آخرین ارسال‌ها

آموزش تصویری نصب پلاگین Hypersonic 2

8/1/11
58
تهران
سلام به همگی . سه تا سوال و درخواست دارم. یه لطفی کنید و روی یک سسیتم صفر که win 8.1 x64 روش باشه این پلاگین رو ببینید میتونید نصب کنید ؟ و بعد آیا این پلاگین ورژن های جدیدتر با قابلیت و بانک صدایی بیشتر هم داره ؟ و دیگه اینکه آیا پلاگین دیگه ای مثل هایپر هست که با همین قابلیتهای خوب و زیاد ، بتونه مولتی چنل باشه و بشه ازش استفاده کرد ؟ متشکرم و دستتون درد نکنه .

8/1/11
58
تهران
داستانی شده این مشکل نصب هایپرسونیک . وا قعا حیفه . چون با حجمی نه چندان زیاد ، سمپل ها و صداهای بیسار زیادی داره که قابل کنترل و تغییرهم هستند . ای کاش یکی پیدا بشه بتونه روش نصب کامل و بی عیبی رو ارائه کنه .

18/12/09
238
کرج
داستانی شده این مشکل نصب هایپرسونیک . وا قعا حیفه . چون با حجمی نه چندان زیاد ، سمپل ها و صداهای بیسار زیادی داره که قابل کنترل و تغییرهم هستند . ای کاش یکی پیدا بشه بتونه روش نصب کامل و بی عیبی رو ارائه کنه .
درود
مشکلتون با نصبش در چی هست؟

8/1/11
58
تهران
راشتش داستانی دارم با نصبش . البته روی ویندوز ایکس پی سی و دو بییت مشکلی ندارم و خیلی هم راضی ام . اما یه لپ تاپی دارم که ویندوزش 8.1 هست و توی سایتش هم اصلا فقط درایورهای ویندوز8 براش گذاشته شده . این رو گفتم که از همین الان گفته باشم که روی ویندوز7 نمیشه برنامه ریزی کرد . پس لپ تاپی دارم با ویندوز8.1 که 64 بیت هم هست . حالا وقتی کرک اینترنال هایپر رو نصب میکنم ، درست اجرا نمیشه. خیلی دوست دارم یه نفر روی لپ تاپ من این انجاین رو اونجوری که باید نصب شه نصب کنه تا اقلا ببینم شدنیه . این آخرین اروری هست که در بهترین وضعیت نصب بهم میده . براتون ضمیمه ارسال میکنم . دمتون گرم . موفق باشید . اگه راهی پیدا کردید لطفا من رو خبر کنید . کافیه یه مسیج بزنید که زودتر بیام و جوابتون رو بخونم. متشکرم

فایل های ضمیمه

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
18/12/09
238
کرج
راشتش داستانی دارم با نصبش . البته روی ویندوز ایکس پی سی و دو بییت مشکلی ندارم و خیلی هم راضی ام . اما یه لپ تاپی دارم که ویندوزش 8.1 هست و توی سایتش هم اصلا فقط درایورهای ویندوز8 براش گذاشته شده . این رو گفتم که از همین الان گفته باشم که روی ویندوز7 نمیشه برنامه ریزی کرد . پس لپ تاپی دارم با ویندوز8.1 که 64 بیت هم هست . حالا وقتی کرک اینترنال هایپر رو نصب میکنم ، درست اجرا نمیشه. خیلی دوست دارم یه نفر روی لپ تاپ من این انجاین رو اونجوری که باید نصب شه نصب کنه تا اقلا ببینم شدنیه . این آخرین اروری هست که در بهترین وضعیت نصب بهم میده . براتون ضمیمه ارسال میکنم . دمتون گرم . موفق باشید . اگه راهی پیدا کردید لطفا من رو خبر کنید. کافیه یه مسیج بزنید که زودتر بیام و جوابتون رو بخونم. متشکرم
بابت تاخیر پیش اومده عذر میخوام
بزرگوار عنایت بفرمایید که قرار دادن شماره در انجمن خلاف قوانین هست
در مورد شدنش هم خدمتتون عرض کنم که بنده خودم ویندوز 8.1 نسخه pro و 64 بیتی رو روی لپ تاپم نصب دارم و روی همین لپتاپ با این مشخصات هایپرسونیک رو هم نصب دارم و بدون مشکل خاص و حاد ازش استفاده میکنم
من مراحل رو خیلی ساده و خلاصه براتون توضیح میدم:
فایل نصاب اینترنال کرک هایپرسونیک رو اجرا کنید ( کرک air)
در مراحل نصب مسیر فایل vst2 رو به مسیر پلاگینهاتون که عموما program files/vstPlugins هست تغییر بدید و کاملا نصب کنید
بعدش هم مراحل این پست رو دنبال کنید:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

منطقا نباید به مشکل دیگری برخورد کنید، با این حال اگر باز هم موردی بود همینجا مطرح کنید :)

8/1/11
58
تهران
از لطف شما بینهایت ممنونم . قبلا تمام کارهایی که شما توصیه کردید دقیقا مو به مو همون کارها رو انجام دادم و به نتیحه نرسیدم و کماکان همان مشکلا ت هست. دیگه شک به نسخه ویندوز و حتی به خود سخت افزار لپ تاپم دارم . یه بار دیگه با یه ویندوز و ست اپ متفاوت و شاید جدیدتر سعی میکنم شاید این بار نفس لپ تاپ شما ، لپ تاپ مارو هم غیرتی کنه و دست از لجبازی برداره . متشکرم .

