آلبوم جدید رضا یزدانی منتشر شد

شروع موضوع توسط Masoud-A ‏26/9/10 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک آلبوم جدید رضا یزدانی منتشر شد تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    موسیقی ما - آلبوم جدید رضا یزدانی خواننده راک کشورمان با عنوان «ساعت25 شب» توسط شرکت تصویر دنیای هنر منتشر شد. این آلبوم دارای 11 قطعه است که تمامی کار آهنگسازی آن بر عهده رضا یزدانی بوده است.

ضمناً عمده ی تنظیم های این آلبوم هم توسط دوست و استاد خوبمون ، بهروز پایگان عزیز انجام شده.
    البته بار دیگر شاهد هستیم که در برخی از قسمت های سایت موسیقی ما همچون گذشته (عمد و یا غیر عمد) نام جناب آقای پایگان به اشتباه درج شده که واقعاً جای تاسف داره و البته این هیچی از استادی و قدرت کار آقا بهروز کم نمی کنه و مردم اثر خوب و خالق اثر رو همیشه دوست دارند و به نظرم عاملین این اشتباه های پرشمار فقط خودشون رو ضایع می کنند و بس.

ضمن تبریک به استاد پایگان ، ازشون درخواست میکنم اطلاعات تکمیلی این آلبوم رو برای اطلاع بیشتر دوستان قید کنند.
    همچنین از دوستان گرامی که آلبوم رو شنیدن تقاضا دارم که برای پیشرفت موسیقی کشور و بخصوص سبک خاص و زیبای راک ، نظرات سازندشون رو درباره ی این آلبوم بیان کنند.

باز هم همچون گذشته بعنوان عضو کوچکی از جامعه ی هنر موسیقی ایران ، درخواست میکنم این آلبوم رو بصورت ارجینال تهیه فرمایید تا دلگرمی و سپاسی باشه برای تهیه کنندگان و زحمتکشان تولید این مجموعه ی هنری.

با تشکر

2. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    مسعود جان ممنون از تاپیک ، والا من نمیدونم منظورتون از اطلاعات تکمیلی چیه ، ولی هر سوالی باشه در خدمتم :)

3. farshad evil

farshad evil

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خیلی ممنون بابت اطلاع رسانی
    خیلی خوشحال شدم آقای یزدانی آلبوم جدید دادن بیرون. از تمامی دست اندرکاران تشکر میکنم

4. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    بهروز جان منظورم این بود :d
    خواننده ميهمان در ترانه ميعادگاه : حامد بهداد
    تنظيم : بهروز پايگان - فرزين قره گزلو - آرش زمانيان - ميلاد عدل خاص
    ترانه سرايان : پديده نيشابوري - مرتضي اميري - آرمين ابراهيمي - سياوش ميزرائي - علي كمارجي نژاد - حميد زاهد زاده

خیلی خوبه که شما بعنوان تنظیم کننده ی این اثر اینجا حضور دارید و اگر میشد این امکان در مورد تمام آلبوم های هنرمندان مشهور هم اجرا میشد بسیار عالی میشد - یعنی آهنگساز و یا تنظیم کننده ی اثر در اینجا می بودند و به سوالات دوستان پاسخ میدادند که فکر میکنم اگر بشه پیشنهاد جالبی باشه !
    به هرحال از دوستان میخوام که اگر سوالی هست بپرسند تا جناب پایگان پاسخ بدن.
    با تشکر

5. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    البته مسعود جان اسم یغما گلرویی با 4 ترانه توی این آلبوم که روی کاور با رنگ دیگه مشخص شده رو نباید فراموش کنیم که متاسفانه اجازه ی چاپ اسمشو بعنوان ترانه سرا به ما ندادن ...

6. falsh

falsh عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    البوم خوبی بود به نظر من قطعات میعادگاه و پیکان از همه نظر عالی بودن.

7. falsh

falsh عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    اقای پایگان به نظرتون حامد بهداد پتانسیل اینکه یه البوم کامل بده داره؟حالا که بیشتر گوش دادم البوم ساعت 25 شب واقعا فوق العاده بود و چیزی که باعث خوشحالی اینکه فروش خوبیم داشته .

8. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    دوست عزیزم حامد بهداد خواننده ی خوبیه چون من بغیر از این ترک که یه کاره خود جوش بود ترکهای دیگری برای ایشون کار کردم که فعلا برنامه ای روش نداریم اما توانایی و وسعت صدای خوبی داره ، البته اون ترکها توی این سبک نیست ، خدارو شکر که این موردو از خیلی از دوستان میشنوم ، بله منم خبرهای خوبی از فروشش دارم و به نسبت مدت زمانی که ریلیز شده فروش قابل توجهی داشته البته آمار من برای تهرانِ.

