تدریس موسیقی تبلیغ شما در اینجا

عایق صدا کردن اتاق من

1. mamad gonzo

mamad gonzo

سلام ..
    بچه ها من میخوام اتقام رو عایق بکنم .. جوریکه صدا تا حد امکان بیرون نره ... تنها راه خروجیم هم یه در هستش ... نمیتونم در رو عوض بکنم (چون خونه رو رهن کردیم مال خودمون نیست ) و کلا هر گلی زدم به همین دره باید بزنم ...

جه راهی پیشنهاد میکنید ... فعلا واسه عایق کردن ....
    بعد از عایق هم میریم سراغ اکوستیک کردن ... که تو این زمینه نمیخوام سنگ تموم بزارم و میخوام در حد تقریبا متوسط اکوستیک کنم ... فعلا عایق صدا کردن مهمتره ..
    بودجه: شاید بتونم تا 120/130 تومن خرج بکنم ولی حالا اگه یکم بیشتر شد خیالی نی .... البته شما ارزونترین راه و موثر ترین راه رو تا سقف در نظر گرفته شده بگید ...
    البته لطف میکنید که راهنمایی میکنید ...

واسه اینکه بهتر در جریان کار قرار بگیرید چند تا عکس و یه فیلم گداشتم . کیفیت عکس و فیلم عالی نیس چون با موبایل گرفتم ...

DSC00184.JPG DSC00188.JPG DSC00178.JPG DSC00185.JPG DSC00177.JPG DSC00187.JPG DSC00176.JPG DSC00181.JPG DSC00183.JPG DSC00168.JPG DSC00180.JPG

بعضی از عکس ها وارونست یا یوریه ... دیگه خودتون باید حدس بزنید کدوم تصوریر کدوم وریه .. موقع عکس گرفتن بیشتر به فکر شما بودم که یه بازی یا سرگرمی هم واستون فراهم کنم ... اینم بازی فکری:72:

اینم ویدیو (2.5 مگ بیشتر نیس) :
    http://uploadtak.com/images/h66rsn9iq9tvl5q8jxqx.3gp

فایل های ضمیمه:

• DSC00182.JPG
      DSC00182.JPG
      اندازه فایل:
      287.9 KB
      نمایش ها:
      19
  2.  

آموزش آهنگسازی و تنظیم

آموزش آهنگسازی

3. mamad gonzo

mamad gonzo

هیشکی نموتونه کمک کنه ؟

4. فردین2

فردین2 عضو سایت

سلام داداش منم یه همچین کارایی کردم ولی یه کم پیشرفته تر. حالا به نظر شما اول شونه تخم مرغ بعد موکت چسبوندن به دیوار چطوره؟

5. Tenor

Tenor

شونه تخم مرغ جلوی صدا رو نمیگیره. باید از ام دی اف ضخیم استفاده کنین.

6. Mahsa joon

Mahsa joon

سلام دوست عزيز شما مي توانيد با استفاده از (نمد) هم از رطوبت و هم صداو هم سرما تا 40% در امان باشيد اگر مي خواهيد بدونيد كه نمدچيست؟ نمد چيزي شبيه گليم مي ماند ولي تمامش از پشم(گوسفند) درست شده است. راستي اگر هم مي خواهي نور اتاقت نيز بيشتر شود پس از عايق كاري دور سيم لامپ اتاقتون(بصورت دايره اي) از يك ورق آلمينيومي به شعاع 30 يا 40 سانتي متر بكشيد.در ضمن مي توانيد مقداري از نمد را زير تشكتان بگذاريد تا از ورود سرما به كمرتان جلوگيري نمايد.
    اما اگر نمد گير نياورديد.با استفاده از دو ابر بزرگ كه آن ها را بهم چسبيده باشند استفاده كنيد اما مثل نمد عمل نمي كند:smile (35):

1 person likes this.
  7. Mry

Mry عضو سایت

سلام
    این تاپیک قدیمی رو فرستادم بالا چون الان قیمت ها تفاوت کرده و با خوندن این تاپیک نتونستم جوابمو بگیرم
    من به دلیل ساخت بد خونه ای که توش ساکن هستیم خیلی از رد شدن صدا رنج می برم ، مانع کارم میشه . هر باری که می خوام کار موزیک تمرین کنم هنوز یک دقیقه نگذشته صدای مشت همسایه دیوار به دیوار رو میشنوم.

چه طور میتونم با کمترین هزینه ممکن اتاقم رو عایق صدا کنم ؟

8. dvdason

dvdason عضو سایت

من خودم با بیرون رفتن صدا مشکل داشتم. گرفتم دریچه کولر رو با یه ورق چوب 2 سانتی MDF بستم. درها رو هم 2 لایه تو 2 مرحله مختلف از این درزگیرهای 2 سانتی زدم. توی خود اتاق هم این پنل ها رو درست کردم گذاشتم که البته برای شفاف شدن صداست نه ایزوله:
    تصاویر ساخت پنل آکوستیک
    البته من گیتار کلاسیک کار میکنم و صدای سازم تقریبا بیرون نمیره با این کارا.
    اگه سازت خیلی صداش بیرون میره پیشنهاد میکنم یه اتاقک کوچیک درست کنی و تو اون تمرین کنی. آماده اش هم هست.
    خودم تازه این کارا رو کردم. قیمت خواستی بهم بگو.
    آدرس هم خواستی برای فوم بگو یه جا پیدا کردم که خیلی قیمتش مناسبه.

تاپیک های مشابه: عایق کردن
انجمن عنوان تاریخ
Acoustic ( اکوستیک ) مشاوره و طرح مشکل برای عایق کردن پنجره ‏22/11/12
Acoustic ( اکوستیک ) عایق صوتی کردن یک دیوار که از بلوک ساخته شده ‏22/6/11
Acoustic ( اکوستیک ) کمک در مورد عایق کردن ‏3/4/10
Acoustic ( اکوستیک ) فوم تزریقی چیست؟ و ایا عایق صدا هست؟ ‏22/10/13
Acoustic ( اکوستیک ) کمک فوری در مورد درب ها و پنجره های upvc برای عایق استدیو ‏27/2/13

این صفحه را به اشتراک بگذارید

عبارت های جستجو شده

1. عایق صدا کردن اتاق

تنظیم میکس و مسترینگ