8/1/11
58
تهران
لطفــــــــــــــــــــا
یه جایی معرفی کنید که بشه سیستم رو ببریم برامون نصب کنن .
هر چیزی رو اونجوری که دلمون میخواد.

21/12/15
1
27
سلام
هایپر سوینکک رو ویندوز 64 بیتی نصب میشه ایا؟
[doublepost=1450766655,1450721722][/doublepost]سلام من تو 64 بیت مشکل دارم

28/8/12
1,539
هایپرسونیک همچی دیگه نصب به بقیه بانک ها کیفیت نداره
فک کنم با سون مشکل داشته باشه

31/12/15
1
37
سلام -من ویندوزم سون هستش64 بیت .موقع نصب H20 میزنهh2o driver failed بعد ارور CLED Error میده .تو وین7 32 بیت داشتم خوب نصب و اجراء میشد ولی الان...اینجوری شد-کامپیوترم هم ویروس نداره-مشخصات سیستم من:WIN 7 64Xسیستم1.PNG

29/11/12
29
تهران
سلام دنبال راهی برای اینکه بشه بیشتر از یک بار هایپرسونیک رو در اف ال استفاده کرد هستم چون دوستانی که دارند میدونند دو بار باز کنی ارور میده
غیر از خروجی دوباره چاره چیه ؟

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,824
تهران
سلام دنبال راهی برای اینکه بشه بیشتر از یک بار هایپرسونیک رو در اف ال استفاده کرد هستم چون دوستانی که دارند میدونند دو بار باز کنی ارور میده
غیر از خروجی دوباره چاره چیه ؟
بهترین راه استفاده از خروجی های متعددی هستش که این پلاگین میتونه داشته باشه.
راه بعدی bridge کردن پلاگین .البته تو برخی سیستم ها این راه قابل اجرا نیست و خطا میگیرید.

26/2/10
3
سلام - من با کرک AIR کامل نصبش کردم و توی لیست وی اس تی هام هم میاد ... فقط وقتی بازش میکنم یه پریست که انتخاب میکنم مثلا پیانو ... کیوبیس ارور میده ... اروری که میده هم این شکلیه :

سیستمم هم ویندوز 10 هست و 64 بیت ...

خواهشا کمک کنید -- چون این پلاگین ربع پرده ساپورت میکنه خیلی بدرد بخور هست

آخرین ویرایش:

Farhad76

عضو سایت
31/1/14
409
22
Sweet Spot

سلام به همه شما دوستان عزیز
با توجه به سوالات زیاد شما عزیزان راجع به
نصب و راه اندازی پلاگینHypersonic 2 و همچنین ایجاد تاپیک های متعدد با سوالات تقریبا تکراری ( که باعث شد یه

چیزی
نزدیک ب

ه 20 الی 30 تاپیک مختلف

رو با موضوعات مشابه پاک کنم ) تصمیم گرفتم که آموزش این پلاگ

ی

ن رو هم براتون آماده کنم و امیدوارم دیگه مشکلتون توی نصب این پلاگین برطرف بشه و همچنین قولی که به

چن

د نفر از دوستان برای تهیه این آموزش داده بودم عمل
کر

ده باشم. خب میریم سروقت آموزش.

در ابتدا Setup برنامه رو اجرا کرده و بر روی Next کلیک کنید.

از طریق دکمه ... Browse مسیر نصب برنامه رو بهش معرفی می کنید که من حالت پیش فرض خود برنامه رو انتخاب کردم و به بقیه مراحل نصب پلاگین ادامه دادم.

اینجا هم آدرس Content ها رو به ما میده که چیزی رو تغییر نمیدیم و فقط Next می کنیم.
بستگی به نوع DAW که استفاده می کنیم تیک مورد نظر رو برمیداریم و Next می کنیم.

مشاهده پیوست 21361

توی تمام مراحل نصب این پلاگین شما با Error و خطا های متعددی روبرو میشید که مهم نیستن و فقط کافیه شما به بقیه مراحل نصب ادامه بدید. الان در این قسمت یه Error به ما میده که بر روی Ignore کلیک می کنید.
در اینجا هم بر روی Ok کلیک می کنیم.
بر روی Next کلیک می کنیم.

