تدریس موسیقی محک موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
آموزش آهنگسازی
فروش فوم شاخه تخم مرغی آموزش آهنگسازی و تنظیم

مشاوره بزای خرید ارگ در حدود ۱ تومن

1. NAV1D

NAV1D عضو سایت

با سلام به تمام دوستان
    می خواستم یه ارگ در حدود ۱ تومن واسه کسی بخرم
    زیاد اطلاعات تو این زمینه ندارم اگه می شه راهنمایی کنین
  2. amir- paradise

amir- paradise Active Member عضو سایت

اگر نیاز هاتون هم بگید بنده در خدمتم مثلا برای کارهای غربی میخواید یا شرقی برای خونه میخواید یا اجراهای زنده؟
    1 person likes this.
  3. NAV1D

NAV1D عضو سایت

والا می خواد یاد بگیره و این که یه طوری باشه که حد اقل تا ۲ ۳ سال نخواد عوضش کنه
    واسه خونه می خواد
  4. amir- paradise

کیبورد E423 دستگاه بسیار خوبی برای آموزش و شروع نوازندگی هستش که پیشنهاد میکنم قیمتش هم در حدود 600 هزار تومنه ریتم و صداهای ایرانی هم داره و ساخته شده برای آموزش و شروع نوازندگی

در ادامه کیبرد موکو 1000 به بودجه شما نزدیکه و حتی موکو 5000 که این دو دستگاه برای کارهای ایرانی ساخته شدن ودستگاهای خوش صدای هستن خروجی خیلی شفاف و خوبی دارن

و باز هم میتونم به s700 یاماها اشاره کنم که به بودجه شما نزدیک باشه دستگاه بسیار پیشرفته و بروزی هستش s700 سخت افزار قوی داره ولی برای کارهای غربی ساخته شده البته ریتم و صدای ایرانی هم داره اما نه مثل موکو 5000
    باز هم اگر اطلاعات خاصی مد نظرتون هست بپرسید در خدمتم.
    2 کاربر از این پست تشکر کرده اند.
  5. NAV1D

NAV1D عضو سایت

عزیز خیلی ممنون از لطفت،خیلی کمکم کردی انشالله بتونم جبران کنم
  6. amir- paradise

خواهش میکنم نوید جان
    پیام شما به دستم رسید چون پیام هام کم هستش اینجا جواب میدم
    کیبورد or700 هم از نظر ریتم صدا از این چند مورد که عرض کردم بهتره ولی دیگر تولید نمیشه و آکبندش موجود نیشت یا خیلی کمه
    قیمتش از مبلغی کخ شما اشاره کردید بیشتره کار کردش حدود 1400 باید باشه
    و یک مشکل سخت افزاری هم داره به این ترتیب که موقع نوازندگی سمت راست LCD همیشه داغ میکنه البته این مشکل نیست بلکه اون حرارت برای آمپیلی فایر دستگاه هستش مشکلش اینجاست که بعد از چند ماه کار کرد معمولا یک صدای نویز در بلندگو شنیده میشه که این مشکل بسیار شایع و بزرگ بوده و هرچی بیشتر باهاش کار کنید اون صدای نویز بلند تر خواهد شد تا جای که دیگر صدای آهنگ از بلندگو شنیده نخواهد شد البته خود بنده هم 3 سال or700 داشتم و هیچ گونه مشکلی باهاش نداشتم نه نویز نه گرما
    اگر باز هم سوالی داشتید همین جا مطرح کنید.
  7. مهدی-موزیک

