آلبوم جدید فریدون آسرایی با نام "خاطرات گمشده" منتشر شد !

شروع موضوع توسط Masoud-A ‏6/7/11 در انجمن اخبار موسیقی ایران

تاپیک آلبوم جدید فریدون آسرایی با نام "خاطرات گمشده" منتشر شد ! تالار اخبار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    بالاخره بعد از مدت ها ، امروز شاهد انتشار جدیدترین آلبوم "فریدون آسرایی" تحت عنوان "خاطرات گمشده" بودیم.
    آهنگسازی اکثر قطعات این آلبوم را خود فریدون انجام داده است و پاشا یثربی و احسان خلقی ، هرکدام یک قطعه را آهنگسازی کرده اند ؛ قابل ذکر است که تمامی تنظیم ها را پاشا یثربی انجام داده است.
    بدون شک فریدون یکی از تاثیرگذارترین خوانندگان پاپ ایران می باشد - همه ی ما خاطرات زیادی با آثار این هنرمند خوبمون داریم ، آثاری مثل "آهای خوشگل عاشق" که هنوز هم کهنه نشده و خود بنده هنوز هم بارها در جاهای مختلف این قطعه رو دیدم که داره توسط مردم شنیده میشه ، البته از حق نباید بگذریم ، شخص بزرگی مثل بهروز صفاریان در موفقیت فریدون و آثارش اصلی ترین نقش رو بازی کرده.
    باید دید که تغییر تنظیم کننده ی آثار فریدون از بهروز صفاریان به پاشا یثربی چه نتیجه ای در بر دارد.
    باز هم هم چون گذشته از دوستان میخوام که برای پیشرفت موسیقی ایران و همینطور جهت حمایت از ادامه ی فعالیت حرفه ای هنرمندان موسیقی ، این آلبوم رو همانند سایر آثار و مجموعه ها به صورت اورجینال تهیه کنید.
    ضمناً تذکری که لازم میدونم به دوستان عزیز بدم ، اون هستش که از بروز بحث های حاشیه ای و متعصبانه خودداری کنید و در کمال آرامش و صمیمیت و با حفظ احترام کاربران سایت و عوامل آلبوم نظرات خودتون رو بیان کنید.
    با تشکر.

2. farzaddd

farzaddd عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +71 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, adobeaudition, studio_one
    حتما این البوم هم تاثیر گذار هست
    خیلی وقت منتظر این البوم هستم
    واقعا فوق العادست

3. javid

javid عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    فریدون فوق العادست
    آهنگ (خدا حافظ نگو) رو اگه یه روز گوش ندم مریضم
    خیلی دوست داشتنی هستش
    حتما خریداری میکنم
    ممنون از اطلاع رسانیه دوست عزیزمون

4. Hossein Zahedi

Hossein Zahedi Gold User

امتیازات:
    +201 / 0 / -0
    نرم افزار:
    logic, StudioOne
    آلبومي كه خيلي ها منتظرش بودن ، بلاخره منتشر شد ، فريدون صداي خاص و دلنشيني داره ،يادش بخير آهنگ ايران ايرانم ...
    من از ديدگاه خودم نظر ميدم : به نظرم فريدون ميتونست با افراد خيلي بهتر واسه ملودي و تنظيم آلبوم همكاري كنه ، ملودي چنتا از ترك ها فوق العاده بود ، تنظيم هم به نظرم متوسط بود ، ترك هاي ملايم تنظيم خوبي داره ، ولي تنظيم كننده نشون داد كه تو سبك تركهاي 2 و 6 و 8 هيچ تبهري نداره . شعرهاي قوي و با معني توي اين آلبوم شنيده ميشه . نوازنده هاي خوبي هم توي اين آلبوم زحمت كشيدن
    تركهاي مورد علاقه : سلام - خداحافظ نگو ( هرچند بايد چندين بار آلبومو گوش بدم چون تازه امروز صبح تهيه كردم )
    راستي اورجينال يادتون نره ،فريدون بزرگ پاپ ايرانه

5. kianava

kianava عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, protools
    بدون شک آلبوم خیلی خوب و به یاد موندنی هست.
    فریدون از اون ستاره هایی هست که صداش بین همه قشرها طرفدارداره
    و خیلی ها مثل خود من با آهنگاش خاطره داریم

به امید روزی که فرهنگ غلط کپی اصلاح بشه تا کارای فرهنگی با ارزش با انگیزه بیشتری تولیدبشن

6. Rend

Rend عضو سایت

امتیازات:
    +167 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    خیلی خوب...(منم از صداش خیلی خوشم میاد...)

فقط ای کاش ازین به بعد فاصله های بین آلبوم ها رو بتونه کمتر کنه...

بارگذاری...