آشنایی با نوازنده های سبک فلامنکوی پرشین سینگرز

شروع موضوع توسط محمد سعید صمدی ‏18/9/11 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک آشنایی با نوازنده های سبک فلامنکوی پرشین سینگرز تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. محمد سعید صمدی

محمد سعید صمدی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    با سلام خدمت شما دوستان عزيزم ...
    خيلي وقته که اين موضوع مد نظرم هست که اصلا توو پرشين سينگرز بچه هاي فلامنکو کار هستند؟؟؟ :smile (45):پس کجان؟ چرا هيچ موضوعي ايجاد نميشه با اين عنوان.... پس با اجازه بچه هاي هنرمند سايت تصميم گرفتم اين موضوع رو شروع کنم:smile (53): ... به ياري خدا و توجه دوستان عزيز ، انشاالله در اين موضوع من و همينطور دوستان با همديگه آشنا ميشيم و بوسيله تبادل اطلاعات و کمک در زمينه هاي مختلف به پيشرفت خودمون و دوستان ديگر سرعت ببخشيم ...
    دوستان لطف کنين سابقه ي نوازندگي ... نام گيتار و کتابي که در حال حاضر ميزنيد رو قيد کنين و هر اطلاعاتي که راجع به نوازندگيتون هست ... :smile (46):
    با سپاس فراوان ....
    :smile (61):
    :smile (2):

2. محمد سعید صمدی

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    کسی نیست؟!!!عجیبه ؟ دوستان اگه هستند خواهش میکنم ...:smile (61):

3. alame

alame عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +31 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, studio_one
    ای یه مقدار بلدم تو این سبک کتاب زیاد بدرد نمی خوره ولی اگه مجموعه ای بخوایید مجموعه های la guitarra flamenca چیزای خوبی هستند
    شاد زی......

4. محمد سعید صمدی

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    ممنون از پاسخت دوست عزیز ... مجموعه؟؟
    من 7 سالی میشه گیتار میزنم و دو سه سالی میشه که دور ور بر فلامنکو هستم و بیشتر خودم کار میکنم ... بهترین روش تدریس رو من توو بندر عباس نزد استاد شهسواری دیدم ... ابتدا کتاب هرفورت (کلاسیک) ... زرد خوان ... پاکو پنیا ... و در آخر سیک مخصوص هستش مثل توماتیتو و پاکو و آمیگو و ...
    این مسیری هست که شاگرداش طی میکنن ... تمامیه فلامنکو کارها بشدت به نت مسلطند و در سطح بسیار شگفت انگیزی کار میکنند ... خودمم چون توو نت مشکلی نداشتم شروع کردم از کتاب زرد و الان دارم تمومش میکنم ... اول نت بعد حس ... این چیزیه که اونجا مطرح هستش ... اما دوست دارم بیشتر در مورد مجموعه ای که فرمودین بدونم ... لینکی دارین؟

5. alame

alame عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +31 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, studio_one
    پاکو دلو سیو تا کنسرت آران خوز هنوز نت خونی بلد نبود
    در برای اون مجموعه ها باید بگم اونا مجموعه هایی هستد که نوازندگان برتر دینا قطعات معروفشون رو آموزش می دن
    شاد باشید

6. محمد سعید صمدی

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    بله دوست عزیز ... به شما هم سه تار بدن بدون اینکه نیاز باشه از دستگاه های سنتی چیزی بلد باشین مینوازین ... اون فضاش رو داره ... کسی توو اسپانیاس و از بدو تولد لحن فلامنکو و گیتار توو گوشش و جلو چشماش بوده نیازی به نت هم نداره چون خودش میتونه از اونها استفاده کنه ... اما ما تا یه جایی باید از اونها تقلید کنیم ... بالفرض یه کار از استاد پاکو دلوسیا هست من میخوام بزنم ... نتشو دارم اما فایل صوتیش نیس!! چیکار کنم؟ الیته خودمم قبلا بر این باور بودم که فلامنکو به نت خوانی نیازی نداره اما الان فکر می کنم داره ... اگه شما دوسال توو یه خانواده ی انگلیسی زبان زندگی کنین بدون اینکه کتابیو بخونین و کسی گرامری بتون یاد بده انگلسی رو فرا میگیرد و اگه مدت زمان حضورتون توو اون جمع بیشتر باشه انگلیسیه شما تقویت میشه ... دقیقا گیتاریستایی که اسپانیان و کنار اساتید بزرگ هستند و آوای فلامنکو هرلجظه با گوششون آشناس همین روند رو دارند ... با افتخار به بهترین فلامنکو کارهایی که ایران داره ... همچنین شما پیروز و شادکام باشید دوست عزیزم:smile (2):

بارگذاری...