آدرس سایت های معروف تولید کننده سخت افزارهای استودیو

شروع موضوع توسط امین نورالهی ‏7/6/10 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک آدرس سایت های معروف تولید کننده سخت افزارهای استودیو تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. امین نورالهی

امین نورالهی مدیر تالار دانلود تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +2,539 / 0 / -0
    سلام به همه دوستان
    همین چندوقت پیش بود که تصمیم گرفتم یه Home Studio برای خودم درست کنم؛ برای اینکه بتونم با سخت افزارهای جدید و شرکت های تولید کننده لوازم استودیویی بیشتر آشنا شم شروع کردم به گشتن و سرچ کردن یکی یکی این شرکت ها که خودش به تنهایی کار خیلی وقت گیر و خسته کننده ای بود، خلاصه آدرس ها رو پیدا کردم و بعد از بررسی و مشورت با دوستان (مخصوصا بچه های گل پرشین سینگر و علی الخصوص آقای امید محبی عزیز که خیلی به من کمک کردن)، لوازم مورد نیاز خودم رو خریدم. و حالا تصمیم گرفتم اون آدرس هارو هم برای شما عزیزان در اینجا قرار بدم تا مثل من و خیلی های دیگه وقتتون رو صرف گشتن به دنبال این آدرس ها توی اینترنت نکنید. درضمن اگر کسی از دوستان آدرس های دیگه ای هم داره بگه تا من به این لیست اضافه کنم. امیدوارم این کار مورد پسند شما عزیزان واقع بشه.

{username}-{filename} {username}-{filename} {username}-{filename} {username}-{filename}

{username}-{filename} {username}-{filename} {username}-{filename} {username}-{filename}

{username}-{filename} {username}-{filename} {username}-{filename}

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    احسنت کار بسیار زیبایی بود. و لوگوهای زیبایی هم درست کردی.

3. امین نورالهی

امین نورالهی مدیر تالار دانلود تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +2,539 / 0 / -0
    مرسی امید جان، این تنها کار کوچیکی بود که از دستم بر میومد و در مقابل کمک هایی که شما و آقا یونس و سایر دوستان برای من انجام دادن هیچ حساب میشه.

بارگذاری...