چاله میدون کم میاره!

در یکی از سایت های فارسی که اون هم به نوعی سایت موسیقی محسوب میشه؛ به یک مکالمه ی محترمانه بین یک عضو؛ و ادمین اون سایت برخوردم که یه کمی شوکه شدم (فقط یه کمی!) حالا آخر بلاگ اونو شر میکنم تا شما هم اون مکالمه رو بخونید و «یه کمی» شوکه بشید!

ما اینجا در اروپا وقتی یه کالایی رو از یک فروشگاه اینترنتی خریداری میکنیم؛ حالا چه کالای فیزیکی باشه و چه نرم افزاری و دانلودی؛ سایت فروشنده آنچنان سهولتی برای مشتری فراهم میکنه که توضیح دادنی نیست. بعد از فروش هم ده بار ایمیل میزنه که «آیا از سرویس دهی ما راضی بودی؟»؛ « مشکلی در کارکرد محصول پیش نیومده؟»؛ «در صورت بروز مشکل حتما گزارش کنید» . . . یعنی طوری بعد از فروش پیگیری میکنن که آدم شرمنده میشه! حالا اگه مثلاً یه نرم افزار رو از خود تولید کننده خریده باشی که دیگه اصلاً ول کن نیست! مدام پیگیری میکنه تا هر مشکل احتمالی رو رفع کنه. یه بار کیوبیس من یه مشکل پیدا کرد که پاکش کردم تا دوباره نصب کنم. بعد هر کاری کردم نصب نمیشد و موقع نصب ارور میداد. به بخش ساپورت Steinberg نوشتم این مشکل رو. بلافاصله یه قراری گذاشت تا بصورت ریموت کنترل خودش دورادور کار نصب رو انجام بده. کانکت شدیم و اومد 80 دقیقه وقت گذاشت و با زحمت زیاد بالاخره نصب کرد و بی هیچ هزینه ای برای من با موفقیت تمام شد (جالب تر این که مکالمه شفاهی بین خودمون هم طی این 80 دقیقه تلفنی بود؛ نه اسکایپی و اینترنتی. یعنی اون قبل از ریموت کانکشن؛ زنگ زد به تلفن من؛ و در طول کلّ 80 دقیقه ارتباط شفاهی ما تلفنی بود!). حالا بعد از اون روز؛ 10 بار با ایمیل هی پیگیری کرد که «آقا اون مشکل دوباره بوجود نیومد؟»؛ «آیا هنوز اون نصب کار میکنه؟»؛ «آیا . . . . . .

با دیدن اون مکالمه ی سایت فارسی که در اول بلاگ در موردش صحبت کردم؛ آدم نمیتونه ناخودآگاه مقایسه نکنه. حالا ضمن اینکه اون سایت فارسی اصولاً محصولاتش هم خریداری شده نیست! یعنی خودش هم اون محصولات رو نخریده؛ مجانی دانلود کرده و داره پولی میفروشه به اعضا! از اعضا هم پول گرفته. طرز برخورد ادمین سایت شگفت آوره! یعنی چاله میدون در مقابلش کم میاره!

Wow!.jpg


جمله آخرش بیشتر قابل توجهه البته! :biggrin:
در اون سایت معمولاً یه خط در میان دیدن این نوع برخوردها با اعضا تعجب آور نیست ظاهراً. از این برخوردها یکی دو تا نیست.

حالا پیدا کنید دانلود کننده ی پرتقال را!:laugh:

اطلاعات کلی

نویسنده
Farhood
نمایش‌ها
461
نظرها
8
آخرین بروزرسانی

نوشته‌های بیشتر در عمومی

نوشته‌های بیشتر از Farhood

اشتراک‌گذاری این مطلب