اکنون تیک گزین Install Syncrosoft… که توی عکس بالا با فلش قرمز نشون دادم باید انتخاب شده باشه و سپس بر روی Finish کلیک می کنید.

الان دیگه Syncrosoft اجرا میشه.

در اینجا کار خاصی انجام نمیدیم و در هر مرحله فقط Next و Ok می کنیم تا به Finish برسیم، خب حالا بر روی Next کلیک می کنیم.

و در آخر هم بر رویFinish کلیک می کنیم.

خب حالا بر روی ستاپ H2O دابل کلیک می کنیم تا اجرا بشه.

مجدد بر روی Next کلیک می کنیم.

در اینجا باید گزینه دوم رو انتخاب کنید و سپس بر روی Next کلیک کنید و در مرحله بعدی هم بازم می کنید تا شروع به سرچ کردن کنه. در آخر هم میتونید در سمت راست منوی کنار ساعت یه شکلی مثل قفل سخت افزاری آبی رنگی رو ببینید.

اکنون روی Finish کلیک کنید.

بر روی Ok کلیک کنید.

بازم بر روی Next کلیک می کنیم.

حالا Finisha می کنیم.

و در آخر هم Ok می کنیم تا هم سیستم Reastart بشه و هم مغز ما آمادگی پیدا کنه برای ادامه نصب پلاگین :smile (23): :smile (45):.

زمانی که سیستم بالا اومد دیگه وقت اون رسیده که Content های Hypersonic رو توی مسیری که قبلا نصبش کردیم Copy و Paste کنیم. مطابق عکس بر روی Hypersonic Content راست کلیک کرده و بر روی Copy کلیک می کنیم.

حالا در مسیری که از قبلا برنامه رو نصب کردیم Paste می کنیم تا دیگه کار ما به طور کامل به پایان برسه.

نکته : اگر زمانی که پلاگین رو اجرا کردید و دیدید که بانک های صدا رو نشناخته هیچ مشکلی نیست فقط کافیه از داخل خود برنامه مجدد مسیر Content رو بدید و Load دشون کنید.

خب این آموزش هم در اینجا به پایان رسید، امیدوارم دیگه مشکلی توی نصب این پلاگین براتون پیش نیاد. اگر سوال، پیشنهاد و انتقادی داشتید یا در این آموزش اشکالی دیدید در همین تاپیک مطرح کنید تا در اولین فرصت من یا سایر مدیران عزیز و همچنین کاربران گل سایت رسیدگی کنیم.

منتظر آموزش های بعدی باشید.

:smile (70):

تهیه آموزش :

منبع :
"]
[/URL]
درود بر جناب نورالهی عزیز
بنده از ویندوز 10 -- 64 بیتی استفاده میکنم طبق اموزش پیش رفتم، واسه اولین بار اروری رو داده که یکی از دوستان هم از این ارور شاکی بود! و پاسخ شما این بود که احتمالا تمامی فایل های قبلی رو درست حذف نکردید!
ولی من واسه اولین بار این ارور رو دیدم،، چندین بار هم از بیخ همه چیو حذف کردم بازم فایده نداشت
خارج از داو هم با همین ارور مواجه میشم

کرک هم بعد از مراحل نصب بدون مشکل نصب کردم! مفهموم این پیام چیه؟؟
به License نیازی هست؟؟
کل پوشه ای که فایل مربوطه به هایپر سونیک داخلش هست بدین شکله

حکایت این پوشه چیه؟؟ Additional Content اینم باید کپی بشه؟؟؟

ممنون میشم در صورت امکان بنده رو راهنمایی بفرمایید با تسکر
[doublepost=1497614751,1497612571][/doublepost]
درود بر جناب نورالهی عزیز
بنده از ویندوز 10 -- 64 بیتی استفاده میکنم طبق اموزش پیش رفتم، واسه اولین بار اروری رو داده که یکی از دوستان هم از این ارور شاکی بود! و پاسخ شما این بود که احتمالا تمامی فایل های قبلی رو درست حذف نکردید!
ولی من واسه اولین بار این ارور رو دیدم،، چندین بار هم از بیخ همه چیو حذف کردم بازم فایده نداشت
خارج از داو هم با همین ارور مواجه میشم

کرک هم بعد از مراحل نصب بدون مشکل نصب کردم! مفهموم این پیام چیه؟؟
به License نیازی هست؟؟
کل پوشه ای که فایل مربوطه به هایپر سونیک داخلش هست بدین شکله

حکایت این پوشه چیه؟؟ Additional Content اینم باید کپی بشه؟؟؟

ممنون میشم در صورت امکان بنده رو راهنمایی بفرمایید با تسکر
با عرض معذرت از کلیه عزیزان مشکل رو حل کردم، به مشکلات بقیه دوستان رسیدگی بشه لطفا;)

22/3/14
64
64
این وی اس تی ک من دانلود کردم حجمش 1.3 گیگ هستش . ولی من شنیدم بانک صداش حدود 5 گیگ هستش .درسته؟

بالا