آلبوم علي لهراسبي به نام تصميم انتشار يافت

شروع موضوع توسط mo-hammad ‏11/1/12 در انجمن اخبار موسیقی ایران

تاپیک آلبوم علي لهراسبي به نام تصميم انتشار يافت تالار اخبار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +569 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    آلبوم جدید علی لهراسبی به نام تصمیم انتشار یافت !!!

اطلاعات كار:
    ( آهنگ : بابک مافی – افشین امینی – فوادغفاری – محسن یگانه – حسین قربانپور و استاد شادمهر عقیلی )
    ( تنظیم : شهاب اکبری و محمد ناهید و بابک مافی و استاد شادمهر عقیلی )
    ( ‌ ترانه سرا ها : مونا برزویی – حدیث دهقان – محسن یگانه )

از نكات قابل توجه اين آلبوم حضور شادمهر عقيلي به عنوان آةنگساز و تنظيم كننده هست

{username}-{filename}

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  2. volfgan

volfgan Banned

امتیازات:
    +54 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, reason
    نمیدونم چرا اقای محمد ناهید این اهنگ"چشمامو میبندم"رو اینطور تنظیم کره خدایی!
    آخه لهراسبی که کم کسی نیست بیایی واسش کاور بسازی.اخه کیه که آهنگ amazing مال inna رو گوش نکرده!!:smile (81):
    ملودی وکالی هم که شادمهر ساخته فک نکنم هیچوقت رو کارای خودش میزاشت!
    مال یگانه باز بهتره!
    اما در کل خوب از اب درومده

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +569 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    ميتوني بگي هر آةنگ و تنظيم مطعلق به كدوم يكي از اين عزيزان هست كه نام بردم.

4. Ramin 69

Ramin 69 عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 1 / -0
    نرم افزار:
    protools, sonar
    منم آلبوم رو گوش کردم.. شخصا با تنظیمای محمد ناهیدی اصلا حال نکردم ..شهاب اکبری هم مثل همیشه خوب عمل کرد.شادمهر هم که نیازی نیست به تعریف ازش..کل اهنگای آلبوم یه طرف..اون 2 تا اهنگی که شادمهر تنظیم کرده یه طرف دیگه .در کل خوب بود

5. volfgan

volfgan Banned

امتیازات:
    +54 / 0 / -0
    نرم افزار:
  6. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +569 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    اونهايي كه جلوش يه خط هست يعني كار شادمهر آره

7. pouriamahdi

pouriamahdi عضو سایت

امتیازات:
    +108 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    كدوم ترك شعرش مال مونا برزويه؟؟؟؟؟

8. volfgan

volfgan Banned

امتیازات:
    +54 / 0 / -0
    نرم افزار:
    هیچکدوم.شایعه بوده انگار.کاورش گواهی حرفمو میده!!!ولی جای منا هم خالی بوده تو این البوم!

وایی عجب سوتی!!!!!
    تراک ششم ثانیه دهم چرا این حرف زشتو میزنه؟!:smile (23):
    وقتی داری...قلبم پیش تو گیره!!!
    این کار ناظر نداشته؟!!

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏12/1/12
  9. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +569 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    ---------
    فكر كنم ما بد ميشنويم:smile (35):

10. volfgan

volfgan Banned

امتیازات:
    +54 / 0 / -0
    نرم افزار:
    یکی پیدا میشه اینطور نشنوه؟!!
    اما واقعا دمش گرم کارش درسته.دوسش دارم.بابک مافی چقد حس به کار اضافه کرده لامصب!

11. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,604 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    آلبوم رو شنیدم
    یه حرکتی که توی کارای آقای لهراسبی جلب توجه میکنه اینه که توی سبک و فضاهای مختلف از شاعر و آهنگساز و تنظیم کننده ها استفاده میکنه (حس میکنم دوست داره آهنگی مثل کارای قبلی دست اندر کارای آلبوم داشته باشه)

هم توی آلبوم قبلی اینو حس میکردم هم تو این آلبوم که دیگه خیلی بیشتر واضحه!

