تدریس موسیقی تبلیغ شما در اینجا

دانلود برنامه ی پیشرفته ی نت نویسی notion 3.1

1. M.J1991

M.J1991 عضو سایت هنرمند

NOTION 3.1
    نرم افزار پیشرفته ی نت نویسی که VST و VSTi رو هم ساپرت میکنه!
    امکانات این برنامه به حدی هست که نمیتوان تمام آنرا برشمرد . این برنامه پیشرفته قابلیت نت نویسی در تمام سبکها و برای ارکستر با سازهای مختلف را با بانکهای صدای خود داراست . قابلیت وارد کردن فایلهای میدی و نیز xml و قابلیت خروجی گرفتن هم با فرمت میدی و xml و فرمت ادیو صوتی wave را به شما میدهد

قابلیت ریکورد و پلی بک و پخش دارد . حتی شما میتوانید تمام نت هایی را که با برنامه های Finale and Sibelius نوشته اید را به نوتیون وارد و ویرایش کنید
    NOTION یک برنامه vst ساپورت است که vst های شما را شناسایی میکند و میتوانید از صداهای آنها استفاده کنید . این برنامه از پریست های وی اس تی های شما نیز ساپورت میکند نظیر :
    VSL: Special Edition, Special Edition PLUS, Standard and EWQL: Symphonic Orchestra Platinum, Play Edition
    IK Multimedia: Miroslav Philharmonik
    Garritan Personal Orchestra: Aria Edition
    علاوه بر آن میتوانید از انواع افکتها نظیر ریورب و ... استفاده و آنها را اینسرت کنید
    نوتیون دارای پنل vst manager هست که از طریق آن میتوانید وی اس تی های خود را فعال سازی کنید
    تنوع بانکهای صدای نوتیون بسیار بالاست که میتوانید نتهای یک سمفونی را نیز با آن اجرا کنید . فرمت بانکهای ساز نوتیون prox است که بالغ بر 8 گیگ میباشد
    نوتیون دارای کانال میکسر قوی با تنظیمات گوناگون میباشد و کانالهای صوتی و مستر صدا را در اختیار شما قرار میدهد
    بانکهای و سازهای این برنامه مشتمل بر اکثر سازها نظیر پیانو ، گیتار اکوستیک ، الکتریک ، سازهای زهی و ویلون ، سازهای برنجی و بادی ، فلوت ، سازهای ارکستر ، باس ها ، و درام و ... که حدود 66 ساز میباشد
    به طور خلاصه میتوان گفت NOTION یک برنامه نت نویسی چند کاره دارای ساز و افکت و میکسر و ریوایر با قابلیت vst است که خود را از دیگر برنامه های نت نویسی مجزا ساخته است

تورنت برنامه (355مگابایت) + بانک های صداش ( 7.7GB)
    برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

تورنت برنامه بدون بانک صدا

Last edited by a moderator: ‏18/8/13
    3 کاربر از این پست تشکر کرده اند.
  2.  

آموزش آهنگسازی و تنظیم

آموزش آهنگسازی

3. M.J1991

M.J1991 عضو سایت هنرمند

دوستان من دانلود کردم البته بانک هاش رو هنوز کامل دانلود نکردم.. ولی میخواستم بگم که همونطور که انتظارشو داشتم برای نت نویسی فوق العاده س و تمام VST و VSTi هارو هم ساپورت میکنه،مخصوصا Miroslav Philharmonik رو دیگه نیازی به باز کردن تک تک articulationهاش نیس و بانک های خودش هم خوش صداست هم تمام تکنیک هارو داره و برای نوشتن موسیقی حرفه ای ارکسترال میتونم بگم بهترین برنامه ای بوده که دیدم! فقط سرعت تورنتش یه کم متغیره؛ اگه دوستان بیان دانلود کنن سرعتش بهتر هم میشه(من تقریبا با 60% حداکثر سرعتم دارم میگیرم)

4. HAMID_MUZIK

HAMID_MUZIK عضو سایت

اینا که کم حجمه

5. M.J1991

M.J1991 عضو سایت هنرمند

آره خو ... خودش که 360MB بود... بانکاشم 7و نیمGB ، نسبت به بقیه زیاد نیس ولی خو اینترنت من 256 هست :smile (40):

6. HAMID_MUZIK

HAMID_MUZIK عضو سایت

دانلود می کنم حجمش در حد 40 کیلو بایته

7. M.J1991

M.J1991 عضو سایت هنرمند

آها عزیز این فایل که گذاشتم رو باید با uTorrent یا Flashget یا نرم افزارهای دیگه که تورنت دانلود میکنن باز کنی تا تازه فایل هایی که باید دانلود کنی رو بیاره واست!!!:smile (10):

8. samandar

samandar عضو سایت

این داو در مقابل نرم افزار نت نویسی فاینال نمیتونه قد علم کنه چه برسه به ابر داو نت نویسی یعنی سیبلیوس

9. M.J1991

M.J1991 عضو سایت هنرمند

ببخشید من هم سیبلیوس رو دارم هم فاینال ... تو کدومشون میشه کانتکت رو لود کرد و از بانک صداهاشون استفاده کرد؟؟ تازه نت نویسی باهاش خیلی سریع تر و کامل تره

در هر صورت این نرم افزار رو نه من تولید کردم نه از تبلیغش به من پولی میرسه!
    فقط چیزی که خودم دیدمو توضیحی که توی سایت های دیگه بود به دوستان ارائه دادم که هر کی مایل بود بیاد و دانلودش کنه ...

Last edited by a moderator: ‏12/2/13
  10. samandar

samandar عضو سایت

سپاس از توضیحتون چرا نمیشه تو سبلیوس کنتاکت باز کرد؟؟پس چرا من میتونم!!

