آموزش تصویری نرم افزار mix miester fusion

شروع موضوع توسط kralhp ‏13/8/11 در انجمن نرم افزارهای دیگر

تاپیک آموزش تصویری نرم افزار mix miester fusion تالار نرم افزارهای دیگر در persian-music.org.

1. kralhp

kralhp عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوستان امروز میخوام واستون یه برنامه رو آموزش و در کل معرفی کنم که فک کنم به درد خیلی ها بخوره .
    اسم این برنامه mix miester fusion هست. محیط این برنامه جوریه که میتونین بدون این آموزش هم همه چیز رو بفهمین ولی گفتم شاید واسه آشنایی با این برنامه بد نباشه این آموزش رو واسه دوستان بذارمخوب میریم سراغ آموزش :
    این برنامه از چهار قسمت تشکیل شده: library -playlist -master out put و پنجره ادیت صدا
    آموزش تصویری نرم افزار mix miester fusion-1.jpg
    همچنین این برنامه شامل یه تعداد افکت هستش مث ایزوتوپ ozoone mp

آموزش تصویری نرم افزار mix miester fusion-2.jpg

برای ادیت صداها میتونید اونا رو از قسمت لایبرری به پلی لیست dag and drop کنید که یه امکانی که این برنامه بهتون میده قابلیت دیدن تمپوی دقیق و گام آهنگ هست که در قسمت پلی لیست و بااستفاده از کلیک راست و رفتن به قسمت edit tag یا با زدن کلید ترکیبی ctrl+e میتونین این کارو بکنین
    آموزش تصویری نرم افزار mix miester fusion-3.jpg

تمپوی آهنگهای بارگزاری شده در پنجره پلی لیست در قسمت ادیت صدا و زیر هر کدوم از صداها مشخص هست که با دو بار کلیک بر روی اونا میتونین تمپو رو خودتون تغییر بدین بدون کوچکترین تغییر در گام که در نوع خودش جالبه .همچنین روی صداهای لود شده در پنجره ادیت یه خط نارنجی رنگ به نام outro anchorوجود داره که میتونین با استفاده از اون صدا رو جابجا کنین .خط آبی رنگ هم واسه کنترل ولوم هر کدوم از لاین هاست.

آموزش تصویری نرم افزار mix miester fusion-4.jpg
    امیدوارم به دردتون بخوره .در ضمن نماز روزتونم قبول باشه .یا حق

• خوشم اومد خوشم اومد x 8
  2. kralhp

kralhp عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    فکر می کردم بدردتون میخوره .

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. mohamad bibak

mohamad bibak عضو سایت

امتیازات:
    +27 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, wavelab
    ممنون دوست گلم از توضیحات مایل بو.دم توضیحات بیشتری میدادین تا دیگر دوستان بیشتر با این برنامه آشنا بشن . بازم ممنون. منتظره ادامه توضیحاته شما در مورد برنامه mix miester fusion

هستیم:smile (70):

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. stefan

stefan عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با تشکر از شما برای گذاشتن تصاویر میشه بگید این افکتها چطوری فعال میشن چون نرم افزار من نداره ورزن 7.44هستش

5. kralhp

kralhp عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    خوب اگه قسمت بالا سمت چپ تصویر رو دقت کنین دو تا دکمه به صورت چند خط زیر هم وجود داره یکی مربوط به پلی لیست و یکیشم مربوط به افکتهاست

6. stefan

stefan عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    پیدا کردم ممنون

7. stefan

stefan عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    آقا من از این افکتها می خوام برای هر آهنگ جدا بزارم و روی اهنگ دیگر تاثیر نذاره چطوری میشه این کار رو کرد؟ویه جای نرم افزار رو نفهمیدم وقتی روی اهنگ کلیک میکنی قسمت پایین نرم افزار فعال میشه که به صورت سبز هستش و روشون چندتا خط نارنجی هستش کار اون چیه(show the song slicer)

بارگذاری...