آموزش بك آپ گيري از يك درايو + معرفي بهترين نرم افزار براي اين كار

شروع موضوع توسط mo-hammad ‏18/1/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک آموزش بك آپ گيري از يك درايو + معرفي بهترين نرم افزار براي اين كار تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +568 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام- خيلي از ما شايد يك يا چند درايو رو به عنوان آرشيو فايلها و سمپل ها و پروژها و... در نظر گرفتيم

حالا ترس از دست دادن اين اطلاعات من رو به اين وا داشته كه از اين دروايو ها بك آپ بگيرم من در واقع تا به حال بك آپ نگرفتم يه مقدار راجع بهش توضيح بديد و بهترين نرم افزار اين كار رو هم معرفي كنيد و آموزش بك آپ گيري از يك درايو و همچنين باز كردن فايل بك آپ و بر گردوندن اطلاعات به وسيله ي اون رو توضيح بديد منظورم اينه مثلا ما از يه درايو بك آپ گرفتيم حالا اون درايو رو از دست داديم ميخواييم با فايل بك آپ دوباره اطلاعات رو زنده كنيم

ممنون

2. reza70

reza70 عضو سایت

امتیازات:
    +258 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    سلام ..

البته يك نكته من قيل از هر چيزي در مورد بازيابي فايل هايي كه از درايومون پاك شده بگم ...

برنامه اي هست كه با حجم كيلو بايت كه شما مي تونيد فايل هايي رو كه از درايوتون كلا پاك شده رو در عرض چند ثانيه بازيابي كنيد..
    اين حرفي رو كه ميزنم خودم به شخصه تجربه داشتم و به كل خودم امتحان كردمو جواب گرفتم ...
    اين برنامه بر عكس حجم كمي كه داره ميتونه خيلي به درد بخور باشه ..

اينم لينكش http://upin.ir/images/ccbpuwy0r03rhi0df44z.rar

اما اين سوالي كه پرسيدي بايد بگم برنامه هاي زيادي هستش كه براي اينكار تعبيه شده برنامه هاي تحت كنسول يا همون سيستمي كه از طريق بوت چك ميكنه كه آيا توي اين درايوي كه شما داريد اون فايل پاك شده يا نه؟؟ بعد از اينكه چك كردين و صحت بودن اون فايل توي ريشه درايو رو ديدين و فهميدين مي تونيد با همين برنامه كه لينكش رو گذاشتم به راحتي بازيابي بكنيد ..
    اما واسه بك آپ گيري هم همينطوره برنامه هاي زيادي هستش كه اينكارو ميكنه ولي گاها ميبيني بعضياشون درست كار نميكنه ولي من اگه يكي خوبشو پيدا كنم ميگم بهت ..
    حتما ولي اينو داشته باش به دردت خيلي مي خوره
    يا علي

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. Arman.ReWire

Arman.ReWire عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +61 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. Light

Light تیم مدیریت وبمستر