۲دارم و فایل dllاون ۳۲بیتی هستش و تو کیوبیس ۹لود نمیشه ،دوستان عزیز شما راهی دارید ؟یااصلانکسوز نسخه ۶۴بیتی هم داره یا همون vst3؟

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,947
31
نیشابور
سلام ،من کیوبیس المنت ۹دارم وفقط وی اس تی ۶۴بیتی رو ساپورت میکنه،نکسوز۲/۲دارم و فایل dllاون ۳۲بیتی هستش و تو کیوبیس ۹لود نمیشه ،دوستان عزیز شما راهی دارید ؟یااصلانکسوز نسخه ۶۴بیتی هم داره یا همون vst3؟
درود دوست عزیز ...
میتونی با نرم افزار JBridge وی اس تی های 32 بیت رو به 64 بیت تبدیل کنی . داخل تالار دانلود فروم هست . یکم جست و جو کنی ، پیداش میکنی ...
موفق باشی ...

2/9/15
37
30
سلام به همگی دوستان میخواستم ببینم چرا AiR eLicenser Emulator Setup باز نمیشه و درایویو ایجاد نمیکنه وقتی باز میکنم نصب نمیشه دومین عرضم اینه که نکسوزم وقتی باز میشه فایلی تو LIBRARY موجود نیست تا اینکه نوار کناری بانک های صدارو تا انتها میارم بایین اون موقست که بانک ها دیده میشه و جالبه فقط بانک اخری رو میخونه و رو بانک هایه دیگه نمیشه کلیک کرد
خواهش میکنم جواب بدین

26/10/17
11
28
سلام به همگی دوستان میخواستم ببینم چرا AiR eLicenser Emulator Setup باز نمیشه و درایویو ایجاد نمیکنه وقتی باز میکنم نصب نمیشه دومین عرضم اینه که نکسوزم وقتی باز میشه فایلی تو LIBRARY موجود نیست تا اینکه نوار کناری بانک های صدارو تا انتها میارم بایین اون موقست که بانک ها دیده میشه و جالبه فقط بانک اخری رو میخونه و رو بانک هایه دیگه نمیشه کلیک کرد
خواهش میکنم جواب بدین
سلام دوست عزیز
منم این مشکل رو داشتم ،یکبار نکسوز رو کامل حذف کن و مجدد نصب کن ،قبل از لود کردن نکسوز در برنامه اهنگسازیت ،فایل کرک ایر رو اجرا کن و بعد نکسوز رو لود کن و اکسپنشن هارو ایمپورت کن تو نکسوز

2/9/15
37
30
سلام دوست عزیز
منم این مشکل رو داشتم ،یکبار نکسوز رو کامل حذف کن و مجدد نصب کن ،قبل از لود کردن نکسوز در برنامه اهنگسازیت ،فایل کرک ایر رو اجرا کن و بعد نکسوز رو لود کن و اکسپنشن هارو ایمپورت کن تو نکسوز
همه جوره حذف کردم چطوری حذف کنم هم انینستال کردم هم فایلایه DLL رو شیفت دلیت کردم بازم چشم انجام میدم مرسی که جواب دادین

26/10/17
11
28
همه جوره حذف کردم چطوری حذف کنم هم انینستال کردم هم فایلایه DLL رو شیفت دلیت کردم بازم چشم انجام میدم مرسی که جواب دادین
تو قسمت سرچ توی درایو cاسم نکسوز رو بزن
هر چی مربوط بهش باشه بالا میاد
همه رو پاک کن

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,947
31
نیشابور
اقا اینم ارور addective key دارم دیوننه میشم اینو چیکارش کنم
درود دوست عزیز ...
صدای پیانو بود اگه اشتباه نکنم !
ارور مشخصه که ، میگه یه چیزی سر جاش نیست ...
کرک رو به درستی انجام دادین ؟؟ فایل سالم اکسترکت شده ؟؟

2/9/15
37
30
ممنون که جواب دادین خیلی لطف کردین فکر میکنم انتی ویروس من کار دستم داده و زده یه سری فایلامو کرش کرده متوجه اشتباهم شدم کاش فایل وی استیامو استرکت نمیکردم بعد فایل زیپو پاک کنم خیلی ممنونم از دوستان که جواب دادن

2/8/17
9
18
سلام یه سوال داشتم من نکسوز و دانلود کردم از سایت دیگه نصب کردم موقعی که Expansion ها رو می خوام وارد نکسوز کنم این تصویر میاد لطفا راهنمایی کنید مشکل از کجاست
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

Mahdibooshehri

عضو سایت
4/8/19
3
سلام من برنامه رو از دانلود دات آی آر گرفتم
اما هیچ صدایی اجرا نمیشه ممکنه یه راهنمایی کنید؟

صفحه ما در اینستاگرام

بالا