11. M.J1991

M.J1991 عضو سایت هنرمند

جداََ؟ میشه ؟:smile (33): نمیدونستم! ولی من از محیط این بیشتر خوشم میاد! بانک صداهاشم خیلی خوبه و به راحتی آدم میتونه تمام تکنیک های مختلف رو روی ساز هاش پیاده کنه . از گلیساندو و ویبریشن بگیر تا پدال و استاکاتو و تریل و پیتسیکاتو
    ولی من این 2روزی که باهاش کار کردم از فاینال و سیبلیوس بیشتر باهاش حال کردم! به هر حال سلیقه ایه دیگه :) من یه DAW میخواستم که پارتیتور ها رو خیلی سریع و تر و تمیز بنویسه و با این از سیبلیوس سریع ترو راحت تر بودم

12. pe32_64

pe32_64 عضو سایت کاربر با تجربه

ارباب منم اینو دارم-بانکاش کامل نیستا !!
    تو لیست ساز هاش ، بعضی هاش کار نمی کنه.
    اما همین خوبه.

13. samandar

samandar عضو سایت

fبه هرحال هرکسی با یه چیزی راحت تره..اجباری در کار نیست ولی باور کنید گلیساندو و ویبریشن بگیر تا پدال و استاکاتو و تریل و پیتسیکاتو همه ی این موارد رو سیبلیوس هم داره حتی تکنیکهای خاص گیتار !!!امیدوارم که موفق باشید.

14. M.J1991

M.J1991 عضو سایت هنرمند

کدوم سازاش؟ واسه من اوناییشو که لازم داشتم(زهی ها+برنجی ها+چوبی ها+پیانو) دانلود کردم کار میکردن!

15. pe32_64

قسمتهای
    sound effect,other percussion,drums,...

16. M.J1991

M.J1991 عضو سایت هنرمند

نرم افزار Sibelius هم خیلی خوبه ! ولی من واسه ی نت نویسی و پرینت گرفتن نت ها Notion3 رو ترجیه میدم ... ببین اینجا 2تا عکس از یک آهنگ و از یک قسمت یک آهنگ میذارم خودت قضاوت کن کدوم برای نوازندگی تمیز تره؟
    این Notion3:
    این هم Sibelius 7:

- - - - - - - - - -

آره من اونارو دانلود نکردم ولی خب خیلی هم صداهای پرکاربردی نیستن ، نه ؟ واسه ی اونا میتونی از صداهای Miroslav یا بقیه ی VSTها استفاده کنی ، سخت نگیر:smile (68):

1 person likes this.
  17. pe32_64

بله ، اون صدا ها زیاد مهم نیستند.

شما از این برنامه خروجی میدی میگیری؟(تا تو نرم افزار های دیگه استفاده کنی)
    یا از بانک صدای خودش استفاده میکنی؟
    یا vst ها تو توش لود می کنی؟
    راه درستش چیه ؟چجوری باید با یک نرم افزار نت نویسی کار کرد؟

18. M.J1991

M.J1991 عضو سایت هنرمند

راستش من خودم بیشتر واسه ی نت نویسی بیشتر ازش استفاده میکنم ولی خیلی تعجب کردم که دیدم خروجی PDF یا حتی jpg نداره! :smile (30): پرینترم جوهر نداره که امتحان کنم ولی بنظرم اگه رو گزینه ی Print کلیک کنم باید پارتیتور هامو درست چاپ کنه! کسی هست که امتحان کرده باشه ؟ چون من این نرم افزارو بیشتر از همه برای پارتیتور نویسی میخواستم!
    معمولا از VST استفاده میکنم

19. alizaryoun

alizaryoun

دوستم اورجینالش رو خریده عالیه.من خودم سالهاس با فیناله کار می کنم.کتاب آموزش فیناله رو هم نوشتم به زودی چاپ میشه.نوشن notion تو اجرا خیلی بهتر از سیبلیوس و فیناله هست.چون سمپلش کم حجم شده هستن و بسیار روانتر و بدون کوچکترین لگی کار می کنه.تکنیکاش هم بسار زیاده بخصوص برای brass ها که تو فیناله و سیبلیوس این تکنیک ها وجود نداره.اما هنوز تو زمینه امکانات نت نویسی و ویرایش نت خیلی عقبه ولی چون اول راه هست به زودی اون ها رو هم اصلاح می کنه.فقط یه سوال این نرم افزار کرک شدس ؟ دمو نباشه !!؟

2 کاربر از این پست تشکر کرده اند.
  20. M.J1991

M.J1991 عضو سایت هنرمند

نه علی آقا ، کرک شده و بدون هیچ مشکلی کار میکنه :)
    کتابش رو شما نوشتید ؟؟ باعث افتخاره ، چقدر عالی ! اسم کتاب و انتشاراتش رو بگید تهیه کنیم :)

1 person likes this.
تاپیک های مشابه: دانلود برنامه
انجمن عنوان تاریخ
Programs ( برنامه ها ) لینک مستقیم دانلود برنامه ی Reaper v4.5 RC13 ‏7/7/13
Programs ( برنامه ها ) دانلود برنامه های آهنگسازي برای Linux ‏16/4/11
Programs ( برنامه ها ) دانلود آپديت برنامه Propellerheads Reason 5.0 + 5.0.1 ‏20/12/10
Programs ( برنامه ها ) دانلود برنامه Ableton Live 8.11 & Ableton Suite 8.11 ‏20/1/10
Programs ( برنامه ها ) درخواست لینک دانلود برنامه Synapse.Audio.Orion.v7.6.2.0 ‏11/1/10

این صفحه را به اشتراک بگذارید

تنظیم میکس و مسترینگ