آخرین ارسال‌ها

آمبینت

24/12/18
4
25
سلام.

من میخوام آهنگسازی رو شروع کنم یکی از دوستام بهم گفت بهترین سبک برای شروع آمبینت هست. میخواستم بدونم چطوری باید بسازم؟ چطوری و از کجا باید شروع کنم به ساختش؟

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
288
تهران
هرجند سوالت اشتباهه از اصل. ولی برا اینکه حداقل یه کمکی داده باشیم برا شروع اهنگای این سبک رو گوش بده یه مدت تا با فضاش اشنا بشی تا بعد

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
703
سلام.

من میخوام آهنگسازی رو شروع کنم یکی از دوستام بهم گفت بهترین سبک برای شروع آمبینت هست. میخواستم بدونم چطوری باید بسازم؟ چطوری و از کجا باید شروع کنم به ساختش؟
عجب! اینو دیگه نشنیده بودیم!!
شروع موسیقی، با شروع آهنگسازی متفاوته.
یه موقع هست شما میخوای موسیقی رو شروع کنی، که دیگه اونجا انتخاب سبک معنا نداره. با نوازندگی یک ساز و همراهش تئوری موسیقی شروع میکنی و در مراحل بالاتر خودت در مسیر سبکی که میخوای قرار میگیری.
یه وقت هست شما موسیقی رو یعنی نوازندگی یا خوانندگی رو به جایی رسوندی و حالا میخوای وارد شاخه آهنگسازی بشی.
چون پیش زمینه آهنگسازی، نوازندگی هست. شما نمیتونی بدون این پیش زمینه یهو بری توی زمینه آهنگسازی.
البته من در سبکهای الکترونیک زیاد اطلاعاتی ندارم ولی فکرمیکنم اونها هم به هرحال یه پیش زمینه نوازندگی و آشنایی با موسیقی بخواد.
حال شما در کدوم مرحله هستید؟

من میخوام آهنگسازی رو شروع کنم یکی از دوستام بهم گفت بهترین سبک برای شروع آمبینت هست.
در تکمیل گفته های یوسف عزیز،،، دوست شما از این جهت سبک امبینت رو بهتون پیشنهاد کرده چون با ابتدایی ترین سطح نوازندگی و کمترین میزان دانش تئوری موسیقی میتونید آهنگسازی رو شروع کنید، فقط کافیه یک ملودی ساده به ذهنتون برسه و با استفاده از نرم افزار های موسیقی بارها و بارها اون رو تکرارش کنید و بعد از چند دقیقه یه ملودی جدید قرار بدید! تنها تجهیزاتی هم که برای این کار لازم دارید یه کیبورد موسیقایی و یه نرم افزاره..

24/12/18
4
25
ممنون بابت راهنمایی، کسی تو این سایت هست که در این سبک آهنگ ساخته باشه؟

بالا