اطلأعیه

منتشر شده توسط F. METAL در بلاگ بلاگ های F. METAL. بازدیدها: 210

درود عزیزان.

از چند وقت پیش یکی‌ از دوستان با ما شروع به همکاری، و در فیس بوک یک Pubic Group و یک ID به نام Rockers Nation راه اندازی کرده بودند. دیشب پس از انجام یک مکالمه پیامکی، به این نتیجه رسیدیم که به علت گرفتاری‌های کاملاً شخصی‌ و کاری این دوستمون، منجمله ضبط آلبوم جدیدشون، فعلا بهتره که راه کاریمون رو از هم جدا کنیم. خواستم اطلاع بدم که از امروز، بجز صفحات
(Rockers Nation (Musical Instrument Store و Iran Epiphpne (هر دو در فیس بوک) و کانال Rockers Nation در Telegram, و صفحه rocker_nation@ در اینستاگرام که مدیریت همگی‌ اونها به عهده خودم هست، هیچ فرد حقیقی‌ و یا حقوقی، در هیچگونه فضای حقیقی‌ و یا مجازی، اجازه فعالیت با نام Rockers Nation و یا استفاده از لوگوی Rockers Nation در هر شکل و فرمی را نخواهد داشت. قابل ذکر است که در صورت شروع همکاری با هر شخص حقیقی و یا حقوقی، مراتب در تمام صفحات مذکور به اطلاع دوستان خواهد رسید.

در آخر، برای این دوست عزیز و موفقیتشون در زمینه موسیقی‌، و همچنین ضبط، مارکتینگ، و فروش آلبوم جدیدشون آرزوی بهترین‌ها رو داریم و در همینجا بابت زحمات سه - چهار ماه گذشته ایشان، مراتب قدردانی‌ و سپاس خود را اعلام میدارم.

با تشکر و سپاس،

فرشاد علمی‌ انواری،

تنها مالک، و پایه گذار rockers-nation.com
Dr.Noise, pe32_64, jim.root و 1 کاربر دیگر از این پست تشکر کرده اند.
برای ارسال نظر می بایست وارد سیستم شوید.