آلبوم "جشن تنهایی" شهاب رمضان

• شروع کننده موضوع Rend
  • تاریخ شروع

Rend

عضو سایت
31/12/10
324
169
43
اصفهان
آلبوم جدید و بسیار زیبای جشن تنهایی با صدای شهاب رمضان منتشر شد .

تنظیم: سیروان خسروی، زانیار خسروی
ملودی: شهاب رمضان، سیروان خسروی، امیر یگانه، سعید سام
ترانه: امیر ارجینی، حسین صفا، امیر یگانه، حسین غیاثی، علی بحرینی، علی استیری

1369123040151.jpg

پیشنهاد میکنم حتما بخریدش .. به نظر من در کل خوب تنظیم شده ..

دوستان لطفا نظراتتون رو در مورد آلبوم بدید ..

A.T.B

عضو سایت
25/2/11
648
146
43
jonoob
آلبوم خوبی بودد فضای کاری تلفیق کارای خوده همیشه شهاب و سیروان بوده ولی بجز تراک 1 من زیاد از بقیه شون خوشم نیومد

15/4/13
21
1
0
گیلان
من هنوز نخریدمش ولی یکی از آهنگاشو واسه معرفی دان کردم خیـــــلـــــی خوشم اومد اونیکه میگه:
چه خنده هایی که ... میمیره
عالیه

- - - - - - - - - -

در کل کار های شهاب رو به همه توصیه میکنم بگیرین خیلی ایده به موزیسین ها میده چون بوی تازگی میده کاراش

Abouhamzeh

عضو سایت
6/12/10
71
27
18
شاهی
آلبوم خوبیه اما :

مستر Track ها یک دست نیست و استانداردی که یک آلبوم باید داشته باشه رو نداره

7/4/13
4
0
0
26
shiraz
البوم قوي اي شده بود خصوصا با ترانه هاي امير ارجيني و علي بحريني
تنظيم سيروان و زانيار هم كه ديگه ديگه گفتن نداره ترك خونه رو هم زانيار متفاوت كار كرده بود

Saeed Canaan

Banned
6/10/12
223
126
0
esf
متاسفانه مثل خیلی های دیگه فقط برای "حضور در صحنه" این آلبوم تولید شده و حرف خاصی برای گفتن نداشت ولی به یه بار شنیدن می ارزید...

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
با Saeed Canaan عزیز موافقم
حس میکنم که فقط خواستن باشن
خیلی وقت بود منتظر آلبوم بودم، دوست داشتم ببینم در ادامه ی آلبوم قبلیشون که واقعاً عالی بود چطور عمل میکنن
آلبوم قبل ایشون انقدر خوب بود که توقعات خیلی زیاد شد و من حتی این آلبوم رو در حد آلبوم قبلی ایشون هم ندیدم
تنظیمهای Slow خیلی خوب بودن ولی مجموعه ی تنظیم های این آلبوم هم در حد و اندازه های اسم سیروان خسروی نبود به نظرم، با آلبوم خودش مقایسه کنید و تفاوت رو بینید

اضافه میکنم که این آلبوم از خیلی از آلبومهای توی بازار با اختلاف زیادی سر تره ولی کلاً نسبت به بقیه ی کارهای کادر تولید آلبوم نظرم رو عرض کردم

ارزش خرید داره، چون به شعور شنونده احترام گذاشتن

اوریجینال بخرید!!!

pouriamahdi

عضو سایت
21/12/11
196
111
43
تهران
در اينكه رمانتيك بهتر بود شكي نيست
نميدونم چرا اون 3 تا كارو گذاشتن زانيار تنظيم كنه
با اينكه تنظيماي سيروان مثل هميشه نبود ولي اون 3 تا كاري كه زانيار كار كرده نسبت به بقيه كار ها هيچي نيست 3 تا فضايي كه بارها شنيديم
چيزي كه من حس ميكنم اينه كه سيروان داره تغييراتي به فضاي كاريش ميده
يعني به نظرم نميخواد مثل گذشته بيشتر به فضاي الكترونيك وابسته باشه
مخصوصا تو ترك 10 كه به نظرم كار فوق العاده اي هست پارت هايي كه براي ويالونا نوشته رو دوست دارم
تا حا لا همچين چيزايي ازش نشنيده بوديم يه ذره فضاهارو آكوستيك تر كرده

hamid_pe2

میکس و مسترینگ
تیم مدیریت
مدیر تالار
2/12/11
1,513
1,590
113
خرمشهر
این سیروان رکورد سازاش منو کشته مخصوصا گیتار و ستار .

m-d

5/1/13
15
7
3
ایران
از لحاظ کلام...من دو تراک "خونه" و "خواب" رو پسندیدم...که ترانه شون از حسین صفا بود فکر کنم...کلا دوست داشتم...و آلبوم درخور و شایسته ای بود..و لایق اتفاقای خوب هستن..

