Farhood

Mamma Mia - ABBA Cover

توضیحات تکمیلی
یک پرفورمنس دونفره ی Mamma Mia
این قطعه گرچه زیاد کاور نشده، ولی اینکه اینها از بانجو برای کاورِ این قطعه استفاده کردن، که هیج ارتباطی به "کانتری" نداره، توجه منو جلب کرد! تمام خطوط ملودی و کوردها رو هم با وفاداری کامل به ورژن اورجینال Mamma Mia اجرا کردند.

Mamma Mia در ایتالیایی یعنی "مادر من". ولی بیشتر زمانی استفاده میشه که از یه چیزی تعجب بکنن و شوکه بشن. مثل !Oh my god یا !Jesus در انگلیسی میمونه. این Mamma Mia به زبانها و فرهنگهای دیگه هم رخنه کرده (مثل پیتزا!) و بعضاً در دیگر کشورها هم حین ابراز تعجب استفاده میکنن.

اورجینال این قطعه از بند پاپ اُعجوبه ی سوئدی ABBA در اواسط دهه 70 رلیز شد، که بلافاصله پرید به صدر جدول فروش. Mamma Mia در استرالیا بیش از 3 ماه شماره یک جدول فروش و پخش رایویی بود.
در هالیوود طی 10 سال اخیر دو فیلم موزیکال سینمایی بنام Mamma Mia با بازیگران شناخته شده ای مثل مریل استریپ و پیرس برازنان ساخته شد که با استقبال خوبی مواجه شدند. در این دو فیلم موزیکال که فضای فان بر اونها حاکم هست، از سایر قطعات ABBA هم استفاده شده که برای کسانی که فنِ ABBA باشن بسیار نوستالژیک میاد.
ABBA از معدود بندهای پاپ هست که بعد از نزدیک به 50 سال، الآن هنوز هم آلبومهای همون دهه میفروشه. این بند در سال 1982 رسماً از هم پاشید و از اون زمان تا الآن نه قطعه ای دادند و نه کنسرتی اجرا کردند.
lil wayne هم اسم یکی از آهنگای آلبوم جدیدش همینه
 

اطلاعات کلی رسانه

دسته‌بندی
گروه نوازی
ارسال توسط
Farhood
تاریخ انتشار
بازدید
238
نظرات
1
امتیاز کاربران
0.00 star(s) امتیازها 0

اشتراک‌گذاری این رسانه