تدریس موسیقی تبلیغ شما در اینجا

کارت صدا لب تاب

1. domusic

domusic عضو سایت

لطفا یه کارت صدای مناسب برای لب تاپ معرفی کنید. جهت ضبط مناسب صدا. متاسفانه من هر چی صدای خودمو ضبط میکنم با نویز زیاده ممکنه از کارت صدام باشه یا شاید از ورودی لب تابمه . چون بدون میک من ضبط میکنم.
  2. آموزش آهنگسازی و تنظیم

آموزش آهنگسازی

3. Mohammad-R

Mohammad-R Well-Known Member عضو سایت

با سلام و درود !

لطفاً بودجه ای که برای این کار درنظر گرفتید رو بیان کنید ! و همچنین ذکر کنید که از چه میکروفونی استفاده می کنید .

برای رکورد با لپتاپ با کارت صدای آنبورد ، همیشه از باتری لپ تاپ استفاده کنید ! سیم شارژر رو از لپ تاپ جدا کنید ! دقت کنید هیچ سیم برقی که جریان توش باشه نزدیک سیم میکروفون ، لپ تاپ و خود میکروفون نباشه !
    همچنین سعی کنید میکروفون و سیم میکروفون به جایی از بدنتون اتصال نداشته باشه! (درصورتی که سیم میکروفون مرغوب نباشه حتی با روکش هم که باشه با اتصال به بدن نویز ایجاد می کنه ! همچنین بدنه ی میکروفون!)
  4. HAMED HAMRAH

HAMED HAMRAH Active Member عضو سایت

یعنی شما با میک داخل لپ تاپ ضبط می کنید؟ اگر این کار رو می کنید که طبیعیه! حتما سوت و اکو وحشتناک هم دارید چون شما هم زمان ضبط و مونیتور رو با هم دارید این به خاطر کیفیت پایین میک و بلندگوی لپ تاپ و نزدیکی اونها به همه اگر مونیتورینگ رو خاموش کنید بهتر خواهد بود ولی باز خوب نخواهد شد تا کارت صدا و میک جداگانه نداشته باشید.
    کلا به نظر من لپ تاپ گزینه مناسبی برای ضبط نیست مثلا من خودم کارت صدای نسبتا خوبی دارم fast track pro ولی وقتی می خوام با لپ تاپ ضبط کنم باید تمام usb ها رو disable کنم وگرنه صدای وحشتناکی خواهم داشت که من فکر می کردم ایراد از کارت صداست ولی روی pc هیچ مشکلی نداشتم البته بستگی به مدل لپ تاپ هم داره
    کارت صداهای m-audio در حد آماتور و نیمه حرفه ای رو من پیشنهاد می کنم چون امتحانشون رو پس دادند و از اونجاییکه کاربرهای زیادی در دنیا دارند ایرادات و مشکلاتش هم در فرومها و سایتها قابل پیگیری و حل شدنیه یک میک shure sm-58 هم خوبه برای ضبط! اروزن هم هست من کشف کردم که اگر روش از این ابرهای رنگی سر میکروفون بزاری تو شلوغی هم می تونی ضبط کنی و نیازی به دد روم نداره !!!!!!!!!!!!! البته با کیفیت متناسب با قیمتش!!!
    1 person likes this.
  5. domusic

domusic عضو سایت

دستتون درد نکنه ... بودجه زیاد مهم نیست ولی میک... همون میک لپ تاپه و همش یه حالت هوا و نویز داره البته توضیحات معقوله. این کارت صدایی که گفتی usb هستش و قیمتاشون ؟
  6. Mohammad-R

Mohammad-R Well-Known Member عضو سایت

M-Audio Fast Track Pro الان قیمتش حدود 700 هزار تومنه !!! یه روزی 280 تومن بود !
    البته M-Audio Fast Track MKII و M-Audio Mobile Pre New هم هستند که به ترتیب حدوداً 450 و 400 هزار تومن قیمتشونه !

درضمن میکروفونی هم که ایشون فرمودن ( Shure SM-58 ) زمان ارزونی اگر پیدا می کردید حدود 170 بود قیمتش ! اصلش که خیلی خیلی بد گیر میاد ! اگه خواستید بخرید مراقب باشید اکثر sm-58 های بازار مدل Fake ِ چینی هستند ! قیمتشون یه زمانی 20 تا 30 تومن بود ! الان نمیدونم !
تاپیک های مشابه: کارت
انجمن عنوان تاریخ
Audio interface ( کارت صدا ) کارت صدای Behringer یا TASCAM ‏دیروز ساعت 7:20 عصر
Audio interface ( کارت صدا ) مقایسه و مشاوره کارت صدا ‏پنج شنبه ساعت 8:32 عصر
Audio interface ( کارت صدا ) مشکل هنگام ضبط با میکروفن rodent2 وکارت صدا M-AUDIO M-TRACK ‏6/8/14
Audio interface ( کارت صدا ) مشاوره برای خرید کارت صدا تا 500 تومان ‏5/8/14
Audio interface ( کارت صدا ) کمک برای خرید کارت صدا ‏3/8/14

این صفحه را به اشتراک بگذارید

عبارت های جستجو شده

1. کارت صدا برای لب تاب

,
  2. تاب صدا

,
  3. کارت صدادرلب تاب

,
  4. ضبط ویدئویی با لب تاب

تنظیم میکس و مسترینگ