به عنوان یه شنونده ی عادی، آلبوم خیلی خوبی بود!
    یکی از نقاط قوت آلبوم انتخاب شعر خیلی خوب بود

چند تا از تنظیمارو اصلاً دوست نداشتم، جای کوشان حداد و سیروان خسروی توی همچین آلبومی واقعاً خالیه نمیدونم ولی فکر میکنم یه جور اعتبار به آلبوم میداد با فضاهای خاص هرکدومشون

باز هم به نظرم اگه ترکهای الکترونیک این آلبوم رو همین فردا به صورت آکاپلا برای ریمیکس بزارن خیلی از بچه های همین سایت میتونن خیلی بهتر کار کنن!

به قول علی اصحابی توی فضای موسیقی الآن تو این چند وقته انقدر موزیک خوب کم میشنویم که هر موزیکی که نسبتاً هم خوب باشه خیلی خوب ازش استقبال میشه

این آلبوم یه جوری این حال و هوا رو عوض میکنه، در کل آلبوم خوبی بود، حتماً باز هم توی ماشین یا توی خونه گوش میکنم!

الآن که دارم این پست رو میفرستم ترک 10 (راه شمالی) رو دارم گوش میکنم، هرچی تنظیمش رو دوست ندارم به جاش شعرش عالیه

ارزش خرید و حمایت داره

اورجینال بخرید!

• خوشم اومد خوشم اومد x 8
  12. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +569 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    ترك هايي كه من بيشتر پسنديدم

خوب فكر كن

تصميم

راه شمالي

13. محمد سعید صمدی

محمد سعید صمدی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    [HIGHLIGHT]منم با استاد عزیزم موافقم ... خودم هنوز نخریدمش ... مطمئنا برای دانلود روی سایتا اومده ... اما اگه خودمون از خودمون حمایت نکنیم وای به شنونده های عادی
    [/HIGHLIGHT]

14. hameddavari83

hameddavari83 عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, reason
    البوم را گوش کردم خوب بود نقاط قوت انتخاب ترانه های خوب بود میکس هم عالی بود اما در مورد تنظیمهای اقای ناهیدی با کار حالم عوض میشه توقع خیلی بالاتری داشتم کار شهاب اکبری خیلی به دلم نشست اما عالیترین تنظیم به نظره خودم کاملا شخصی راهرو کاره مهران خالصی بود خیلی با فضاش حال کردم اما ملودی های اقای عقیلی مثل همیشه حس موج میزد و خوب بود اما در مورد قطعه 6 وثانیه 10 کاملا با دوستان موافقم این قضیه رو همه ما با انواع مونیتور هامون شنیدیم اصل ترانه فکر کنم این باشه ...وقتی داری میبینی ... باید دوستانی که ضبط و میکس میکردند بیشتر روش توجه میکردند این البوم به صورت رسمی منتشر شده و تا اینجا یعنی تمام تیم کاری و مقامات ارشاد که قبل از ما گوش کردند نشنیدند . عجب ....... فقط گیر این ارشاد ظاهرا واسه خواننده های ناشناسه ..... اجرای اقای لهراسبی هم خوب بود به تمام تیم کاری خسته نباشید میگم ...حمایت کنید و به خودتون احترام بذارید....

15. reza70

reza70 عضو سایت

امتیازات:
    +258 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    سلام ..
    به همگي ..
    آلبوم رو شنيدم منم ...
    اول از همه به همه تنظيم كنندگان مخصوصا آقاي ناهيدي و استاد شدمهر عقيلي عزيز و خود علي لهراسبي و همه كساني كه اين آلبوم رو زدن خسته نباشيد مي گم ..

منم آلبوم رو دوست داشتم تراك اول چشمامو ميبندم همونطور كه دوستان گفتن شبيه به تراك amazing خانوم inna بود ولي با اين حال دوسش داشتم قشنگ و تميظ تنظيم شده بود ولي يكمي شعرش به دلم نچسبيد ولي دوسش داشتم.

كلا آلبومش رو دوسش داشتم
    من خودم به شخصه اين آلبومش رو به آهنگها و آلبوم هاي قبلش ترجيح ميدم ..
    البته من آلومها كه ميگم دقيق نميدونم چندتا آلبوم داده فقط چند تا تراك رو از ايشون گوش دادم البته نه اينكه نخواما نميدونم نميشد بگوشم ..
    ولي اين آلبومش رو دوست داشتم..

