آموزش افزودن بانکهای nki. به لایبری کانتکت : علی اخوان جمشیدی

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,094
10,151
113
54
.
صحبت شما درست دوست عزیزم
اما وقتی از قسمت فایل کانتکت همون وی اس تی رو استفاده می کنم مشکلی وجود نداره و بی عیب و نقص کار می کنه
اگر مشکلی داشت از قسمت فایل هم که استفاده میکردم مشکل دار بود ....
اینطور نیست؟
نه. پک های لایبرری کانتکتت یک فایلهای خاص برای ثبت و پیدا کردن آدرس فولدرهای Instruments و Samples دارن. اگه اون فایلها ناقص باشن، خودت باید از طریق File لود کنی.

saamjalali

عضو سایت
10/1/16
9
0
1
55
شیراز
نه. پک های لایبرری کانتکتت یک فایلهای خاص برای ثبت و پیدا کردن آدرس فولدرهای Instruments و Samples دارن. اگه اون فایلها ناقص باشن، خودت باید از طریق File لود کنی.
سپاس عزیزم از پاسخگوییت
پس با این حساب انگار به نوعی ما داریم تلاش بیهوده برای این نوع فایل ها می کنیم که میخوایم با ساخت فایل.nicnt ببریمشون داخل لایبراری...

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,094
10,151
113
54
.
سپاس عزیزم از پاسخگوییت
پس با این حساب انگار به نوعی ما داریم تلاش بیهوده برای این نوع فایل ها می کنیم که میخوایم با ساخت فایل.nicnt ببریمشون داخل لایبراری...
فایل nicnt فقط اسم و والپیپر لایبرری رو میاره میچینه در قفسه. کاری به آدرس یابی خود سمپل ها نداره. حتی یکسری فایلهای دیگه هم هست که تصویرهای اینترفیس لایبرری رو میارن میچینن سرجاشون. اینها همه جدا هستند.

saamjalali

عضو سایت
10/1/16
9
0
1
55
شیراز
فایل nicnt فقط اسم و والپیپر لایبرری رو میاره میچینه در قفسه. کاری به آدرس یابی خود سمپل ها نداره. حتی یکسری فایلهای دیگه هم هست که تصویرهای اینترفیس لایبرری رو میارن میچینن سرجاشون. اینها همه جدا هستند.
محبت کردید دوست من
چی بگم ... در هر حال من انجام دادم و خیلی در نتیجه نهایی موفق نبودم
اگر راه حلی یا راهکار جدیدی برای اینکار متوجه شدید ممنون میشم در جریانمون بذارید.
پایدار باشید.

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,094
10,151
113
54
.
محبت کردید دوست من
چی بگم ... در هر حال من انجام دادم و خیلی در نتیجه نهایی موفق نبودم
اگر راه حلی یا راهکار جدیدی برای اینکار متوجه شدید ممنون میشم در جریانمون بذارید.
پایدار باشید.
کدوم لایبرری هست که این مشکل رو باهاش داری؟

saamjalali

عضو سایت
10/1/16
9
0
1
55
شیراز
کدوم لایبرری هست که این مشکل رو باهاش داری؟
تقریبا تمام لایبرایری هایی که دارم وقتی این فایل رو براشون میسازم کار نمیکنه ، بعضی از اون وی اس تی ها اصلا به لایبراری اضافه نمیشن و بعضی اضافه میشن...اونهایی هم که به لیست لایبراری میان نمیشناستشون و آدرس میخواد که آدرس لوکیشن وی اس تی رو هم که میدم باز نمیشناسه

بیشتر برای خودمم سوال شده ،چون قاعدتا نباید اینطور بشه

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,094
10,151
113
54
.
تقریبا تمام لایبرایری هایی که دارم وقتی این فایل رو براشون میسازم کار نمیکنه ، بعضی از اون وی اس تی ها اصلا به لایبراری اضافه نمیشن و بعضی اضافه میشن...اونهایی هم که به لیست لایبراری میان نمیشناستشون و آدرس میخواد که آدرس لوکیشن وی اس تی رو هم که میدم باز نمیشناسه

بیشتر برای خودمم سوال شده ،چون قاعدتا نباید اینطور بشه
کدوم ورژن کانتکت رو استفاده میکنی؟

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,094
10,151
113
54
.
بله ،دارم ازش استفاده میکنم
خب اینو بذار کنار، از ورژن پرتابل استفاده کن. یه دو سه سالی هست که کرک شده های نصبی درست جواب نمیدن.
میتونی یه اسکرین شات از همون صفحه ی اول کانتکتت اینجا بذاری؟