9. ایمان احمدزاده

ایمان احمدزاده مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران تیم مدیریت مدیر ارشد

شغل :
    آهنگساز٬ تنظیم کننده٬ صدابردار
    امتیازات:
    +2,601 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    سلام جناب پایگان!!!
    می خواستم اگه براتون امکان داره یه توضیحاتی درباره پروسه ی تولید این آلبوم بفرمائید.
    اینکه چند وقت طول کشید و از کدوم قطعات شروع شد و با کدوم آهنگ تکمیل شد و اینکه بعد از اتمام کار چقدر طول کشید که مجوز بگیره و چند وقت بعد اومد تو بازار!!!
    اگه توضیح بدید ممنون میشم!!! :smile (73):

10. Hamid Farahani

Hamid Farahani تنظیم کننده عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +170 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    من شدید تحت تاثیر آهنگ کوچه ملی قرار گرفتم

آهنگ سازی تنظیم شعر خوندن فوق العاده زیباست

11. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    پروسه ی تولید این آلبوم حدوده 2 سال طول کشید ما منتظره انتشار آلبوم نگران خودمم از رضا یزدانی بودیم که اون هم کارهاش با من بود که متاسفانه شرکت دارینوش هیچوقت کارو ریلیز نکرد !!! که تصمیم گرفتیم که یه آلبوم دیگه جمع کنیم ، آلبوم با ترکی که توی آلبوم مجوز نگرفت شروع شد بنام تو شعره من باش ! بعد همینطور ترکهای بعدی رو رضا میومد برای من اتود میکرد و من تنظیم میکردم تا رسید به 9 ترک بعد قرار شد ترکهارو اضافه کنیم و چون وقت کم بود از دوستان دیگه استفاده کردیم ... بعد از اینکه ترکهای من مشخص شد و پروژه های دوستان هم از نظر من ورضا برای قرار گیری در آلبوم تایید شد شعرها برای مجوز فرستاده شد و شروع به ضبط سازها کردیم بعد از اتمام ضبط که حدوده 2-3 ماه طول کشید ،جواب شعرها اومده بود و ما فهمیدیم که 3 ترک به هیچ عنوان مجوز بهش داده نمیشه پس اونارو در آوردیم در اصل آلبوم 14 ترک بود 9 کار از من و 5 کار از دوستان بعد از این یه نسخه بصورت اتود خونده شد و برای اخذ مجوز به دست اهل فن سپرده شد در همین بین شروع به گرفتن وکالهای نهایی و انجام دادن میکس مستر کار شدیم تا اینکه کار آماده شد و برای شرکت پخش فرستاده شد البته قبل از اون مجوز ها اومده بود ... البته انتشار یه آلبوم یک سری مسائل خارج از حیطه ی هنر داره که من توشون نه دخالت میکنم نه سر در میارم فقط میدونم که اونا هم وقت گیر و پیچیدست مثل مذاکره با شرکت پخش و توافقات و ... که همش به عهده ی مدیر برنامه هامون بود.

12. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    ممنونم بهروز عزیز. این نکات بدرد خیلی از دوستان میخوره.
    یکی از دوستانم قصد انتشار البوم مجوز دار داشت.
    بهش گفتم که داداش من اول برو و مجوز شعرهاتون بگیر تا ببینیم کدومها رو باید اصلاح کنیم و کدوم ها روکلا باید حذف کنیم. چون تجربه داشتم و میدونستم در بهترین حالت ممکنه به کلماتی از شعر ایراد بگیرند البته اگه کار رو کاملا رد نکنن. ایشون گفتن که نه من مجوز شعرا رو بدون اصلاح یا رد شدن میگیرم.!! پارتی دارم و از این حرفها... گفتم داداش اگه کاری انجام شد و بعدش کلام اون تائید نشد دلخور و سرخورده میشی .. گفت نه من پارتی دارم !!!
    خلاصه موسیقی رو کار کردیم و اماده شد. 10 تا ترک بود. 10 میلیون هم توی بندر فقط خرج کرد منهای سازهایی که در تهران رکورد کرده بود.!
    بعد از اتمام کار اونها رو برای مجوز شعر فرستاد وزارتخونه ..! جالبه از 10 تا شعر یکیشون هم تائید نشد و کلا همشون رد شدن. !!
    حالا نشسته و میزنه تو سر خودش.!!
    گفتیم فقط یک کار دیگه میتونی بکنی. اونم اینکه کلا ترکهاتو بدی به چند تا شاعر خوب و خوشنام تا روی ریتم و وزن همون ترکها شعر جدید بگن و بری دنبال تائییدیه اونها ... اگه بازهم تائید نشد همونجور ادامه بدی تا بتونی تائیدیه بگیری...
    حالا دوباره باید کلی هزینه واسه خرید ترانه بکنه...

13. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    آره امید جان ، منم از این تجربیات داشتم ، که حتی من خودم به طرف گفتم نمیگیره شعرهات ولی قبول نکرد کارارو نهایی کرد میکس و مشتر هم گرفت بعد 1 ماه بعدش زنگ زد به من که آقا نمیدن چیکار کنم بد بخت میشم !!!!! ولی واقعا دوستانی که میخوان آلبوم کار کنن البته مجاز این نکاتو در نظر بگیرن .

14. ایمان احمدزاده

شغل :
    امتیازات:
    +2,601 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    گیتار بیس و درام آهنگها زنده است؟‌
    تو کدوم قطعات وی اس تی استفاده شده؟
    من مو شکافانه همه ی قطعات رو حفظ شدم انقدر گوش دادم!!!
    واقعاً آلبوم قویی بسته شده!!!

15. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    مخلصم ایمان جان ، درام تمام قطعاتی که من تنظیم کردم به غیر از کی فکرشو میکرد و داغ ، با V-Drum و Drum Superior 2 زده شده البته پریست های اختصاصی خودم و بصورت میدی رکورد شده ، قطعه های داغ حس تاریخ ، ساعت 25 و میعادگاه هم بیس لایو گرفته شده بیسمون هم یه Ibanez 1006 و یه Fender Victor Bailey Jazz Bass و یه Fender Precision بود امپ بیسمون Manley بود و افکتمون Boss GT6B البته ار هد امپ مستقیم به سیستم گرفتم و دیگه از کابینت استفاده نکردم چون میخواستم صدای بیس محکم باشه افکت هم فقط یه کامریسورش فعال بود الکتریک ها رو هم با یه Ibanez مدلشو نمیدونم یه Gibson Lespaul و یه Fender Mark knafler signature گرفتیم . امپمون Line6 بود برای جلوی امپ از میکروفونهای SM57 و K2 و TLM 103 استفاده کردم البته به تناسب صدایی که میخواستم . از دو یونیت Ibanez که یکیش Distoration و یکیش Compress بود استفاده کردیم بقیه رو از نرم افزارهای گیتار ریگ 4 و Amplitube 3 استفاده کردیم یه جورایی ترکیب میکردیم سخت افزار و نرمافزارو با هم . وکال رو هم با 3 مایک TLM103 ,K2 , AKG C214 گرفتم به لطف یکی از دوستان از Compressor Tubetech Cl-1b البته سخت افزاری استفاده کردم :smile (79):بقیه موارد نرم افزاری هست Pre هم باز به لطف همون دوستمون avalon m5 بود . همین دیگه اگه چیزیو جا انداختم بفرمایید ، در خدمتم :)

16. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    بهروز جان اول یه خسته نباشی گرم بهت می گم بابت زحماتی که کشیدی.

متاسفانه آلبوم در شیراز خوب پخش نشده و من به شدت مشتاق شنیدنش هستم.

دلیل خاصی داره این نوع پخش؟ کدام شرکت منتشرش کرده.

ناچارا با خوندن این تاپیک دارم رفع عطش می کنم!

امیدوارم سرنوشت پخش آلبوم مهرداد توکلی رو پیدا نکنه.

17. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    امیر جان ممنونم ، والا شرکت tdh پخش کننده ی آلبوم بوده و تو تهران که به نظره من خیلی خوب و وسیع پخش کرده حتی من امروز یه تماس ار نروژ داشتم که آلبوم اونجا هم رسیده ! اما چطور شیراز نرسیده واسم عجیبه tdh هرچیش بد باشه پخشش خوبه تو تهران که تو بقالی ها هم پیدا میشه ، شاید تو شیراز کم پخش شده و تموم شده ! انشالله زودتر برسه که کار به کپی نکشه ...

18. ایمان احمدزاده

شغل :
    امتیازات:
    +2,601 / 1 / -2
    نرم افزار:
    cubase, logic
    من هم با نظر بهروز جان موافقم، tdh پخشش خیلی عالیه،‌ من به محض اینکه به هرکدوم از دوستام گفتم که این آلبوم رو بخرن هر جا که بودن به راحتی پیدا کردن!!!
    به جرات میتونم بگم که کسی نبود که با شنیدنش شگفت زده نشه!!!
    بهروز جان واقعاً خسته نباشی!!! خیلی عالی بود.

19. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    ایمان جان ممنون از لطفت برادر :-*

راستی یادم رفت بگم که گیتار آکوستیک ها رو هم با یه Cort و یه Ibanez گرفتیم با C214 , TLM103 به pre بعد tubetech و بعد 003

20. falsh

falsh عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    هر چی از این البوم تعریف کنم بازم کمه.تنظیمهای البوم نسبت به البوم هیس فوق العاده پیشرفت داشته امیدوارم زودتر تور کنسرتهای این البومم برگزار بشه.اقای پایگان میخواستم بدونم اقای میلاد عدل خاص قبل از این البوم در البومی تنظیم داشتن؟ کار ایشونم عالی بود.

بارگذاری...