آخرین پست . علی اخوان

شروع موضوع توسط akhavan ‏9/2/15 در انجمن اخبار و تازه ها

تاپیک آخرین پست . علی اخوان تالار اخبار و تازه ها در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,537 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    تقریبا الان نزدیک به دو سال میشه که در خدمت شما هستم.
    میخوام تو این پست نگم روی صحبتم با برخی از اون دسته از دوستان گلی هست که ....

یا نمی خوام در این آخریم پست ملاحظه ای کنم چیزی که واقعیت هست رو می گم.
    نه توی این پست خیلی صریح و خیلی خودمونی (مثل یک دوست خیلی نزدیک ) میخوام بگم :

از نظر من، مردم ایران برای دانستن هزینه نمی کنند ادعای همه چیز دانی رو زیاد دارند و اگر کسی بخواد بهشون چیزی رو یاد بده بهشون برمیخوره چون تکبر ذاتی زیاد ملت ایران باعث شده خودشون رو فهمیم تر متمدن تر باهوش تر و کلا تر تر همه ملل بدونند .
اکثر مردم از اینکه نا اگاه هستند ناراضی نیستند و البته هر چی بیشتر توضیح بدی بیشتر بدبین میشن و یا احساس می کنند که ندانستنهای اونها به تمسخر گرفته شده . مدام احساس می کنند یک نفر داره سرشون کلاه میگذاره و یا یک نفر داره از بالا نگاهشون میکنه یا مسخره میکنه یا نگاه بد داره. هیچ ربطی هم به تحصیل کرده و غیر نداره یه واقعیت غیر قابل انکار هست.
    این موج منفی بافی و منفی نگری توان ادامه کمک به برخی از دوستان رو از من گرفته.
حقیقت امر این هست که مردم ایران در شعار شاید دنبال این باشند که ما به دنبال صداقتیم ما دنبال یادگیری هستیم اما در واقعیت از صداقت گریزان هستند و از هر گفتار صادقانه هزار داستان میسازند.
    برخی افراد حتی هنوز در دوره کودکی به سر میبرند به این کاری ندارند که محتوای آموزش چه هست اما به این کار دارند که آیا اولش با جملات خوب و دلنشین و دوستانه بیان شده یا نه !!
    من با گروهی در ارتباط بودم که از آخرین تکنولوژیهای روز دنیا استفاده می کردند از طریق وی پی ان یا مکافات به اینترنت کانکت میشدند اما وقتی من بهشون میگفتم اون پست اشتباه هست هست ، یه خورده حتی به خودشون شک نمی کردند بلکه به اطلاعات غلط دادن من متهمم می کردند.
اهنگساز بودند ولی فرق ارنجر رو با ارگ نمیدونستن و مدام من به بی شعوری متهم بودم که چرا اطلاعات و ناقص می گذارم.
    مردمی که وقتی میخوای باهاشون صحبت کنی اولش باید حاشیه بری بعد بگی من غلط می کنم دارم به ساحتتون جسارت می کنم ولی به نظرم اینجا اشتباهه . مردمی که باید قبل از حرف زدن وضو بگیری دهنت و با گلاب بشوری و بعد آماده اشون کنی و بعد آموزش بدی یا بعد نرخ اعلام کنی.
    من با گروهی کار کردم که سعی کردم ریز به ریز نکات واقعی خرید یک محصول رو بهشون گوشزد کنم تا کمتر مشکل داشته باشند.
اما واقعیت اینه من مادر و دایه و عاشق نیستم که قبل از هر پستم بنویسم گلم اگه ناراحت نمیشی کمی یاد بگیر قبل از شروع!! .

