تدریس موسیقی محک موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان
آموزش آهنگسازی
VSTBase.ir آموزش آهنگسازی و تنظیم

دانشگاه موسیقی

1. louis

louis عضو سایت

سلام من امسال در دانشگاه ازاد تهران رشته موسیقی قبول شدم وبه کنکور عملی را پیدا کردم و بی خبر از همه جا فهمیدم که باید ساز در حد بالایی بلد باشم با اینکه رتبه بدی هم نداشتم خیلی راحت حذف شدم وحالا به تکاپو افتادم که واسه سال بعد یک ساز یاد بگیرم پیش چندتا استاد رفتم واینکه یه چند ماهی است که ویلون می زنم اما استاد ویلونم گفت که ویلون حداقل 5 سال زمان می بره تادر حد دانشگاهی بتونم بزنم وگفت که باید سلفژ هم یاد بگیرم حلا من شروع کردم به یادگیری سلفژ ورفتن پیش استاد اما نمی دونم چه سازی رومیشه یکساله در حد دانشگاهی یاد گرفت استادم میگه باید سازی رو یاد بگیرم که دیگران کمتر به سمتش می رن مثل قانون می خواستم از استادای که در این سات عضویت دارن هم کمک بگیرم بدونم ایا سازی هست که بشه یکساله یاد گرفت واستاد یا اموزشگاهی در کرج یا تهران می شناسن که این کارو انجام بده لطفا کسانی که اطلاعات در این زمینه دارن نظر بدن
  2. angie

angie عضو سایت

اگه استاد خوب برای ساز قانون یا چنگ (ایرانی و نه هارپ) میخوای من میتونم کمکتون کنم. ایشون خیلی سریع میتونن شما رو راه بندازن چون هر جلسه یک ساعت و نیم کار میکنن (نیم ساعت نت، نیم ساعت گوشی و نیم ساعت سُلفژ) و جلسه‌ای 20 تومن هم شهریه میگیرن. اگه خواستید بگید تا اسمشون رو بصورت خصوصی بهتون بگم چون فکر میکنم جزو قوانین سایت است که نباید تبلیغات عمومی داشته باشیم...

عبارت های جستجو شده

1. دانشگاه موسیقی

,
  2. دانشگاه موسیقی

,
  3. دانشگاه موسیقی کرج

,
  4. دانشگاههای موسیقی,
  5. دانشگاه موسيقى ,
  6. دانشگاه آزاد موسیقی,
  7. دانشگاه ازادموسیقی