تدریس موسیقی تبلیغ شما در اینجا

مشورت مهم در مورد کلاس آواز

1. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

سلام.ببخشید یه مشورت میخواستم از اساتید و دوستان که بارم خیلی مهمه.راستش میخوام شروع کنم که اصولی خوندن و طوری که واقعا بتونم قوی بخونم و صدای خودم باشه نه لیزری کردن و افکت دادن.
    اول از همه میخواستم بدونم که تفاوت سلفژ با آواز چیه؟راستش زنگ زدم آموزشگاه گفتم میخوام آواز کار کنم.گفت سلفژ یا آواز؟ منم موندم چی بگم.گفتم بعدا تماس میگیرم.اومدم مشورت.
    اول اینکه میخوام بدونم سلفژ و آواز چه فرقی دارن با هم؟
    دوم اینکه آیا واسه آواز سلفژ هم لازمه؟اول سلفژ باید کار کرد و بعد آواز یا برعکس؟یا اصلا میشه کنار هم یاد گرفت؟
    سوم اینکه:راستش چون سر کلاسها تکی کار نمیکنن و جمعی درس میدن من تصمیم گرفتم معلم خصوصی بگیرم.به نظرتون این به پیشرفت بهترم کمکی میکنه که معلم مختص خودم باشه؟
    چهارم اینکه: اگه من آواز سنتی کار کنم و بخوام پاپ بخونم به سبک خوندنم صدمه ای نمیزنه؟آخه شنیدم سنتی خوندن با صدا بازی میکنه و صدا رو بهتر میپزه.
    توروخدا کمکم کنید

2.  

آموزش آهنگسازی و تنظیم

آموزش آهنگسازی

3. Saeed Canaan

Saeed Canaan Banned

سلفژ درست ادا کردن نت هاست، و اصول اولیه موسیقی هست (آهنگسازی، تنظیم کنندگی، خوانندگی و ...) ، سلفژ و آواز یک ویژگی مشترک دارند و اون هم اینه که هر دو توسط حنجره آدم انجام میشه، حال اینکه آواز استعداد، صدای خوب، حنجره ورزیده و سالم و ... میخواد

به نظر من حضور تو کلاس های جمعی مخصوصا برای آواز بهتره، چون علاوه بر اینکه خودتونا با دیگران میسنجید و حس رقابت درتون ایجاد میشه، باعث میشه ترستون از تو جمع بریزه

4. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

نه راستش ربطی به ترس از جمع نداره.آخه میدونید یه بار رفتم دیدم تو نیم ساعت نمیشه هرچی دوست داری از استاد بپرسی و دلچسب و کامل یاد بگیری

5. saeedazami

saeedazami عضو سایت

سلام.منم همین سوالات این دوستمون رو دارم.یه نکته:هزینش چه قدره؟؟؟

6. Saeed Canaan

Saeed Canaan Banned

اغلب کلاس های آواز دسته جمعی هست، هرچند من تا حالا ندیدم از 7 8 نفر بیشتر بشه، در ضمن اصول و قانونش هم 1 ساعته، نه نیم ساعت
    هزینش هم توی سال 91 ترمی 65 تا 80 هزار تومن هست (بستگی به آموزشگاه داره) جلسه ای حدودا 8 هزار تومن

تاپیک های مشابه: مشورت مورد
انجمن عنوان تاریخ
گفتگوی عمومی درباره خوانندگی درخواست مشورت برای صدا سازی ‏19/12/12
گفتگوی عمومی درباره خوانندگی مشورت برای شروع سلفژ ‏8/4/11
گفتگوی عمومی درباره خوانندگی مشورت ‏25/8/10
گفتگوی عمومی درباره خوانندگی بحث و تبادل نظر در مورد درخواست های اسپانسرینگ برای خواننده ها ‏15/10/14
گفتگوی عمومی درباره خوانندگی درخواست اسپانسر(نظر در مورد صدام) ‏21/9/14

این صفحه را به اشتراک بگذارید

عبارت های جستجو شده

1. تفاوت استعداد آواز با صدای خوب

تنظیم میکس و مسترینگ