من برای حفظ حریمها باید مدام به در می گفتم دیوار بشنوه تا اون ادمی که ملت رو در بازار سرکیسه میکنه دمش بزاره رو کولش و بره و من متهم بشم به بی اخلاقی
    من انگار نه انگار با جمعی داشتم کار می کردم که بالای 18 سال هستند
    واقعیت اینه من خسته شدم و حالا که دارم میرم و با خودم فکر می کنم می بینم واقعا ما لایق خیلی چیزهایی هستیم که الان داریم و تو وضعیتش هستیم.
نکته مهم تر اینکه شما یه به درک بگو ولی واقعیت اینه اصلا برای من دیگه نظرات شما نسبت به خودم کوچکترین اهمیتی نداره چون خوشبختانه در حضورتون نخواهم بود.
    قطعا تمام کارهای من از این جهت بود که یوزر برای حفظ آرامش خودش خیلی چیزها رو یاد بگیره از استارت پروژه گرفته تا بستن قرارداد و… ولی حالا مطمین هستم زیاد از حد بیان و اموزش گنداب شدن رو میاره . 
شما مهارت زیادی در به ستوه آوردن دارید مهارت زیادی دارید که افراد و با خودتون ناصادق کنید .
مهارت بالایی دارید که دلسوزی ها یک نفر و به گند بکشید و علامه دهر بودنتون رو همه جا جار بزنید . 
فحش آزاد به من ولی فکری به حال خیلی برخوردهامون کنیم.
    یک سری چیزها رو یاد گرفتیم و کردیم لقله زبانی ولی اصلا کاربرد و جایگاهش و نمی دونیم. مثل دموکراسی ، مثل احترام به قوانین !!
    به چه قانونی ؟ به چه یوزری و احترام اصلا چی می تونه باشه!! ..
همه چیزمون به همه کارمون می آد پورشه سوار میشیم اما چراغ قرمز رد میکنیم.
    ولی الان اصلا به من چه چون قطعا همکار بعدی من جور دیگه ای برنامه ریزی کاری خواهد داشت.
    اما یک توصیه قبل رفتن به کسانی که همیشه حساسند و ظریف الطبع قطعا کسی که نگاه سالم و ذهن سالمی داره از هر چیز برداشت بدی نمیکنه و داستان و حاشیه در نمیاره و همه جا اظهار فضل نمیکنه و اگر دید چنین مشکلی داره حتما فکری به حال خودش می کنه .
    به هر حال در این دو سال خیلی چیزها آموختم از برخی دوستان و اینکه اصلا سعی کنم حتی تو بدبینی و بدخواهی نزدیک اونها هم نشم .

اما طبق عادت همیشگی ارادتمند هستم 
و آرزوی موفقیت و توفیق دارم برای همگیتون پایدار باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 17
  2. pe32_64

pe32_64 کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +2,134 / 1 / -2
    درود بر شما آقای اخوان گرامی
    از اون مواردی که در مورد ویژگی های همه ی ما ایرانی ها نوشتید و درست هم هست میخوام بگذارم و فقط اینو بگم که:
    واقعا از رفتن شما و از دادن فردی با اطلاع و دلسوزی مثل شما در این سایت واقعا ناراحت هستم.
    دلم میخواست به این نتیجه ای نمیرسیدید و این تصمیم رو نمی گرفتید ...
    اما به هر حال این تصمیم شماست و برا بنده ارزشمند. به شما و تصمیم تون احترام میذارم ، در کنار اینکه کاملا حق دارید اما دلم میخواد روزی برگشت دوبارتون رو ببینم .
    براتون در هر کجا که هستید آرزوی موفقیت در زندگی و سلامتی رو دارم و از خداوند براتون آرزوی بهترین ها رو دارم .
    ارادتمند پیمان

آخرین ویرایش: ‏9/2/15
    • خوشم اومد خوشم اومد x 8
  3. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود فراوان خدمت دوست و استاد عزیزم جناب اخوان دوست داشتنی ...
    امیدوارم این پست من بر اساس چاپلوسی برداشت نشه . حضور شما در این انجمن ، همیشه باعث دلگرمی من و سایر دوستان بوده و هست . من اکثر نوشته های شما رو دنبال میکردم و گاهی برخوردهای بعضی از دوستان رو هم میدیدم که متاسفانه خیلی عاقل اندر سفیه ، به شما نگاه میکردند و متاسفانه از روی ندونستن ، آگاهی کم یا هر چی که بشه اسمش رو گذاشت به شما و خیلی های دیگه توهین کردند ( روی صحبت من با شخص خاصی نیست ، پس خواهش میکنم جبهه گیری نکنید . اینجا فروم دوستانه هستش ، نه میدون جنگ )
    تصمیم شما رو کاملا آگاهانه میبینم و منکر نمیشم که بعد از خوندن آخرین پست شما ، بسیار ناراحت شدم .
    اصلا نمیدونم این پست رو میخونید یا نه !! اما اگر خوندید و احساس کردید که میشه ، در تصمیمتون ( در صورت امکان ) تجدید نظر کنید . مطمئنم که خیلی از دوستان از دوباره دیدن شما ، خوشحال میشن . من به اون دسته ای که ( تر ) هستند کاری ندارم ...
    من شخصا از شما خیلی چیزا درباره سخت افزار یاد گرفتم . چیزایی که هیچ وقت حتی نمیدونستم وجود دارن !! ( البته منکر زحمات سایر دوستان عزیزم و اساتید محترم نمیشم . کسانی که بی منت و بی هیچ کونه چشم داشت ، دارن اینجا زحمت میکشن . لایت عزیز - استاد محبی و آقای به نژاد - امین نورالهی عزیز - دوستان خوبم حمید و پیمان عزیز و خیلی های دیگه که اسم بردنشون خیلی طول میکشه )
    نبودن شما در اینجا ، باعث ناراحت شدن من و سایر عزیزانی میشه که ، هنوز قصد داشتن سوالات زیادی که تو فکرمون هست رو مطرح کنیم و از شما و سایر اساتید ، اطلاعات کسب کنیم .
    میدونم حضور در فروم ها هیچ گونه منفعت مالی ، برای شما و سایر مدیران و اساتید محترم سایت نداره . حتی شاید ضرر هم داشته باشه ( هزینه هاست ، طراحی و ... ) بگذریم از زمان ارزشمندی که این وسط از بین میره ...
    ببخشید خیلی پر حرفی کردم . باز هم میگم اگر براتون مقدور هست و در صورت امکان با صرف نظر از تصمیمی که گرفتین ، ما رو خوشحال کنید ..
    خوشحالم که هر چند کوتاه ، اما مدتی از شما مطالب ارزنده ای یاد گرفتم و شاگردتون بودم ...
    هر جا که هستید در تمام مراحل زندگی ، مثل همیشه موفق و لبخند به لب باشید ...

