آخرین ارسال‌ها

آموزش تصویری نصب پلاگین Hypersonic 2

raham+

هنرمند
24/3/11
104
Studio Sol
سلام
یکی نمیخواد بگه چرا وقتی سیو میکنی و بعدا میخوای لود کنی میگه قادر نیستم تنظیمات قبلیو برگردونم
و دوباره باید از اول ساز و انتخاب کرد
چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Pesar].[Khaleh

عضو سایت
23/11/10
194
29
گیلان
من vst های÷ر سونیک را نصب کردم بدون هیچ مشکل ولی کراکش موقع نصب ارور میده.چیکار کنم؟win 7 64bit
عزیز جان دو تا راه کار داری یکی اینکه بری کرک جدید رو دانلود کنی و یکی دیگه اینکه ،من خودم پک کامل هایپر سونیک رو تو اینترنت پیدا کردم و گذاشتم این پک به صورت لینک مستقیم و اینترنال کرک هست و با ویندوز سون هم سازگاری داره حالا میل خودته من پست دانلود هایپر رو برات میزارم کرکش رو نمیدونم کجاست با سرچ پیداش میکنی

[HIGHLIGHT]
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
[/HIGHLIGHT]

18/3/11
26
مشهد
سلام دوست عزیز.من تونستم نصب کنم ولی موقع پیدا کردن پلاگین تو ادوب ادیشن ارور هایی میده که عکسشو میزارم واستون
ویندوزم سون32بیت
1.JPG
2.JPG

و
3.JPG
4.JPG
خوب اولیه میگه برو تو این سایت
ورژن جدید رودانلود کن و من این کارو کردم و نصبشم کردم .سیستم رو ریست کردم ولی بازم همین پیغامو میده.
وقتی عکس اولی رو اکی می کنی پیغام عکس 2 رو میده
حالا اگه retryکنم هیچ اتفاقی نمی افته ولی اگه رو licenses کلیک کنم عکس 3 میاد و بازم هیچی .
عکس 4 رمم گزاشتم که ببینین اون علامترو دارم
خوب لطفا کمک کنین
ممنون

سلام دوست عزیز.من تونستم نصب کنم ولی موقع پیدا کردن پلاگین تو ادوب ادیشن ارور هایی میده که عکسشو میزارم واستون
ویندوزم سون32بیت
مشاهده پیوست 4636
مشاهده پیوست 4637

و
مشاهده پیوست 4638
مشاهده پیوست 4639
خوب اولیه میگه برو تو این سایت
ورژن جدید رودانلود کن و من این کارو کردم و نصبشم کردم .سیستم رو ریست کردم ولی بازم همین پیغامو میده.
وقتی عکس اولی رو اکی می کنی پیغام عکس 2 رو میده
حالا اگه retryکنم هیچ اتفاقی نمی افته ولی اگه رو licenses کلیک کنم عکس 3 میاد و بازم هیچی .
عکس 4 رمم گزاشتم که ببینین اون علامترو دارم
خوب لطفا کمک کنین
ممنون
دوستان منم به همین مشکل بر خوردم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

20/8/10
29
گرگان
سلام عزیزان ..
من Steinberg Hypersonic v 1.12.808 رو دارم . نصبش کردم به صورت کامل .. البته پلاگینی نداشت ..
اما تو قسمت لیست وی اس تی های کوبیس اسمش نیومده هنوز .. چکار کنم؟؟؟

سلام من هايپرسونيك 2 رو دانلود كردم و طبق اموزش هاي اقا امين كامل و بدون مشكل نصب كردم و بعد اومدم تو كيوبيس و هايپر سونيك رو اوردم و تو قسمت load هيچ چيزي نبود كه من انتخاب كنم و با ميدي بزنم!!!!!!!!!!!!!! the hypersonic content was not found اينو زده بود...ممنون ميشم راهنماييم كنين.ويندوزم ايكس پي 32 بيت هست.

20/8/10
29
گرگان
دوستان کسی نیست جواب بده؟
من نصب کردم کامل اما تو لیست وی اس تی های کوبیسم نمیاد .. چرااااااااا؟

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
کرمان
سلام عزیزان ..
من Steinberg Hypersonic v 1.12.808 رو دارم . نصبش کردم به صورت کامل .. البته پلاگینی نداشت ..
اما تو قسمت لیست وی اس تی های کوبیس اسمش نیومده هنوز .. چکار کنم؟؟؟
سلام
من با ورژن 2 این پلاگین کار کردم و این آموزش هم مربوط به همین ورژن هست، به نظر من بهتره جدیدترین نسخه این پلاگین که همون 2 هست رو نصب کنید.

20/8/10
29
گرگان
سلام
من با ورژن 2 این پلاگین کار کردم و این آموزش هم مربوط به همین ورژن هست، به نظر من بهتره جدیدترین نسخه این پلاگین که همون 2 هست رو نصب کنید.
دوست عزیزم سلام .. من ورژن 2 رو هم نصب کردم با همین روش که فرمودین اما تو لیست وی اس تی های کوبیسم نمیاد .. قاطی کردم دیگه

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
کرمان
دوست عزیزم سلام .. من ورژن 2 رو هم نصب کردم با همین روش که فرمودین اما تو لیست وی اس تی های کوبیسم نمیاد .. قاطی کردم دیگه
شما از چه سیستم عاملی استفاده می کنید ؟

20/7/10
4
سلام دوستان
من hypersonic رو نصب کردم بدون مشکل !
اما فقط در sonar کار می کنه توی cubase و nuendo وقتی بازش میکنم برنامه قاطی میکنه پیغام close program میده و بسته می شه
از دوستان می خوام راهنمایی کنن مشکل چیه
ممنون میشم

صفحه ما در اینستاگرام

بالا