Farhood

Walking in the Air

توضیحات تکمیلی
در این ویدئو Aled Jones با بچگی خودش همخوانی میکنه!
در این اجرا فقط صدای قدیمیِ ووکالیست (جونزِ 14 ساله) از ترَک قدیمی استفاده شده. مابقی جدید ریکورد شده. ارکستر مجدداً نوشته و تنظیم شده، و Aled Jones بزرگسال هم یک خط هارمونی متفاوت و در عین حال جذابی رو به موازات صدای کودکی خودش اجرا میکنه.

اسم این قطعه Walking in the Air هست که در روزهای کریسمس معمولاً شنونده ی زیادی داره. داستان این قطعه از این قراره که در سال 1982 یک فیلم 25 دقیقه ایِ انیمیشن بنام «آدم برفی» (The Snowman) ساخته شد که قصه ی یک بچه ی 5/6 ساله با یک آدم برفی بود که در شب کریسمس میگذره. یک قطعه ی آوازی هم برای این انیمیشن ساخته شد بنام Walking in the Air. این قطعه و همینطور خود فیلمش به قدری محبوب شد که از همون سالها جزو کلاسیکهای کریسمس قرار گرفت. بطوریکه بعدها کلّی خواننده ی دیگه هم اینو کاور کردند که یکیش هم کاور جونزِ 14 ساله بود که در سال 1985 اجرا و ریکورد کرد. در واقع ورژن اصلی رو در سال 82 پیتر آوتی (Peter Auty) برای خود فیلم اجرا کرده بود، ولی Aled Jones که در سال 85 اونو کاور کرد، محبوب شد!

همون سالها من یادم میاد شبکه 1 تلویزیون ایران هم اون انیمیشن رو پخش کرد ولی بس که سلاخی کرده بودند شده بود 9 دقیقه. ورژن اورجینال این انیمیشن در یوتیوب هست که توصیه میکنم اگه ندیدید، حتماً تماشا کنید.

ضمناً اگر خواستید قطعه ی دونفره ی Walking in the Air جونز (ویدئوی بالا) رو با ورژن قدیمی کودکیش مقایسه بکنید، از این لینک میتونید استفاده کنید.
هنوز پاسخی ارسال نشده است.

اطلاعات کلی رسانه

دسته‌بندی
ویدئوها و تصاویر جالب و دیدنی
ارسال توسط
Farhood
تاریخ انتشار
بازدید
333
نظرات
0
امتیاز کاربران
0.00 star(s) امتیازها 0

اشتراک‌گذاری این رسانه