• خوشم اومد خوشم اومد x 9
  4. DANIEL ADHAMI

DANIEL ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +506 / 2 / -2
    درود.دیدم حیف هست بنده هم ننویسم.
    حقیقت امر این هست که یک سری حقایق رو علی جان اشاره کردند که متاسفانه نمیشه انکار کرد.
    واقعا وجود افرادی مثل دوستمون علی آقا مفید بود برای انجمن که...
    چی بگم..
    فقط تاسف

• خوشم اومد خوشم اومد x 6
  5. Rend

Rend عضو سایت

امتیازات:
    +167 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    جناب اخوان من در این سایت از شما و شاید یکی دو عزیز دیگه بیشتر از بقیه ی کاربرها چیز یاد گرفتم و آموختم و شما مثل خیلی ها نیستید که آگاهی دارند ولی یا زورشون میاد یاد بدند یا وقت نداشتن و چیزای دیگه رو بهونه میکنن واقعا علم کافی رو درین زمینه دارید کسی هم منکرش نیست اگه کسی هم حرفی زده مطمئنن از عدم شناخت شما بوده و همه جا همه جور آدمی پیدا میشه شما به خودتون نگیرید

من خواهش میکنم چیزی بوده ندیده بگیرید و برگردید که بدرد من و امثال من بوخورید و قطعا هم همینطور خواهد بود

ایشالا که از تصمیمتون صرف نظر کنید و برگردید

ارادتمد شما امید

• خوشم اومد خوشم اومد x 7
  6. RaminMT

RaminMT عضو سایت

شغل :
    برنامه نویس
    امتیازات:
    +199 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason, studio_one
    سلام
    تشکر رو زدم بابت همه زحماتتون و پستهای ارزندتون و بابت حرفهایی که درد دل خیلی از ماهاست
    از جملاتتون پیداست که هیچجوری نمیشه متقاعدتون کرد برای موندن پس امیدوارم شرایط طوری تغییر کنه که زمینه حضور مجدد شما رو فراهم کنه
    واقعا حیف هست که دیگه لا به لای فیدهام عنوانهای وسوسه انگیز و جالب که مختوم به علی اخوان هستند ظاهر نمیشن و ترازوی سایت به سمت نادانی سنگینی خواهد کرد!
    با آرزوی کامیابی و موفقیت روزافزون

• خوشم اومد خوشم اومد x 7
  7. اقا مصطفی

اقا مصطفی عضو سایت

امتیازات:
    +550 / 1 / -0
    نرم افزار:
    سلام. همونطور که جناب dr.noise فرمودند اون افراد بر اساس نا اگاهی شون حرف میزدند. خواهش میکنم در تصمیمتون تجدید نظر بفرمایید. جسارت هست که این حرف رو میزنم اما همونطور که نا اگاهی اون افراد رو دیدید ، این رو هم ببنید که بسیاری شما رو درک میکنند و شما میتونید توجه خودتون رو به این اساتید ( حقیر خودم رو عرض نمکنم در رابطه با کلمه استاد) معطوف کنید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 5
بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)