آموزش اف ال ( برای خودم چون خیلی مبتدی هستم

شروع موضوع توسط weblagi ‏20/4/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک آموزش اف ال ( برای خودم چون خیلی مبتدی هستم تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. weblagi

weblagi عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام . دوستان از وقت این سایتو دیدم هر روز به اینجا سر میزنم.من آهنگ سازی رو خیلی دوست دارم اما خانوادم نمیزارن حیف:smile (16): اما شاید بتونم به کمک شما خا نرم افزاری آهنگ بسازم بریم سر اصل مطلب من وقتی دمو اف ال که میبینم خیلی آهنگ باحالی داره اما نمیتونم مثل اون بسازم شما وقتی میگید سورس منظورتون ریتم هایی که خودش داره دیگه مثلا packs صداهایی که روش داره رو میگید دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2. MFF

MFF عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, flstudio, sonar
    سلام
    اول از همه خوشحالم که ورودتونو به این سایت تبریک بگم، و این نکته رو هم بگم که رشد شما در موسیقی‌ تنها به میزان پشتکار شما بستگی داره، همهٔ ما به نحوی با موانع مختلفی‌ رو برو هستیم ولی‌ فقط میزان پشتکار و تلاش و مطالعه شما هست که سطح شما رو تعیین میکنه ، که به جرات میگم راه سخت و بسیار جذابی هستش
    راجع به دمو‌های fl خدمتت عرض کنم چیزی که شما در دمو‌ها میبینی‌ نتیجهٔ کار یک سری آدم واقعا حرفه‌ای هستش که با کوچکترین تغییرات که شاید به نظر من و شما کوچیک باشه کار بزرگی‌ در میکس‌هاشون انجام میدن،
    شما هم میتونی‌ با تللاش و پشتکار زیاد به یون سطح حتی بهترش برسی‌،
    راجع به سورس هم که سوال کردی، سورسه آهنگ در fl به معنی یک پرژهٔ کامل هستش در فرمت fl که شما آهنگ رو میگیری به صورت فایل fl و با برنامه fl بازش میکنی‌. سورس میتون شامل سمپل ها، لوپ‌ها و پکک‌های صدا هم باشه، میتونی‌ فقط یک فایل *.FLP هم باشه

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. weblagi

weblagi عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خیلی ازت ممنونم جان mff

خوب الان که داششتم با اف ال کار میکردم متوجه سدم که خیلی ریتماش کمه بگید چه جوری میتونم بیشترش کنم میخوام آهنگ 6 & 8 کار کنم ؟؟؟؟؟

4. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    دوست عزیز این موضوع چندین بار مطرح شده و جوابهای زیادی به این مسئله داده شده لطفا سرچ کنید و مطالعه بفرمایید.

اینم 4 تا لینک به عنوان نمونه از همین سایت !!!

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏21/4/10
  5. weblagi

weblagi عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    آقا بهروز ممنون از راهنماییت

اما من میخوام بدونم واسه ی کار 6 & 8 کدوم نرم افزار بهتره؟

آیا [واننده های معروف هم از این نرم افزار استفاده میکنن؟

6. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    ببینید همه ی نرم افزارهای سکوئنس کارهای مشابه ای رو انجام میدن فقط مسیر انجام دادن اون کارا فرق میکنه پس هیچ مزیت یا حسنی هیچ کدوم به اون یکی ندارن

اگر منظورتون fl هست بله موزیسین ها و پرودوسر های معروفی در دنیا از fl استفاده میکنن.

7. weblagi

weblagi عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من اینترنتم قطع شده دیر به دیر سر میزنم بازم ممنون آقا بهروز ببخشید که انقدر سوال میکنم :

1. من نت نویسی رو کجت یاد بگیرم؟
    2. من چه طوری مینونم به یه آهنگ موج بدم یعنی یه سره اون آهنگ باشه اما زیر و بم داشته باشه ؟

8. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    1. باید از مبانی شروع کنید مثل بچه ای که میخواد خوندن نوشتن یاد بگیره ، باید تئوریه موسیقی رو یاد بگیرید و درک کنید بعد مباحثی مثل هارمونی و و دیکته ی موسیقی تا بتونید اون چیزی رو که میخواید یا میشنوید بنویسید ( البته اینو بدونید که صحیح نت نوشتن احتیاج به تمرین و حتما یک استاد با تجربه داره )

2. متوجه سوالتون نشدم

9. peymansh

peymansh Banned

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, sonar
    برای موجی کردن صدا به قول شما وبه قول من اکولایزر کردن به ترتیبی که در ویدئوی زیر آمده عمل کنید

http://www.4shared.com/video/HTfS3V25/eq_online.html

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏25/4/10
  10. weblagi

weblagi عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان من اومدم با دو تا سواله دیگه :smile (71):

ببخشید که این همه سوال میکنم

1 . اول به من بگید بدون اینکه برم آموزشگاه میتونم نت نوشتن و خوندنو یاد بگیرم (چون آموزشگا خیلی میپیچونن)؟؟؟؟

2. من با یه آهنگساز که حرف میزدم میگفت از ریتمای آماده استفاده کن (اصطلاح علمیش چی میشه نمیدونم ) و اگه ما قرار باشه همش از ریتم آماده استفاده کنیم که یه آدمه ساده هم میتونه آهنگ بسازه؟؟؟

با تشکر از تمام دوستانی که به من کمک میکنن :smile (6)::smile (70):

11. peymansh

peymansh Banned

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, sonar
    در جواب این دوست عزیز باید بگم که هر کاری میکنی سعی کن بهترین باشی برای بهترین بودن سواد اون کار رو حتی اگه نوک قله هم باشه باید به دست بیاری شاید بدون علم و سواد یه کاری بشه تا یه جایی پیش برد اما یه موقعی میرسه به خاطر نبود اطلا عات به بن بست می خوریم و خودمونو هی تکرار می کنیم انقدر که مثه یه مرداب هیچی واسه رو کردن نداریم پس استعداد مهمه ولی واسه تداوم کار حتما باید سواد داشته باشیم تا بتونیم همیشه چیزای نو و خلاقانه رو کنیم و این رمز موفقیت توی بیشتر کاراس آدم ساده چون سواد نداره یه جایی به بن بست می خوره

بارگذاری...