مهدی-موزیک Member عضو سایت

ممنون از آقا امیر.جناب شما میتونستی گزینه های بهتری رو به ایشون معرفی کنی.
    به نظر من کیبوردهایی مثل سری موکو که اصلا ساپورت نمیشن به دردش نمیخورن.و زود دلشو میزنن.
    کیبوردهای جی ام هم که یکم کارکردن باهاش مشکله.
    اما مبلغی که شما تایین کردین(1تومن) با این میتونید.a1000 یا psr2000 بخرید.فقط توجه کنید که اینا بیشتر جنبه حرفه ای دارن.برای آموزش نیاز به این همه بودجه نیست.با حدود 500 تا نهایتا 600 میتونی یدونه a300 بخرید که هم ریتم ایرانی داره هم مخصوص آموزشه ولی حوصلتون سر میره.
    1 person likes this.
  8. amir- paradise

مرسی مهدی جان
    اما به نظر شما s700 بهتره یا 2000؟a1000 هم که انقدر کار کرده که دیگه چیزی ازش نمونده که بخوام پیشنهاد کنم
    کیبورد های موکو به اندازه نیاز یک نوازنده ریتم داره قیمتش هم مناسبه موکو5000 حدود 1050 من با یکیشون کار کردم و خیلی تعجب کردم وقتی ریتم و صداش میشنیدم صدای بسیار قشنگ و حرفه ای داره من که لذت بردم اما به شخصه صدای pa500persian قویتر دیدم یک مقدار هم رابطه کاربری موکو سخته.
    1 person likes this.
  9. مهدی-موزیک

امبرجان سعی کن کیبوردی معرفی کنی که اورینتال باشه.یعنی برای کارهای شرقی ساخته شده باشه.
    حالا من نمیدونم s700 کوک شرقی داره یا نه.ولی شما که به منs500 معرفی کردی من رفتم بخرم یک کارکرده داشتن امتحان کردیم کوک شرقی نداشت.
    این دوستمون هم باید یک تستی بکنه که بعد با مشکل مواجه نشه.ممنون.
    موکو هم یکی از دوستان داره که میره توی قسمت ریتم سازی همونجا کیبورد خاموش میشه و اصلا قابل اطمینان نیست.
    1 person likes this.
  10. amir- paradise

مهدی جان کیبورد های شرقی قیمت بالاتری دارن مثلا a1000 که 12 ساله داره کار میکنه دیگه جنازش مونده or700-pa500persian هم قیمت حدود 1400 دارن پس گذینه اورینتال در این میون وجود نداره
    اگر منظورتون از کوک شرقی همون سوری کرونه s500 داره ولی از روی پانل نیست و مثل psr2000 و s700 از منو باید نت ها سوری کرون بشن
    موکو هم سخت افزار خوبی نداره ولی صداهاش خوبه من که خوشم اومد به هر حال اگر من بودم با این بودجه یکی از همین گذینه هارو میخریدم و به احتمال زیاد s700 میخریدم اگر بگردن pa500 کار کرده هم میتونن بخرن که pa500 از همشون بهتره
  11. مهدی-موزیک

امیرجان.شما اگه هر کیبوردی رو بخوای یک سری به سایت یاماها بزنی اونجا همه چی رو نوشته .مثلا همین کوک شرقی حتی اگه توی منو هم باشه اونجا می نویسه.مثلا شما برو a1000 یاor700 و s500 رو نگاه کن.
    امیرجان s700 قیمتش چقدره تقریبا.
  12. amir- paradise

a1000-or700 چون دستگاه شرقیه پس تو تبلیغات سایت مینویسه اما یک کیبورد غربی چرا باید کوک شرقی داشته اما اگر ننوشته دلیل نداره که نداشته باشه حتی psr550 که برای احد قلاب سنگه کوک شرقی داشت
    قیمت s700 همیشه 200 هزار تومن کمتر از or700 بود الان که or700 بین 1200 تا 1400 هستش s700 باید بین 1 تا 1200 باشه.
  13. Diver

