Farhood

Korg Rudess

توضیحات تکمیلی
یک Korg کاستم دیزاین برای جوردن رودس.

رودس، کیبوردیست بنام بند Dream Theater با تغییراتی در مدل kronos سفارش یک دستگاه کیبورد خاص از این کمپانی کرده. کمپانی Korg هم کاملاً با توجه به خواسته های رودس تفییرات مورد نظر رو براش انجام داده و بعنوان یک کیبورد سفارشی بنام خودش تولید کرده که فقط یک دستگاه در کل این سیاره محسوب میشه!
این کیبورد طرح پایه ی خاصی داره و روی استیج با پیچ نصب میشه. پایه ای که گَردان هست و بالانس اون هم قابل تغییره. در اطراف کیبورد استندهای مختلف برای آیپد و دیوایس ها طراحی شده، حتی برای لیوان قهوه ی رودس! این کیبورد برای نوازندگان استیج میتونه یک رویا باشه.

حاشیه 1: یک کلکسیونر امریکایی کرونوس معمولی قبلی جوردن رودس رو به قیمت 2 میلیون دلار ازش خریداری کرد.

حاشیه 2: جوردن رودس پیشنهاد کمپانی ژیلت رو برای تراشیدن ریش برای فیلمبرداری تبلیغاتی در قبال دریافت 1 میلیون دلار رو رد کرد!
  • تشکر
واکنش‌ها: stefan, pe32_64 و Psymfonius
اقا این که سفارش انحصاری خودش هست و قرار هم که نیست کسی استفاده کنه.چرا اومده قابلیت هاش رو توضیح میده.میخواد پز بده یا دل نوازنده ها رو بجزونه:sneaky:
بعد سوال بعدیم آیا این چرخش های خیلی زیاد کیبورد واقعا لازم میاد؟یکم بچه بازی نمیکنه.یاد اون کنسرت هاواسی(پیانونواز افتادم که درامرش 360 درجه رو هوا میچرخه و میزنه . من یکی که با این جنگولک بازیها حال نمیکنم.حالا هر چه قدر هم که نوازنده ماهر باشه.).
و در آخر من بیشتر اون بلندگوهای پشتیش رو پسندیدم.همونایی نیست که خودتون معرفی کردین؟بشه که یک روز اونا رو بخرم.:rolleyes-34:
 
خب توضیح دادنش دلیل تبلیغاتی داره. هم برای خودش و هم برای کمپانی Korg که این سفارش رو انجام داده. و شاید یه بیننده ی این ویدئو هم دلش خواست یه سفارش به Korg بده.

آره اون اسپیکرها همون iLoud Micro Monitor هست که من قبلاً اونها رو اینجا معرفی کرده بودم.

و در مورد اون چرخش ها و بقول خودت جنگولک بازیها!:biggrin:
باید بگم بله لازمه! اصلاً جنگولک بازی بخشی از فلسفه ی «کنسرت» هست. شما فکر میکنی مخاطب کنسرت برای شنیدن موسیقی میره بلیط کنسرت میخره؟ اگه برای شنیدن موسیقیه، پس چرا نمیشینه تو خونش اون موسیقی رو با پلیر گوش کنه؟ مگه غیر از اینه که «موسیقی» یک پدیده ی صد در صد صوتیه؟ پس یارو میره کنسرت که صوت ببینه؟!:wacky-80: فکر کنم تا حالا کنسرت پاپ و راک نرفتی. در کنسرت ها اون چیزی که روی استیج به مخاطب ارایه میشه، در خوشبینانه ترین حالت شاید 20 درصدش موسیقیه. 80 درصد مابقی هر چیزیه غیر از موسیقی. ارایه دهنده ی کنسرت هم با آگاهی به این نیاز مخاطبش، تا میتونه مجبوره که بیشتر چشم مخاطبش رو سیر کنه، تا گوشش. چون بلیط فروخته بهش. حالا با این نگرش هنوز هم فکر میکنی جنگولک بازی روی استیج لازم نیست؟! اصلاً فکر میکنی تو اون شلوغی و سر و صدای تماشاگرها میشه چیزی بنام «موسیقی» درست شنیده بشه؟!

برای همینه که من اصولاً هیچ کنسرتی نمیرم. اینجا که همه ی بندها و خواننده های ستاره جهانی مدام کنسرت میذارن، ولی من اصلاً نمیرم. پارسال تونی بنت و لیدی گاگا اومدن اینجا چند شب کنسرت گذاشتن، با اینکه عاشق جز ارکسترال هستم، نرفتم. چون CD اون قطعاتشون رو دارم هرقت دلم بخواد میذارم با هدفون به بهترین کیفیت گوش میکنم، که عمرن توی یه کنسرت زنده بشه با اون کیفیت موسیقی شنید. برای من موسیقی مهمه، باقی داستان حاشیه است. حالا شاید هم از سر بیکاری توی یک کنسرت مجانی سر و کلّم پیدا بشه، ولی اون موقع دیگه قطعاً بخاطر موسیقی نرفتم.

اساساً مخاطب کنسرت، مخصوصاً پاپ و راک، به قصد دیدن مستقیم «شخص» اجرا کننده میره، نه موسیقی! اجرا کنندگان هم تا میتونن چشم مخاطبینشون رو ارضا میکنن. حالا طرف میاد بیرون میگه «وای عجب صدای خوبی داشت»!!:roflmao: ذهن آدمها از طریق بینایی بمراتب راحت تر و سریع تر گول میخوره تا از طریق شنواییشون .
 
  • تشکر
واکنش‌ها: stefan
:biggrin:
اون که اره صد درصد حرفت رو قبول دارم. اونا برای پول میان این کارا رو میکنند.من سلیقه خودم رو گفتم که اینجور کارا رو دوست ندارم.شاید خیلی ها به قول خودت براش پول هم بدن که برن از نزدیک ببینند.حالا تو راک و متال و یا پاپ هم با گیتار میان بالا پایین میکنند، میشینند(اینها قابل تحمل هست) ولی پرت کردن و شکستن ساز دیگه برام جالب نیست.اونا هم زیادی دارن شورش میکنند.چجوری بگم یه سری کاراشون حالت خز پیدا میکنه.
 
  • هاها
واکنش‌ها: Farhood

اطلاعات کلی رسانه

دسته‌بندی
ویدئوها و تصاویر جالب و دیدنی
ارسال توسط
Farhood
تاریخ انتشار
بازدید
298
نظرات
3
امتیاز کاربران
0.00 star(s) امتیازها 0

اشتراک‌گذاری این رسانه