آلبوم "شانس" اثر فرزاد فرزین وارد بازار شد

30/1/10
21
0
0
تهران
"شانس" فرزاد فرزین در بازار موسیقی پاپ

سومین آلبوم رسمی "فرزاد فرزین" با نام "شانس" امروز از طریق موسسه "چهره خندان" وارد بازار شد.

نکته جالب توجه این است که حرف اول نام این آلبوم همانند آلبوم های قبلی او ( شراره و شوک) با حرف "ش" شروع می شود ! قطعه "سوپر استار" تیتراژ پایانی فیلم سینمایی به همین نام به کارگردانی "تهمینه میلانی"می باشد که امسال اکران شد.

قطعات این آلبوم به ترتیب عبارتند از :

1- احساس من 2- چیکه چیکه 3- برو برو 4- دونه دونه 5- شانس 6- اون تو نیستی 7- چرا دنیا 8- دیگه دیره 9- کی میتونه 10- فانوس 11- سوپر استار

ترانه سرا ها (به ترتیب قطعات ) :

فرزاد فرزین - حامد هاکان - مرجان نوری نژاد - فرزاد فرزین - فرزاد فرزین - مریم اسدی - علی مهرگان - روزبه - امین بامشاد - یغما گلروئی - محمود الهونی

آهنگسازان (به ترتیب قطعات ) :

فرزاد فرزین - حامد هاکان - فرزاد فرزین - فرزاد فرزین - فرزاد فرزین - فرزاد فرزین - فرزاد فرزین - فرزاد فرزین - پدرام کشتکار - فرزاد فرزین - فرزاد فرزین

تنظیم کنندگان (به ترتیب قطعات ) :

فرزاد فرزین - مهران خلیلی - کوشان حداد - فرزاد فرزین - فرزاد فرزین - کوشان حداد - نوید سپهر - محمد شاکر - پدرام کشتکار - نوید سپهر - فرزاد فرزین

ارائه ای از موسسه "چهره خندان"

مرکز پخش : هنر اول

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

منبع : موسیقی 360

16/12/09
253
12
0
ایران
پيشنهاد من اينه كه حتما اين البوم رو گوش كنيد. واقعا زيباست.

جا داره به فرزاد عزيز از همين جا بگم خسته نباشي.

mohamadkaro

Accent studio
عضو سایت
28/10/09
179
88
28
مازندران -ساری
t.me
البته دوستان سعی کنند آلبوم اورجینال رو خریداری کنند...هر چند می دونم بروبچه های این روم همه سعی می کنند از هنر وهنرمندان حمایت کنند...

14/2/10
54
11
0
آلبوم زیبایی شده،تبریک میگم.

اما باید بگم که ترانه فانوس بحث برانگیزه.
شنیدم که قرار شده از طریق قانون پیگری بشه.

Amir

Producer
هنرمند
26/5/09
53
70
18
Iran | Netherlands
متاسفانه مثل سایر آلبوم های موجود در بازار ایران چیزی برای شنیدن دوباره نداشت.
واقعا برایم جای سوال هست که با وجود این همه هزینه چرا نتایج تا این حد عجیب هست.

البته این نظر من هست
موفق باشید

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
توی بررسی آلبوم چاووشی قبل از اومدن آلبوم فرزاد فرزین گفته بودم که آلبوم خوبی خواهد شد در مقایسه با آلبوم چاووشی، بی انصافیه اگه بگیم بد بود یا ضعیف بود، به نظر من توی 365 روز اخیر بعد از آلبوم سیروان خسروی و علی لهراسبی بهترین بود، به خاطر کیفیت بالای میکس و مستر، همچنین تنظیمهای متفاوت با کارهای دیگه و شعرهای زیبا!!!
در کل من از 20 به این آلبوم نمره 17 میدم!!!

نظر کاملاً شخصی بود

mpmsoft

هنرمند
22/2/10
239
28
0
تهران
نمی دونم چرا آهنگهای تکراری توی آلبوم خودش گذاشته !!!!
چنتا از کارش از آلبومهای قبلیش هست که تکرار شده

ولی در کل آلبوم قشنگی از آب در اومده

امین پیشه ور

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
13/6/09
605
1,935
93
شیراز
نظرات دوستانو در مورد کار گوش دادم و با بعضی از موارد موافقم و با بعضی مخالف...

درسته آلبوم حرفی واسه گفتن نداره نسبت به آلبوم قبل ولی اینو یادمون نره که خیلی از کارهای حال حاضر سرتره و قدرتمند...

حالا چرا حرفی واسه گفتن نداره ؟
علتشو میشه اینگونه بیان کرد که به قول دوست خوبمون امیر این همه هزینه و بازم همون موزیکهای مشابه...

ولی در کل میشه آلبوم رو جزء بهترینهای ایران دونست.

ولی یادتون نره که این نظرات کاملا شخصیه...

mpmsoft

هنرمند
22/2/10
239
28
0
تهران
دلیل تکراری شدن کارها مشخصه : غرور ................ !!!!

وقتی آهنگساز - تنظیم خودت باشی 100% کارات تکراری می شه
مشابه فرزاد - گروه سون - احسان خواجه امیری - حمید عسکری و ...

اکثر این خواننده تو آلبوم دوم پروندشون بسته می شه

فضای کار فرزاد فرزین هم الان تقریبا یکنواخت شده و از اول آهنگ می شه تا آخرشو حدس زد تقریبا گروه سون هم همین طوره

من طوری شده که بلافاصله بعد از گوش دادن یک آهنگ می تونم بفهمم ساخت و تنظیم سون هست :d

من هنوز تو تعجبم که این کار کشتکار چرا اینطوری شده

من کاره دیگه تحویل نمی گیری که برای مهران احراری رو ساخته واقعا پرستش می کنم ولی واقعا نمی دونم دلیل افت کیفی کارای امروزی چیه !!!!

MFF

30/12/09
117
12
18
کار هر خانندهی زمانی‌ خوب می‌شه که از منحصر به فرد بودن خودش بهره ببره،
فرزین زمانی‌ که آلبوم اولشو داد صداش منحصر به فرد بود، ما همگی‌ اون صدا رو میشناسیم، میخوایم در آلبوم بعدش یه چیز جدید تر بشنویم، نه همون سبک و متد قبلی‌ رو،
یک چیز دیگه هم که من دوست نداشتم در آلبومش عکس زمینهٔ آلبوم بود که مترو لندن هستش، حقش بود، عکس از متروی تهران باشه که جز افتخارات کشوره......البته، این نظر کاملا شخصیه،.....
البته شایان ذکر که من از کار میکسش واقعا خوشم اومد ، از حق نگذریم خوب بود،