آدیو اینترفیس جدید شرکت رولند، Roland Studio Capture

شروع موضوع توسط Farhood ‏11/10/13 در انجمن Audio interface ( کارت صدا )

تاپیک آدیو اینترفیس جدید شرکت رولند، Roland Studio Capture تالار Audio interface ( کارت صدا ) در persian-music.org.

1. Farhood

Farhood Capo del clan

امتیازات:
    +4,210 / 0 / -2
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    این مدل، تنها اینترفیسی هست که تا حالا دیدم با وجود 12 ورودی XLR یه همچین قیمتی داره: 1000 دلار!

آدیو اینترفیس جدید شرکت رولند، Roland Studio Capture-Roland-Studio-Capture.jpg

آدیو اینترفیس جدید شرکت رولند، Roland Studio Capture-studio_capture_back_gal.jpg

آدیو اینترفیس جدید شرکت رولند، Roland Studio Capture-ROLAND+STUDIO+CAPTURE-7.JPG

این اینترفیس مجهز هست به 12 ورودی XLR پری امپ دار، با کانکشن USB2.
    16 اینپوت Line داره و 10 آوت. دارای Latency نزدیک به صفر، و اتصالات Coaxial Digital I/O و Midi I/O با FPT.
    سافت ور کنترل بسیار کارآمدی داره با دیزاین بسیار زیبا:

آدیو اینترفیس جدید شرکت رولند، Roland Studio Capture-info_02R_L.jpg

من بار اول که دیدمش، فکر کردم باید قیمت بالایی داشته باشه. بعد که دیدم 1000 دلار بیشتر نیست، گفتم لابد محصول با کیفیتی نیست. بعد با خوندن ریویو Sound On Sound باز فهمیدم که حدسم اشتباه بوده! این محصول در رده ی اینترفیسهای با کیفیت بالا قرار گرفته:

http://www.soundonsound.com/sos/aug13/articles/roland-studio-capture.htm

ضمناً این مدل، ساخت و تولید خود ژاپن هست و در چین یا سایر کشورهای دیگه خط تولید نداره.
    فکر میکنم بهترین گزینه برای کسانی هست که ورودی و خروجی زیادی نیاز دارن، با قیمت پایین.

بارگذاری...