آكورد " گام " آرپژ در نرم افزار guitar power

شروع موضوع توسط arash_zare ‏11/1/11 در انجمن گیتار

تاپیک آكورد " گام " آرپژ در نرم افزار guitar power تالار گیتار در persian-music.org.

1. arash_zare

arash_zare عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    با سلام خدمت دوستان عزيز و هنرمند
    چون من توي اين قسمت از انجمن چنتا تاپيك در مورد آكورد و گام ديدم و چون كار من همش شده سوال كردن گفتم منم يه كاري انجام بدم شايد مفيد باشه :

ميخوام اينجا يه نرم افزار خيلي كم حجم اما واقعا مفيد ر به اسم Guitar Power معرفي كنم كه محصولي هست از Jana Software كه چنتا نرم افزار مشابه رو در زمينه آموزش گيتار توليد كرده :

شما با داشتن اين نرم افزار ميتونيد يه مرجع 3000 آكورده از تمام آكورد ها رو داشته باشيد
    500 گام مختلف و 550 آرپژ

شما ميتونيد انواع آكورد ها رو با موقعيت دفيق اونها روي دسته گيتار داشته باشيد و همچنين صداشون رو هم بشنويد
    مثلا بهتون ميگه آكورد (11#)Eb maj9

روي فرت 5 و 10 هست و چطوري و با چه انگشت هايي گرفته ميشه
    و از نت هاي Eb G Bb D F A تشكيل شده .

توي قسمت گام يا Scale ميتونيد انواع مختلف يه نوع گام رو با پوزيشن هاي مختلفشون ببينيد
    و يه قسمت ديگه هم داره به ايم chord finder براي اينه كه شما روي گيتار يه آكورد گرفتيد كه نميدونيد اسمش چيه اونو روي فرت برد نرم افزار وارد ميكنيد و اسمش رو ميگيريد .

و خيلي كارايي هاي ديگه .

حجم اين نرم افزار حدود 3 MG سه مگ هست كه واقعا كمه !!!
    چون به علت سرعت كم نتونستم آپلودش كنم لينك FREE TRIAL رو ميذارم كه براي دانلود كركش بايد به سايت WWW.CRACK.MS بريد و اسم ور‍‍ژن برنامه رو وارد كنيد و كرك يا سريالشو دانلود كنيد :

اينم لينك خود نرم افزار :
    http://www.janasoftware.com/gp.php

اميد وارم مفيد بوده باشه .
    موفق باشيد .

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  2. Rasoul_khoshnevis

Rasoul_khoshnevis عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    این برنامه که شما دارید میگید، آکورد ها و نت ها رو روی رول کیبورد هم نشون میده؟ مثل Gutiar pro 5

بارگذاری...