Diver

سلام.میلاد هستم.می خواستم کمکم کنید واسه خرید کیبورد.یه توضیحی بدم اول من 8 سال گیتار کار میکنم و با موسیقی کاملا آشنا هستم.و حالا تصمیم به شروع کار با کیبورد گرفتم.و مبلغی که می خوام هزینه بکنم 1ملیونو 300 تا نهایتا 1 ملیونو 500.و می خام یه کیبوردی بگیرم که دیگه نخوام چند وقت دیگه عوضش کنم.یعنی به درد بخور باشه دیگه.و هم در منزل میخام استفاده کنم هم مراسم.گرایشمم بیشتر رو به شرقیه تا غربی.منظورم آهنگای ابی و سیاوش و...البته یه چیزی باشه که 2تاشو داشته باشه که بهتر.بیشتر هم برای مراسم و البته منزل.بهم pa800وor700وpa 80 پیشنهاد کردن ولی pa800با این قیمت گیر نمیاد.در کل میخاستم راهنماییم کنین که با این مبلغ چه مدلیرو پیشنهاد می کنید که کم ضعفترین و بهترین بازدهی رو داشته باشه با این شرایطی که گفتم؟ممنون میشم راهنماییم کنین.البته اینم بگم هیچ چیز از کیبورد نمیدونم یعنی صفر صفرم.و اگر صلاح میبینید که انقر هزینه نکنم بهم بگید ولی گفتم میخوام دیگه دوباره کارینشه چند وقت دیگه بخوام بفروشمشو دنگو فنگو این چیزا.
    Last edited by a moderator: ‏29/8/12
  14. مهدی-موزیک

ممنون از آقا میلاد گل.عرض کنم حضور شما که pa800 که خودت هم که میدونی زیر3میلیون تومن اصلا گیر نمیاد.Pa50 هم کیبورد بدی نیست ولی خب از رده خارجه.علت این که توی مجالس زیاد ازش استفاده میکنن ریتم های زیادیه که توی بازار برای این کیبورد وجود داره.pa80 هم همون pa50 هست فقط یکم سخت افزار و نرم افزارشو ارتقاء دادن+یکسری امکانات دیگه مثل سمپل و وکال و .... . pa80 از pa50 قدیمی تره.به هر کس که بگی میگه سیستم کلنگی دارن.(منظورمو که میفهمی سیستمش خیلی قدیمیه.). or700 گزینه خیلی خوبیه منتها بیشتر برای کارهای شرقی.فقط یک ایرادی که توش دیده شده نویز در اسپیکرها و داغ شدن بیش از حد کیبورد هست. pa500 persian چرا نمیگیری.?خیلی باحال و حرفه ای تره.نمایشگر لمسی داره.ولی تقریبا95درصد برای کارهای ایرانی جواب میده.
  15. payam almhd

payam almhd

سلام دوستان من یه ارگ میخواستم برای آموزش که کمتراز یک میلیون باشه چیزیم باشه که چند سال بتونم ازش استفاده کنم وبرام کارکنه .ممنون میشم اگر کمکم کنید تاازکجایاچه سایتی بایدتهیه کنم.
  16. Farhad76

Farhad76 Member عضو سایت

ینی با 600 هزار تومن هم میشه کیبورد نو خرید که از صدا های ایرانی هم پشتیبانی کنه؟؟
  17. pouria69

pouria69

سلام دوستان میخواستم یه کیبورد در حد 1200 تا 1400 بخرم که حداقل بتونم چند سال نگه دارم به نظر شما با این بودجه چه مدلی میشه خرید؟
تاپیک های مشابه: مشاوره بزای
انجمن عنوان تاریخ
مشاوره خرید مشاوره برای خرید و یافتن استاد مناسب ‏18/6/13
مشاوره خرید مشاوره برای خرید ارگ ‏24/3/13
مشاوره خرید مشاوره در خرید pa1 یا pa50 ‏12/3/13
مشاوره خرید مشاوره برای خرید 2 ‏3/3/13
مشاوره خرید مشاوره کلی برای خرید کیبورد ‏12/1/13

عبارت های جستجو شده

1. ارگ موکو 1000

,
  2. فروش ارگ موکو 5000

,