ارزش خريدن رو داره ...حتما بخريد

16. arash_zare

arash_zare عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    الان دارم تصمیم رو گوش میدم
    با حرف دوستمون موافقم شادمهر هیچوقت اینو برای خودش نمیساخت
    خیلی خیلی شبیه آهنگ یه کاری کن شده !!!

17. arash_zare

arash_zare عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    کاملا موافقم
    شاید یکی بگه تو که تا حالا خودت کار خاصی انجام ندادی تو موسیقی اما این دلیل نمیشه منتقد هم نباشم یا حداقل به عنوان شنونده نتونم انتقاد کنم

من قبلا فکر میکردم تو موسیقی ایران سبک ها مد میشن مثلا یه مدت رپ یه مدت موسیقی تکنو و دی جی های مختلف و ...
    اما الان فکر میکنم موسیقی ایران حتی ریتم های درامز و نحوه نوازندگی ساز ها هم مد میشن
    مثلا آهنگ عطر نرگس با احترام کامل به آقای پیام طونی
    این سبک نواختن ویلن شاید مختص خود ایشون باشه اما شاید تقصیر آهنگ ساز یا تنظیم کننده شاید هم خواننده باشه که همه از این مدل اخیرا تو کارهاشون استفاده میکنن و به نظر من کاملا تکراری شده
    صد در صد میتونن از آقای پیام طونی بخوان که ایشون از تبحر و قدرت نوازندگیشون استفاده کنن و یه استایل دیگه بنوازن اما نمیخوان !

در مورد ریتم هم شاید ربطی به این آلبوم نداشته باشه اما از وقتی آهنگ دیوار داریوش و آقای اصلانی بیرون اومد شاید این ریتم خیلی جدید نبود اما این آهنگ باعث شد بعد از اون من تو خیلی از موسیقی های بیرون اومده بشنوم حتی تو شیراز استدیو یکی از دوستان رفتم که ایشون برای یکی دیگه از دوستانم آهنگی ساخته بود به همین ریتم !

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  18. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +281 / 1 / -2
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    دوستان گرامی لازم به ذکره که بگم خانم مونا برزویی هم در این آلبوم حضور داشتن اما گویا مشکلات کاری ای دارن که باعث شده که اجازه ی چاپ اسمشون رو در کاور آلبوم ندن - به هر حال ترانه های راهرو و راه شمالی که با نام نسترن شیرمحمدی در کاور اومده ، از کارهای خانم برزویی هست و گویا این نام ، نام مادر ایشون هست و این اتفاق قبلاً در آلبوم اخیر آقای احسان خواجه امیری هم افتاده بود و کارهای خانم برزویی با نام نسترن شیرمحمدی در کاور ثبت شده بود.
    هیچ کاری به خوب و بد این آلبوم ندارم ، روی کار زحمت کشیده شده و شادمهر عقیلی هم در جایگاه خودش موزیسین خوبی بوده و هست و قبول دارم که اینکار ها رو برای خودش هرگز نمی ساخت ولی در کل بحث من نقد موسیقی این البوم نیست و نکته ی دیگه ای نظرمو جلب کرد و واقعاً ناراحت کنندس ؛ اینکه ارزش اسم شادمهر در ایران اینه : ______________ انگار نه انگار که ایشون وجود خارجی داره ، به چه جرمی ؟ به جرم اینکه در ایران زندگی نمی کنه و یا به جرم های اینچنینی و این واقعاً باعث ناراحتیه - حالا این آلبوم میخواد خوب باشه ، میخواد بد باشه ؛ اسم یه هنرمند خط چین نیست...

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  19. mohem

mohem عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    نقد آلبوم از نظر یه شنونده که آلبوم رو ارجینال میخره!!!!

