چند روز پیش مراسم اسکار برگزار شد که ویل اسمیت (Will Smith) جایزه ی بهترین بازیگر مرد نقش اول رو دریافت کرد. اما اتفاق دیگری که در سالن برگزاری اسکار افتاد، بیشتر از خود جوایز وایرال شده و خبرش در دنیا پیچیده. و اون در گوشی ای بود که ویل اسمیت روی صحنه به کریس راک (مجری اسکار) زد:


13527678.jpgاگر در یوتیوب در مورد اسکار 2022 سرچ کنید، بیشتر از خود مراسم و نتایج، ویدئوی درگوشی زدنِ ویل اسمیت ظاهر میشه! برای همین من لینک ندادم از اون ویدئوها چون راحت میشه این ویدئوی درگوشی زدن "جعلی" رو در یوتیوب گیر آورد! بله، جعلی!

با همون نگاه اول به زدنِ درگوشی و خوردنِ ضربه توسط کریس راک، یه بچه 10 ساله هم میتونه متوجه بشه که الکی بود! :hilarious-10: عین این فیلم های کابوی ارزون قیمت که درگیر میشن و کتک کاری میکنن و کتک خور الکی خودش خم میشه که نشون بده ضربه خورده! 🤣🤣🤣 اصلاً جدای از دوربین ویدئویی که تصویر میگرفته از این دوتا، از زوایای دیگه ای هم عکس لحظه به لحظه گرفته شده (همون عکس بالا) که نشون میده عکاس رو هم از قبل آماده کردند! 🤣🤣🤣

سوالی که پیش میاد اینه که واقعاً یه همچین آدمی (ویل اسمیت) که بلد نیست حتی در گوشی زدن رو حقیقی بازی بکنه، چطور جایزه ی بهترین بازیگر مرد رو اسکار بهش داده؟

ویل اسمیت البته بعد از اینکه میاد میشینه سر جاش، میگه تا تو باشی اسم زن منو به زبون بیاری (کریس راک در واقع یک کمدینه که اینجا مجری بوده، و قبل از اون صحنه ی در گوشی، شوخی میکنه با موهای کوتاه شده ی همسر ویل اسمیت که اونم همونجا نشسته). خلاصه موضوع رو الکی بزرگ میکنن و مدیر اسکار بیانیه صادر میکنه و پلیس میاد و گرد و خاک راه می افته و . . .، ولی حالا معلوم نیست اهداف و سیاستشون چی بوده که یه همچین نمایش ضایعی رو راه انداختند. معلوم نیست با این کار چی رو خواستند قایم کنند و خبرش رو تضعیف کنند با بُلد کردنِ این اتفاق، و یا هر انگیزه ی دیگه ای. پیدا کنید پرتقال فروش را!

امریکا تنها کشوریه که در هالیوودش همه سیاسی عمل میکنند و در کاخ سفیدش همه فیلم بازی میکنند.

اطلاعات کلی

نویسنده
Farhood
نمایش‌ها
257
نظرها
3
آخرین بروزرسانی

نوشته‌های بیشتر در گوناگون

نوشته‌های بیشتر از Farhood

اشتراک‌گذاری این مطلب