Hamed Baradaran

Gold User
21/11/09
1
197
63
تهران
آلبوم خیلی حوبی بود در کل , ولی نو آوری که انتظار داشتم و ندیدم ... شهاب و سیروان و گروه ترانه سرا واقعـآ خوب کار کردن . به قول ایمان به شنونده احترام گذاشتن و بهشون تبریک میگم . ضعف آلبوم هم ترک 6/8 بود که اصولآ باید ترک Hit باشه ولی چیز خاصی نداشت .

16/6/12
452
256
63
شیراز
نمیخوام بگم تنظیم سیروان مثل همیشه نبود چون وقتی یه خواننده مثل شهاب رمضان با لحن گریه حتی اهنگ شاد رو میخونه حس موزیک رو از شنونده میگیره!!!من با ترک 1 و ترک اخر حال کردم !!بقیه کاملا تکراری بود!!!شهاب رمضان فاز کاراش همینه !کاش فقط سیروان و شهاب تمرکزشونو رو اهنگسازی و تنظیم میذاشتن!!

1/7/12
124
25
18
اسمون
نمیخوام بگم تنظیم سیروان مثل همیشه نبود چون وقتی یه خواننده مثل شهاب رمضان با لحن گریه حتی اهنگ شاد رو میخونه حس موزیک رو از شنونده میگیره!!!من با ترک 1 و ترک اخر حال کردم !!بقیه کاملا تکراری بود!!!شهاب رمضان فاز کاراش همینه !کاش فقط سیروان و شهاب تمرکزشونو رو اهنگسازی و تنظیم میذاشتن!!
لحن گریه و این حرفا چیه؟؟؟ اونم واسه تنظیم کننده ای مثل سیروان! حتما پول خوبی نداد یا هر چیز دیگه ای! شایدم ضعف خود سیروان.ترک ها هم به شدت ضعیف بودن

oxygenx

مدیر تالار پروژه های کاربران
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/11/09
880
881
113
رشت
متاسفانه آلبوم خوبی نشده...
اینکه میگم نشده در حالت کلی هست...یعنی با در نظر گرفتن ترانه ها و آهنگ و تنظیم و کاور آلبوم و عکس و....
اما به صورت منفرد رو بعضی آهنگها جای بحث هست..

1/7/12
124
25
18
اسمون
متاسفانه آلبوم خوبی نشده...
اینکه میگم نشده در حالت کلی هست...یعنی با در نظر گرفتن ترانه ها و آهنگ و تنظیم و کاور آلبوم و عکس و....
اما به صورت منفرد رو بعضی آهنگها جای بحث هست..
از نگاه حرفه ای کارای ضعیفی بود و فکر نکنم جای بحثی داشته باشه فرقی نمیکنه کی البوم جمع کرده.

Hossein Zahedi

Gold User
2/9/10
107
203
63
رشت
شاید نظر خیلیا سلیقه ایه ولی به نظر من اگه کلی نگاه کنیم این آلبوم میتونه جز بهترین آلبومای امسال شه ..
اینکه آلبوم قبلی شهاب رمضان قوی تر بود درش شکی نیست چون اینروزا کسایی که تازه وارد بازار میشن تمام داشته هاشونو توی آلبوم اول میزارن و میشه گفت برای کارای بعدی با کمبود نوآوری مواجه میشه (البته حرف زدن درموردش آسونه ) ولی همیشه بهترین موندن از بهترین شدن سخت تره . با این حال به نظرم ترکهای - لحظه ها - عاشق کشون - خواب - سهم من - جشن تنهایی جز ترکهای خوب آلبوم بودن .
میکس البوم واقعا عالیه مستر بعضی ترکها با هم متفاوته ، در کل ازش خریدن و شنیدنو داره

16/6/12
452
256
63
شیراز
لحن گریه و این حرفا چیه؟؟؟ اونم واسه تنظیم کننده ای مثل سیروان! حتما پول خوبی نداد یا هر چیز دیگه ای! شایدم ضعف خود سیروان.ترک ها هم به شدت ضعیف بودن
این دو تا با هم پایه هستن پول اینقد داره !که حرف پول نیس به صدای شهاب توجه کن همش میخواد گریه کنه!اعصاب ادمو خراب میکنه!!