با سلام آلبوم رو پس پریروز خریدم و دیروز رسیدم گوش کنم!!! و نظرم رو بگم ((حاضرم آهنگهایی که به عنوان کاور اسم میبرم بذارم
    بااجازه اساتید:
    ترک 1 : خیلی تابلو آمازینگ ایننا رو کاور کرده!
    ترک 2 : بازم دم شهاب اکبری گرم ! بعد از یه کار هاوس یه شیشو هشت میاد فضا عوض میشه خوبه.
    ترک 3 : با وزن شعر زیاد حال نکردم کمی برام سنگین بود. و اما اوج اهنگ : تقریبا نه کامل کاور ((برو اگه هنوز میخوای بری از مازیار بود)) حاظرم روبه رو کنم داداث......!!!!!!!!!
    ترک 4 : شادمهر توی تنظیم قوی کار کرده اما ملودی کاوری بود از آهنگ آزادی و یه کار کن که شادمهر محترمانه! انداختن !به آقای لهراسبی! مثلما کارای خوبشو به لهراسبی نمیده ولی حیف این آلبوم فرصتی بود که شادمهر دوباره پاشو توی ایران باز کنه.
    ترک 5 : شرمنده ولی این آهنگ میتونست تنظیم خیلی بهتر از این یکنواختی باشه البته این نظر منه که آهنگ لا اقل یه شروع خوبتر میتونست داشته باشه.
    ترک 6 : یه کار شیشو هشت زیبا بود دم بابک مافی گرم. در ضمن ثانیه 10 شاید داره واقعا..!!!..
    ترک 7 : ترانه فوق العاده زیبا خانم برزویی.
    ترک 8 : دم بابک مافی با این سبک زیبا((ببار بارون با تیون)) که زیبایی و حس خاصی به این آهنگ داده و این ملودی زیبا
    ترک 9 : ترانه ، ملودی، تنظیم در سطح بسیار خوبی هستن.
    ترک 10 : ترانه زیبا ملودی زیباتر بابک مافی که سنگ تموم گذاشت ........اما از تنظیم انتظار نمیرف یهو ترنس بشه بکوبه تو حس حال اروم آهنگ حیفه نباید این آهنگ ترنس میشد ترنس شدنش آدمو میبره تو سالهایی که محمد اصفهانی تو اوج بود نمیدونم چرا......!....حیف.
    ترک 11 : و اما رسیدیم به ترکی که روش حرف دارم اول اینکه چرا خواننده هایی که خیلی موفقن مثل شادمهر همیشه تو اوجن چون کاراری مطرح دنیا رو زیاد میشنون و شاید دلیل اینکه کارای کاور زیبای زیادی هم دارن این باشه !!!اما حرفم روی این تراک از ثانیه 19 تا 53 دقیقا کاور دقیقا کاور یه کار روسی هست که من موزیک ویدیوش رو دارم دوستان خواستن آپلود میکنم میذارم . این از این......اما ادامه کار به شکل زیبایی ادامه پیدا میکنه و میره ، که توان شادمهر توی بستن کار اسپانیش میرسونه.
    ترک 12 : و اما ترک آخر که جای این ترک که برای آقا امام زمان(ع) خونده شده آخرین ترک نیست!اما بخاطر دوازدهمین امام بودن اما زمان (ع) ، آقای لهراسبی گذاشتن ترک دوازدهمی که کار جالبی هست.اما آقای لهراسبی باید بدونن مردم از ایشون انتظار دارن از این دست آهنگها مثل حس غریب و عطر نرگس بیشتر بخونن بالاخره ما توی یه کشور مذهبی زندگی میکنیم و مردم دین مداری داریم....ولی در کل آهنگ زیبایی بود.
    در کل آلبوم بدی نبود از نظر من اما حیف بود بگو.... لهراسبی....
    تو که مستر آلبوم رو دادی به ناهیدی تورنتو میکس کل البوم رو هم میدادی سنگ تموم میذاشتی بره! اینطوری به کوالیتی آلبوم ضربه میخوره الان توی دنیا هیچ خواننده حرفه ای نیست که میکس مستر آلبومش کار چند نفر باشه . در کل آلبوم رو خریدم پشیمون هم نیستم همین که اسم شادمهر _________!!!!روشه واسم بسه !که پولمو دور نریختم.
    اگه کمی بد نوشتم از دوستان عذر میخوام.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏16/1/12
  20. محمد سعید صمدی

محمد سعید صمدی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    با عرض پوزش از اساتید عزیز ... همیشه برای موسیقی حرص خوردم و کمبود هایی که حس کردم رو سعی کردم با پشتکارم پشت سر بذارم و هیچوقت هم خسته نشدم ... اما چیزی که منو واقعا خسته کرده ......... ( بار اول وقتی نقطه چین رو جای اسم شادمهر دیدم فقط و فقط تونستم متاسف باشم برای خودمون ؛ هنوز هم بهش عادت نکردم و زمانی که کاورو میبینم این حس بم دست میده)

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...