آلبوم حریص با صدای محسن چاووشی

شروع موضوع توسط Soheyl ‏19/2/11 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک آلبوم حریص با صدای محسن چاووشی تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. Soheyl

Soheyl عضو سایت

شغل :
    آهنگسازی ، تنظیم
    امتیازات:
    +65 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools
    سلام
    همین طور که میدونید آلبوم حریص با صدای محسن چاووشی بعد از کلی انتظار واسه هواداراش بالاخره امروز 30/11/89 پخش شد
    من این آلبوم رو گوش دادم به نظرم نسبت به 2 آلبوم قبلی (یه شاخه نیلوفر-ژاکت) یه سروگردن بالاتر بود
    ملودی ها زیباتر شده و لحن خوندن محسن هم کمی بهتر شده و خبری از اون ناله هایی که تو آلبوم قبلی بود نیست(به جز چند مورد)
    ترانه ها که توسط 3 تا از شاعر های خوبه کشور امیر ارجینی ، حسین صفا و علی بحرینی سروده شدن و تنظیم ها هم که توسط شهاب اکبری ، کوشان حداد ، امید حجت ، امیر حسین سرگزی و خود محسن چاووشی انجام شده که باعث تنوع خوبی توی آلبوم شده
    شما هم نظرتونو در مورد این آلبوم بدین:smile (47):

2. best_yazdi

best_yazdi عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    به نظر من نسبت به دو البوم قبلیش عام پسند تر بود . صدابرداری این البوم هم بهتر بود مستر کار ها هم که توسط کوشان حداد انجام شد خوب بودند من شخصا از تراک حریص خیلی خوشم اومد

3. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +281 / 1 / -2
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    دوستان عزیز فقط به نکاتی که در اینگونه بحث ها باید رعایت بشن ، توجه کافی داشته باشید !
    با تشکر.

4. Hossein Zahedi

Hossein Zahedi Gold User

امتیازات:
    +201 / 0 / -0
    نرم افزار:
    logic, StudioOne
    توي اين چند ساعتي كه آلبومو گوش دادم واقعا لذت بردم ، به نظر من محسن چاووشي توي اين آلبوم خواسته هاي هواداراشو براورده كرد . با توجه به سبك مورد علاقه من ، واقعا از تنظيم هاي انر‍ژيك كوشان حداد عليمرداني لذت بردم ، توي هاوس و ترنس واقعا بين المللي كار ميكنه. اميد حجت و شهاب اكبري هم توي سبكشون واقعا از بهترين هاي ايران هستن و توي اين آلبوم هم كارهاشون عالي بود ، به نظرم در كل يكي از بهترين آلبوم هاي چند سال اخير بود ، هرچند بايد باز هم بيشتر از اينا گوش بدم تا نظر اصليم رو بگم . ترك مورد علاقه من : حريص

5. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,604 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    محسن چاوشی توی آلبوم جدیدش ضعف‌ و ایراداتی که به آلبوم قبلیش وارد بود رو کامل شناخته بود که یکی از اونها نبود تنظیم خوب بود که با حضور کوشان حداد کاملاً این مشکل بر طرف شده!
    به نظر من اصلاً قابل مقایسه با آلبوم قبلیش نبود و من به عنوان یه شنونده کارهایی که کوشان زده بود رو واقعاً دوست داشتم و از صبح تا الآن هم تو خونه هم تو ماشین گوش کردم و لذت بردم!

نکته ی قابل توجه این تنظیمها نوآوری توی تنظیم بود به نظرم به جز یکی از سینتهای کارهای کوشان مابقیش جدید بود!
    در رابطه با میکس و مسترینگ هم اون ترکهائی که درست گوش کردم واقعاً خوب صدا میداد!
    (کلاً نکات آموزشی خوبی داشت)
    در کل سلیقه ی من و نظر من این بود که این آلبوم شخصیت محسن چاوشی رو تا حدود زیادی بالا برد!

ضمناً خیلی خوشحالم که موزیک ایران واقعاً داره پیشرفت میکنه، امیدوارم این سیر پیشرفت همیشگی باشه!

6. M.A.H.Y.A.R

M.A.H.Y.A.R عضو سایت

امتیازات:
    +129 / 0 / -0
    نرم افزار:
    به نظرم آلبوم خيلي حرفه‌اي كار شده و به دليل كار كردن با چند تا تنظيم كننده خيلي متنوع و خوب شده. كار هاي كوشان حداد كه خيلي عاليه. تو ترك غم و شادي هم يه تم فلامنكو تو اهنگ بود كه من تو كارهاي ايراني كم ديدم و من اين ترك رو از همه بيشتر دوست دارم هر چند به دليل كمبود اگاهي از موسيقي در شنونده‌هاي عام مردم خيلي اين ترك رو درك نكردن كه چي به چيه و فضا براشون عجيب غريب بوده

بارگذاری...