آلبوم علیرضا قمیشی منتشر شد !

شروع موضوع توسط Axiom ‏29/11/10 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک آلبوم علیرضا قمیشی منتشر شد ! تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. Axiom

Axiom عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +67 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام خدمت همه دوستان

آلبوم علیرضا قمیشی فرزند سیاوش قمیشی منتشر شد..
    لطفا آلبوم رو خریداری کنید و نظر شخصیتونو درباره این آلبوم بگین

2. Axiom

Axiom عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +67 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    اول خودم نظر بدم

به نظر من سیروان با تنظیم این آلبوم کمی از ارزش کار خودش کم کرد

به نظر من تنظیم ها بسیار ضعیف بودند و قالب کارها شبیه به کارهای قدیمی سیاوش قمیشی بود

فقط تنظیم کار اسیر کمی متفاوت با بقیه ترک های آلبوم بود..

شاید دلیلش اینه آلبوم سال 1385 ضبط شده و امسال 1389 پخش شده

به هر حال زحمت زیادی کشیدند ولی....

3. Axiom

Axiom عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +67 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    علیرضا قمیشی تنها فرزند سیاوش قمیشی و لیلا وصال است که در سال ۱۳۴۹ در تهران به دنیا آمده و در آلبوم خود تنها دو اثر از سیاوش را که سالها پیش پدرش به او هدیه کرده بود خوانده است و بقیه ی آلبوم اثر سیروان خسروی است و هیچ ارتباطی به پدرش ندارد.

پشت کاور آلبوم هم از پدر و هم از مادرش یعنی سایوش و لیلا تشکر کرده بود

سیاوش تو یکی از مصاحبه هاش گفته یک پسر دارم به اسم علیرضا تو ایران ولی باهاش در ارتباط نیستم.

اینکه پسر سیاوش قمیشی هست شک نکن اون لینک که دادی معتبر نیست مگر اینکه سیاوش تو وبسایت خودش اعلام کنه

4. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    دوستان عزیز ، لازم میدونم قبل از گرم شدن بحث چندتا نکته رو تاکید کنم :
    اول اینکه جناب Mat شما از کاربران قدیمی سایت هستین و همونطور که میدونید قرار دادن لینک از سایت های فارسی زبان با قوانین سایت مغایره.

دوم اینکه از دوستانی که در بحث شرکت می کنند خواهش میکنم که لطفاً بحث رو به جنجال نکشید ، به کسی از عوامل تولید آلبوم و یا کاربران شرکت کننده در بحث خدای ناکرده توهین و یا بی احترامی نشه ، لطفاً از حاشیه ها پرهیز کنید و صرفاً در مورد خود آلبوم نظر بدین ، هر کاربر نظرش خودش رو بده و به نظریات و عقاید دیگر کاربران احترام بزارید و تعصبی برخورد نکنید - موسیقی یک هنره که با سلیقه رابطه ی مستقیمی داره ، کسی ممکنه از کار خوشش بیاد و کسی هم امکان داره اون رو نپسنده و هرکس هم دلایل خاص خودش رو داره - پس لطفاً به نظرات و حقوق هم احترام بزاریم و روحیات و حال و هوای خودمون ، دیگر کاربرا و سایت رو درگیر این مسائل نکنیم...

با تشکر از تک تک دوستان.

اما برای پایان دادن به بحث سیاوش و فرزندش علیرضااین رو هم بگم :
    در ابتدا سیاوش از فرزندش گله مند شد و حتی در سایت رسمی و سایت هواداراش این رو اعلام کرد اما بعدها با پیگیری ها ی برخی افراد سیاوش و علیرضا به توافق رسیدن و حتی یک بار هم این پدر و پسر با هم ملاقات داشتند.
    حتی دموی آلبوم علیرضا در سایت هواداران سیاوش موجوده.
    الان دیگه فکر نمی کنم بین این دو نفر مشکل خاصی باشه و دو قطعه از این آلبوم اثر سیاوشه و با اسامی افراد دیگه زده شده.
    شاید یک سو تفاهم و یا مساله ای بوده که الان حل شده پس تنها یک حاشیه بوده و هست و اصل موضوع آلبومی هست که منتشر شده.

موفق باشید.

بارگذاری...