آموزش تصویری حذف صدای خواننده به شکل حرفه ای

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
11/8/09
413
41
28
اهواز
ببینید دوستان صداهای زنده با ملودی vst فرق میکنن وامروزه دربسیاری از آهنگ ها ساز های زنده استفاده
نمی شود وکار این نرم افزارهای حذف صدا این نیست که فرکانس صدارو حذف کنند چون همچین چیزی
امکان نداره بلکه این نرم افزارها فرکانس صدا های زنده که در آهنگ استفاده شده رو تاحد امکان میبندن
وصدای خاننده جزوه این صدا هاست ودر آهنگ های که سازه زنده استفاد شده صدای ساز دراین نرم افزارها
از بین میره و آهنگ حالت نامفهومی به خودش میگیره !

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,304
113
46
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
يعني برنامه اين امكان و قدرت رو داره كه تشخيص بده كدوم صدا زنده ست و فقط اونو ميبنده ؟ منظورتون اينه؟
آخه براي من عجيبه جون در عالم صدا همه چيز به صورت فركانس هستش. و هر صدايي تبديل به فركانس ميشه حالا چه ساز زنده و چه وي اس تي...

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,235
8,527
5,000
34
اهواز
www.unes.ir
این برداشت شما از VSTi و ساز های زنده کاملا اشتباه هست دوست ِ من

مثلا ساز ویلن که :
Violin Pitch Range:
196 hz to 4.4 khz
Violin Frequency Range
196 hz to 10 khz
همیشه صدای ویلن در این range هست چه با VSTi چه ساز زنده

اساس کار VSTi ها همین هست که به وسیله برنامه نویسی که براشون نوشته شده قادر به تولید صدای از این جنس و در این محدوده بشن

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,304
113
46
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
دوست عزيز من برادر گرامي.
من تو اين چند سالي كه كار صدا ميكنم خيلي در مورد اين برنامه ها تحقيق كردم.
نميدونم چرا اصرار دارين رو گفته تون پافشاري كنيد.
اصول در مورد فركانسها يكسانه نه اينكه مثلا فركانس ساز زنده با vst فرق داشته باشه.
اگه اينجوري بود كه شما ميفرمائيد. پس شركتهاي توليد كننده پلاگينها مثلا بايد از هر نوع اكولايز دو مدل درست ميكردن يكي براي سازهاي زنده و يكي ديگه براي vst
و طبيعتا بايد پريسيتهاي جدا هم براشون ميساختن.
نميدونم والله الله اعلم......

سلام امید جان حق با شماست:smile (38): این برنامه و کاری که ایشون گفتن شاید مقداری از صدای خواننده رو خذف کنه ولی کامل خذف نمیشه و از فرکانسهای موزیک هم کم میشه خوب شد این موضوع ایجاد شد ....

طبق حرف دوستمون neilz که میگه (ببینید دوستان هر آهنگی نمیشه صدای خاننده را از آن حذف کرد !
فقط آهنگ های که خاننده خارج خونده یعنی از آهنگ خارج خونده!
البطه بعد ازحذف کردن صدای خاننده از آهنگ میبینیم آهنگ کیفیت ندار چون کیفیت مهم ترین چیز در آهنگ است.
به جای این کار اگه آهنگ سازی بلد نیستید برید کلاس ریتم سازی یاد بگیرد وبا تمرین زیاد خودتون
آهنگ زیبا خلق کنید!
)
وقتی هر آهنگیرو که نمیشه صدای خوانندرو خذف کرد پس هم حرفتون و هم پستون که گذاشتیت اشتباست چون هر چیزی باید طبق اصول باشه و طبق گفته خودتون وقتی بعد از خذف کردن صدای خواننده آهنگ کیفیت نداره پس منطقی نیست حرفتون بعد ایجاد کردن این پست شما وبحث در این مورد چه ربطی به آهنگ سازی و بلد نبودن داره و کلاس ریتم سازی ومن از شما میخوام بپورسم که این قسمت از برنامه که صدای خوانندرو خذف میکه مگه مثل تیون که تشخیص بده صدای خاننده فالشه ؟ من نمیدونم که این قسمت اودیشن که فقط فرکانسهای موزیک و صدای خوانندرو ضعیف میکنه چطور میخواد تشخیص بده که صدای خواننده فالش هست ؟؟؟؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,304
113
46
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
نميدونم چرا تازگي ها دوستان كمي بي طاقت شدن و نميتونن در مورد نظرات ديگران پاسخ منطقي بدن و جمله رفتم و خدا حافظ و اين حرفها داره كم كم بين دوستان شايع ميشه.

تاپيك قفل شد.

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)