پروژه تکمیلی آلبوم بی کلام " سفر "

10/1/12
38
35
18
Mashhad
سلام
موزیکهای این آلبوم! سبک و ژانر خاصی رو دنبال نمیکنن، بیشتر جهت انتقاد یا پیشنهاد در زمینه میکس و مستر به اشتراک گذاشتم تا اگه بشه از تجربیات دوستان بیشتر استفاده کنم!
با تشکر...

178953

DAW: FL Studio

...VSTi: Serum, ABPL, , Pianoteq , RealStrat, Sytrus , ANA2, Heatup2 , Spire

...FX: فاب فیلتر , Camelcrusher , OTT , Autopan , ویوز , Verbsuite , Vallhalla , Guitar rig

SoundCload: https://soundcloud.com/sprical

فایل های ضمیمه

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
137
110
43
61
مشهد
دوست عزیز سلام.قبل از اینکه نظرم رو بگم .فکرنمیکنم لازم باشه شما یا هر کسی اگر اهنگی میسازه اسم نرم افزار یا Vst یا هر چیزی رو که باهاش اون کار رو خلق کرده ذکر کنه به هر حال این فضا بسیار کسترده و متنوع است .همه اهنگ ها رو گوش کردم هر چند موسیقی به این سبک رو نمی پسندم و همین طور بحث هارمونی ش رو کنار میزارم . 3 تا اهنگ بالا خیلی جالب بود به نظرم من از لحاظ تنظیم وساز بندی جای خلع احساس نمی شدخلاصه همه چی به جا بود فکر میکنم شما هم مثل من به Bass درکارهاتون علاقه زیاد دارید اما میکس اهنگ ها. اهنگ Escape .صدای Kick بلند بود و صدای Snare خیلی خشک وبی روح اهنگ Milky way صدای Bass زیادبود وهمینطور اهنگ Good For You وهمین طور Save Me nv

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,040
10,084
113
54
.
دوست عزیز سلام.قبل از اینکه نظرم رو بگم .فکرنمیکنم لازم باشه شما یا هر کسی اگر اهنگی میسازه اسم نرم افزار یا Vst یا هر چیزی رو که باهاش اون کار رو خلق کرده ذکر کنه به هر حال این فضا بسیار کسترده و متنوع است .
طبق قوانین این سایت، ذکر نام نرم افزارها و پلاگینهای استفاده شده برای پروژه ها ضروریه. شرمنده اگه این مورد رو من جواب دادم. قوانین سایت رو بد نیست یه دور بخونی.

10/1/12
38
35
18
Mashhad
دوست عزیز سلام.قبل از اینکه نظرم رو بگم .فکرنمیکنم لازم باشه شما یا هر کسی اگر اهنگی میسازه اسم نرم افزار یا Vst یا هر چیزی رو که باهاش اون کار رو خلق کرده ذکر کنه به هر حال این فضا بسیار کسترده و متنوع است .همه اهنگ ها رو گوش کردم هر چند موسیقی به این سبک رو نمی پسندم و همین طور بحث هارمونی ش رو کنار میزارم . 3 تا اهنگ بالا خیلی جالب بود به نظرم من از لحاظ تنظیم وساز بندی جای خلع احساس نمی شدخلاصه همه چی به جا بود فکر میکنم شما هم مثل من به Bass درکارهاتون علاقه زیاد دارید اما میکس اهنگ ها. اهنگ Escape .صدای Kick بلند بود و صدای Snare خیلی خشک وبی روح اهنگ Milky way صدای Bass زیادبود وهمینطور اهنگ Good For You وهمین طور Save Me nv
سلام، ممنون از وقتی که گذاشتی دوست عزیز...
آهنگ Escape از کارای قدیمی ام هست و کاملا انتقاد بهش وارده، در مورد پرکاشن ها و کیک و اسنر که شما اشاره کردید ممکنه مشکل از هدفون و مانیتور من باشه چون چند جای مختلف که گوش کردم هر کدوم یه رنگی داشتن. بیس هم از نظر خودم! توی موسیقی الکترونیک مهمترین قسمت هر آهنگ رو تشکیل میده و باعث میشه آهنگ جریان داشته باشه برای همین نسبت به بقیه سینت ها بلندتره...

8/2/19
20
35
13
40
سلام دوست عزیز. خسته نباشی. اینکه کارهات رو میشه تو سبکی بین برک بیت و الکترونیک جا داد یکم سخته ولی خوب اینها مورد نظر من نیست . به نظرم جسارتت تو چینش ملودی قابل تقدیره . کار good for you رو خیلی دوست داشتم . ولی خب باید قبول کنیم که کارها در حد اتود هست و میکس کاملی میطلبه. انتخاب خیلی از صداها بجا هست ولی کمپرشن نشده و تو ذوق میزنه. انرژی خوبی به آدم میده کارهات. حتما تکمیلشون کن با میکس مجدد. موفق باشی عزیز

10/1/12
38
35
18
Mashhad
سلام دوست عزیز. خسته نباشی. اینکه کارهات رو میشه تو سبکی بین برک بیت و الکترونیک جا داد یکم سخته ولی خوب اینها مورد نظر من نیست . به نظرم جسارتت تو چینش ملودی قابل تقدیره . کار good for you رو خیلی دوست داشتم . ولی خب باید قبول کنیم که کارها در حد اتود هست و میکس کاملی میطلبه. انتخاب خیلی از صداها بجا هست ولی کمپرشن نشده و تو ذوق میزنه. انرژی خوبی به آدم میده کارهات. حتما تکمیلشون کن با میکس مجدد. موفق باشی عزیز
سلام... بله درسته تقریبا بیشتر صدا ها کمپرس نشدن، من زیاد اهل کمپرس کردن صدا ها نیستم چون احساس میکنم داینامیک صدا رو به هم میزنه ... ولی بازم به پیشنهادت عمل میکنم تا ببینم نتیجه بهتری میگیرم یا نه...ممنون از توجهت...

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
488
761
93
24
برای من جالبه که تو همه ترکهایی که گوش دادم (کل ترکها رو گوش ندادم)، یه اثر خیلی بزرگ از موسیقی امبینت هم مشهود بود. علاوه بر اون، ترک Milky Way لیدهای خوبی داشت.
تو ترک Nevermind به نظرم بعضی جاها درام/پرکاشن به ترک نمیومد. یعنی شما Fill ای که گذاشته بودی بیشتر به کارهای راک اینا میخورد تا کار الکترونیک.
در کل کار خیلی خوبیه و تا حد زیادی با یه میکس خوب، بهتر میشه :)