آخرین ارسال‌ها

آموزش تصویری نصب پلاگین Hypersonic 2

A.T.B

عضو سایت
25/2/11
648
jonoob
امین جان من اینا رو نصب کردم ولی وقتی که میخوام تو برنامه بازش کنم 3 تا ارور میده به شکل زیر :

آقا کسی میتونه کمک کنه خب بگید دیگه نیاز داریم :smile (74):

A.T.B

عضو سایت
25/2/11
648
jonoob
دوستان میدونم سرتون شلوغ ولی خب یکم سریع هم جواب منو بدید خوبه چون منم نیاز دارم از کمک همتون ممنونم :smile (70):

برنامه رو یه بار کامل پاک کن و از روشی که دوستمون گفته نصب کن دیگه حل می شه مشکلت

23/5/11
26
42
اهواز
باسلام
من فایل اینترنال رو نصب کردم و بدون هیچ مشکلی نصب هم شد.
ولی وقتی کیوبیس یا نیوئندو رو باز میکنم و هایپرسونیک رو انتخاب میکنم سریعا نرم افزار بسته میشه.
چندبارهم پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی دوباره به محض انتخاب کیوبیس بسته میشه
مشکل از کجاست؟
من ویندوز 7 64 بیت دارم​

سلام من hypersonic رو نصب کردم ولی یاد ندارم باهاش کار کنم.مثلا یکی از صداهای موجود داخلش رو انتخاب می کنم وقتی میخوام پروژمو save کنم error میده به این مفهوم که اگر برگردی صدایی که انتخوای کردی موجود نیست دوباره باید انتخوایشون کنی.بهم پیغام میده که صدای انتخوابی رو save کن ولی وقتی این کارو میکنم بازم errorدر مورد پسوندو اینجور چیزا میده.من این پلاگین رو با fl studioاجرا میکنم

سلام من hypersonic رو نصب کردم ولی یاد ندارم باهاش کار کنم.مثلا یکی از صداهای موجود داخلش رو انتخاب می کنم وقتی میخوام پروژمو save کنم error میده به این مفهوم که اگر برگردی صدایی که انتخوای کردی موجود نیست دوباره باید انتخوایشون کنی.بهم پیغام میده که صدای انتخوابی رو save کن ولی وقتی این کارو میکنم بازم errorدر مورد پسوندو اینجور چیزا میده.من این پلاگین رو با fl studioاجرا میکنم
منم این مشکل رو دارم ولی میتونی یه کاری کنی
میتونی از صدای هایپرسونیک فایل فایل ویو تهیه کنی

سلام hypersonic 2 استفاده می کنم
مشکل 1: بعضی دفعه ها پروزه رو سیو می گیرم ارور میده و تمام صدا ها میپره دفعه بد بازش می کنم بر می گرده به اولین صدا این وی اس تی
مشکل 2: تو یک پروزه 2دفعه بیشتر نمی تونم از این وی اس تی استفاده کنم سر سومین دفعه ارور میده فکر کنم احتیاج به فایل guad.dll داره ممنون میشم اگه این فایل دارین بهم بدین

7/11/11
1
xoy
دوستان من قبلا خیلی با hayper کار کرم ولی الان که ویندوزمو عوض کردم آخرای نصب این ارور رو میده خواهشا راهنمای کنید.(ویندوزرو دوباره عوض کردم ولی باز همون ارور.وینم 7 هست)
عکس من آ÷لود نشد ولی مشکلم همون مشکل آقای MACTIV NV
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

هست که به اون آقا جواب داده نشده تشکر اگه مشکلمونو حل کنید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
با سلام و تشکر از اموزشتون.اما عکسهاش باز نمیشه و دوم اینکه من هم شدیدا با نصب این هایپر مشکل دارم.هنگام نصب نه درایو مجازی میسازه و نه ایکنی کناره ساعت میاد و نه باز میشه.تکلیف من با این پلاگین چیه؟ممنون میشم راهنماییم کنین.

20/8/11
223
tehran
سلام دوست عزیز.دقیقا تو کجای نصب مشکل دارید؟اگه بیشتر توضیح بدید بهتر میتونم کمکتون کنم.

pe32_64

کاربر با تجربه
عضو سایت
21/8/11
1,837
تهران
با سلام و تشکر از اموزشتون.اما عکسهاش باز نمیشه و دوم اینکه من هم شدیدا با نصب این هایپر مشکل دارم.هنگام نصب نه درایو مجازی میسازه و نه ایکنی کناره ساعت میاد و نه باز میشه.تکلیف من با این پلاگین چیه؟ممنون میشم راهنماییم کنین.
از کرک Internal استفاده کنید، مشکلتون حل میشه.

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
کرمان
سلام
به زودی پست اصلاح میشه.

سلام مجدد.من همه مراحل رو تا جایی که
Syncrosoft
نصب میشه بدون هیچ تغییری بصورت پیش فرض انجام دادم .اما طبق اموزشی که از نصب داده بودین ظاهرا باید 1 درایو مجازیی بسازه و نمادی کنار ساعت در نوار منو ظاهر بشه.که این اتفاق نمیفته و هنگام نصب
License Center
/دیوایس نمیشناسه و در نتیجه هنگام باز کردن هایپر این خطا رو میده

Application 'Hypersonic 2.x' has caused the following error:

No protection device connected.

و بعد ازین 2تا خطای دیگه هم میده که عنوانشو میزارم براتون.

runtime error:Mycrosoft Visual C

ReWire DLL
این کرکی که فرمودین اسمش چیه که بتونم دانلودش کنم؟ممنون ازتون

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
1/10/12
53
از قسمت Add or Remove مطمئن بشید که Syncrosoft's License Control رو کامل Delete کردید و بعد سیستم رو Reset کنید و وقتی بالا اومد دوباره از قسمت H2O اقدام به نصب کنید و مراحل رو ادامه بدید و درایو مجازی که دوباره نصب شد(پایین سمت راست کنار ساعت میاد که شبیه قوطی نوشابه پپسی هست)دوباره سیستم رو Reset کنید و مشکلتون باید برطرف شه...
موفق باشید...

20/8/11
223
tehran
سلام.شما یه بوشه به نام Copy Protection Driver داخل هابرسونیک دارید.اول باید اون رو نصب کنی دوست من.بعد کرکش رو نصب کنی.

- - - - - - - - - -

سلام.شما یه بوشه به نام Copy Protection Driver داخل هابرسونیک دارید.اول باید اون رو نصب کنی دوست من.بعد کرکش رو نصب کنی.

با سلام. امین جان با توجه به مشکلات اخیر سایت و جابجایی سرور تمام اموزش ها و لینک های اموزشیت از دسترس خارج شده
یه لطفی بکنی دوباره بزاریشون ممنون میشیم مطلب واقعا کاربردی بودن که خودمم بهشون نیاز دارم

4/5/13
2
sari
من هایپرسونیک رو یه بار نصب کردم کامل نصب شد و هیچ مشکلی نداشتم بعد ویندوز و دوباره نصب کردم چنین خطاهایی میده مشکل چیه : (XP 32 BIT )

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
شما از کرک قدیمی اون استفاده میکنید که مشکل داره.
نسخه کرک اینترنال اون رو از سایت دانلود کنید و مشکلتون حل میشه.
سرچ کنید توی سایت داریم

بالا