هفته ی قبل کمپانی آلمانی RME جدیدترین محصول این کمپانی که ورژن جدید آدیواینترفیس پرفروش Babyface بود رو در معرض نمایش و معرفی رسانه ها و سایت های تخصصی آدیو گذاشت:

RME Babyface Pro
babyface_pro_perspective_right.png

babyface_pro_connections.png


این کمپانی با شعار Reengineered - not remastered در ارتباط با Babyface Pro، در صدد بیان این نکته هست که این محصول صرفاً آپگرید شده ی Babyface اورجینال نیست، بلکه کلاً مثل یک محصول مستقل، از نو مهندسی و طراحی شده. بطوری که چیپهای کانورتور و پری امپ ها کلاً عوض شده و از نوع با سرعت و کارآیی بالا در اون استفاده شده. همونطور که در تصویر پیداست، خبری از کابل خروجی Babyface اورجینال در این مدل نیست و پورتها همه بر روی بدنه تعبیه شدند:

bf-xlr.jpg

rme_babyface_1b.png


24 ورودی و خروجی داره (2 ورودی بیشتر از Babyface اورجینال) و دو پورت ورودی Line در اون طراحی شده (یک ورودی بیشتر از Babyface اورجینال). خروجی های هدفون هر دو در کنار هم در بدنه سمت راست یونیت طراحی شدند، با دو امپدانس مختلف پایین و بالا:

bf-line.jpg


در این مدل دو Meter جدا طراحی شده که ورودی و خروجی رو بصورت جدا از هم نشون میده، و با اضافه کردن نابهای بیشتر بر روی بدنه، کاربری این یونیت رو راحت تر کرده:

bf-top.jpg


قطعات بدنه ی Babyface Pro از آلومینیوم فشرده و بخش زیری هم از نوعی پلیمر صنعتی ساخته شده که وزنی بسیار سبُک پیدا کرده. در زیر این یونیت، قسمتی هم برای پیچ استند با استاندارد پیچ پایه میکروفون تعبیه شده که کاربر بتونه خارج از سطح میز هم ثابتش کنه.

rme-babyface-pro-1.jpg


Babyface Pro هنوز برای فروش به مارکت ارائه نشده، برای همین در حال حاضر قیمتی براش نمیشه حدس زد! Babyface اورجینال قیمتی بین 750 تا 800 دلار داشت.

View: https://www.youtube.com/watch?v=lhg3usxgG7U


View: https://www.youtube.com/watch?v=cSjzLG5rO7o