توضیحات تکمیلی
دیماش کودایبرگن (Dimash Kudaibergen) یک خواننده ی جوان و جدید از قزاقستان هست که طی چند سال اخیر معروف شده به وسیع ترین رِنج صدا در بین ووکلیست های جهان. این خواننده در مسابقات مختلف آواز در قزاقستان، روسیه و چین شرکت کرده که در همه ی اونها مقام اول رو بدست آورده. الآن دیگه بطور روتین کنسرت های مختلف بین المللی اجرا میکنه در کشورهای مختلف.

در یوتیوب ویدئوهای این خواننده رو میتونید پیدا کنید که البته در بین این ها ویدئوهای فِیک هم میتونه به تورتون بخوره! مثلاً اجرای این خواننده رو ادیت کردند در بین تصاویری از ژوری های برنامه ی X Factor امریکا! این خواننده در هیچ رقابتی در امریکا حظور نداشته.

چیزی که توجه منو جلب کرد، یکسری سایتهایی بودند که وسعت صدای این خواننده رو 6 اکتاو اعلام کرده بودند! من خیلی کنجکاو شدم تا خودم چک کنم، چون حتی اگر هم یک خواننده 6 اکتاو وسعت صدا داشته باشه، اکتاوهای کاملاً بالا و پایینی بخاطر فقدان موزیکالیته در اون محدوده ها، کارآیی نخواهند داشت. ویدئوهای مختلفی رو گیر آوردم تا رنج صدای این خواننده رو چک کنم، و این ویدئوی بالا در واقع یکی او اونهایی بود که با بیشترین وسعت خونده شده. یعنی در بین ویدئوهای موجود در یوتیوب از این خواننده، این ویدئو وسیع ترین خط ملودی رو داشت.

حالا من در مورد نتیجه ی تست خودم در این ویدئو چیزی نمیگم، تا خودتون بشنوید و چک کنید و بدست بیارید که آیا 6 اکتاو هست، یا نه.
  • تشکر
واکنش‌ها: Psymfonius
هنوز پاسخی ارسال نشده است.

اطلاعات کلی رسانه

دسته‌بندی
ویدئوها و تصاویر جالب و دیدنی
ارسال توسط
Farhood
تاریخ انتشار
بازدید
164
نظرات
0
امتیاز کاربران
0.00 star(s) امتیازها 0

اشتراک‌گذاری این رسانه